Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kõik optimistid, lugege...

Soovitatud postitused

VIP

Põhimõteliselt on küll võimalik aga ma jään ikka teema juurde.

Ei, ei pole probleemi. Arvan, et need Norra õhujõud aitaks meid. :) See ka laenatud, raisk.

Palkame sõdureid juurde. Pilusilmad on odav tööjõud.

Pole siin midagi. Elame üle ja juhul kui ei ela siis tuleb 60 päeva pärast NATO ja elame edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No minu arvamus on selline, et ilma massihävitusrelvadeta Eestit TÄIELIKULT ära vallutada (nii,

et oodata ei ole enam mingisugust vastupanu)...

No see on nii lühikese ajaga väga raske..

Kuna võidakse see linn/baas/koht vms ju ära ka anda ja siis uuesti rünnata jnejne..

Ja kui enam "ametlikult" ei suudeta vastu panna siis hakkame kõik

metsavendadeks :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui Eesti hakkaks venemaale vastu oleks se sama kui sipelgas elevandile vastu hakkaks..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ju räägin, et palgake pilusilmi! Odav tööjõud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

versus>

 

Kui venemaa tahaks eestile kiire otsa peale teha, ilma massi h'vitusrelvi kasutamata...

ta peaks peterburi lähistel oleva leavastiku tallinna alla tooma ja meie pealinn ongi murtud, ega siis pole enam nädalate ega päevade küsimus, vaid tundide küsimus, kus eesti on täiesti demolariseeritud ja vastupanuvõimetu. kolmandik elanikkonnast kohe laksust pealinnas lõksus.

 

ja kui venemaa peaks huvi pärast veel maismaat pidi mingit sissetungi korraladama, siis nad peaks lihtsalt tankidega keskmise kiirusega sõitma ja meie vapradest poistest tuimalt üle sõitma... õhuvägi hävitaks mõlemad eesti tangid, mis neile ette tuleks...


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eestis ainult 2 tanki ?:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eestis ainult 2 tanki ?:D

 

no sorry, 10?

lennukeid on küll 2 tükki, üks neist peaks vist kuskil 60ndate aastate oma olema, teine on paar aastat noorem. +3 nato lennukit...

 

on midagi uhkustada?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jah, kui Venemaa otsustab meid rünnata lähen ma metsa peitu, vot nii (elan metsa kõrval)

 

Nato väed tuleks ka mingi 2 nädala pärast, selleks ajaks on Eesti maa tasa tehtud (tuleks nad kas või 2 päevaga, oleks ikka putsis), Venemaa nimetaks operatsiooni Eesti Venelaste päästmiseks


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega jah, kui Venemaa otsustab meid rünnata lähen ma metsa peitu, vot nii (elan metsa kõrval)

 

Nato väed tuleks ka mingi 2 nädala pärast, selleks ajaks on Eesti maa tasa tehtud (tuleks nad kas või 2 päevaga, oleks ikka putsis), Venemaa nimetaks operatsiooni Eesti Venelaste päästmiseks

 

teema point ongi, et nato väed jõuaks kõige kiiremas korras 30 päevaga...


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KRT, peaaegu kõik nooled on suunatud Tallinna peale :D, ma elan siin lähistel


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma ei usu, et Venemaa nii madalale laskub.

Seega, mingit "Eesti saab piki lonti ja kõik surevad ära" juttu pole vaja ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
versus>

 

Kui venemaa tahaks eestile kiire otsa peale teha, ilma massi h'vitusrelvi kasutamata...

ta peaks peterburi lähistel oleva leavastiku tallinna alla tooma ja meie pealinn ongi murtud, ega siis pole enam nädalate ega päevade küsimus, vaid tundide küsimus, kus eesti on täiesti demolariseeritud ja vastupanuvõimetu. kolmandik elanikkonnast kohe laksust pealinnas lõksus.

 

ja kui venemaa peaks huvi pärast veel maismaat pidi mingit sissetungi korraladama, siis nad peaks lihtsalt tankidega keskmise kiirusega sõitma ja meie vapradest poistest tuimalt üle sõitma... õhuvägi hävitaks mõlemad eesti tangid, mis neile ette tuleks...

 

ma eelistan siiski optimistiks jäeda ;)

44. aastal pidasid Eestlased Narvas 8 kuud venelasi kinni.

Kuigi nojah..

Seal oli nt. tanke 1 vs 3 Eesti (Saksa) kahjuks, lennukeid vist

1 vs 10 jnejne..

Eestil pole tegelikult ju ühtegi tanki.

Need mis Soome kinkis peaks kuskil muuseumis seisma kui ma ei eksi?

Kuigi nojah, need pidavat kasutuskõlblikud olema :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, eesti kaitseväge alahinnatakse liiga palju. Pealegi seal postimehes ju, et tallina all oleks soomukid, nii kergelt venelased ka pealinna ei saaks, sinimägede juurest 44. aastal ei saadudgi mööda vaid mindi ringiga ja mehed olid sunnitud sinimäed maha jätma.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eestil pole varustustki millega venemaa vastu võidelda .

 

ollu aga sinimägede all oli ju tohhuijaa sakslasi jms rahvast ega eestlane üksi venelase vastu ei sõdinud .

 

kaitseväes pole ju mitte sittagi mingid vanad inimesed kes kepiga peavad lahinguväljal kõndima .


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sinimägedes võitles 20 diviis ehk eesti leegion, ehk saksa poolt formeeritud eestlaste väeüksus kus võitlesid ainult eestlased. Vanad inimesed? Siis sa ei tea mitte mdagi, praegu iraagis jne käivad ka vanad inimesed kepiga kõndimas? Mis vahet seal on kas ta on 20 või 45 kui ta lahingu taktikat teab ja oskab lahinguolukorras käituda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahju, et peale Eesti kaitseliidu taasasutamist mõningad valed inimesed võimule said, kes

ei osanud raha kulutada sellele millele seda vaja oleks..

Tegelikult peaks olema vähemalt üks punkt igas maakonnas, kuhu

mobilisatsiooni korral teatud inimesed kokku tulevad.

St, et peale ajateenistust peaks iga mees teadma kuhu ta mobilisatsiooni korral peab minema..

Präegu läheb nii kaua aega, et kõigile üldse relvad kätte jagada jnejne..+

peaksid iga aasta olema kohustuslikud õppused. (kui vaja makstaks ka õppustel osalemise ajal palka)

See tagaks ka selle, et teatud mehed on elu aeg koos..

Nad tunnevad üksteist, usaldavad jnejne..

No mis präegu hakkaks üldse toimuma..

Mehed kutsutakse kuhugi kokku, hakatakse relvi jagama, siis hakatakse neid paigutama..

Aga kui iga mees teaks kuhu ta peab minema ja mida ta seal kaitseb..

Võibolla peaksid isegi õppused toimuma siis just nendes kohtades, mida vajadusel kaitsma minnakse..

aga noh..

Unistada ju võib :P


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, eesti kaitseväge alahinnatakse liiga palju. Pealegi seal postimehes ju, et tallina all oleks soomukid, nii kergelt venelased ka pealinna ei saaks, sinimägede juurest 44. aastal ei saadudgi mööda vaid mindi ringiga ja mehed olid sunnitud sinimäed maha jätma.

 

jah..:?

 

Tegelikult aitasid just need sinimäe lahingud soomlasi ikka väga palju..

Stalini üks eesmärk oligi Narva üle võtta, ja siis oma laevastikuga Soomet rünnata, mida ei oleks Soomlased pmst kuidagi peatada saanud..

Kui ma ei eksi siis Soome (ei mäleta kes täpselt) oli just valmis Staliniga läbirääkimisi pidama..Kui nad kuulsid, et Sinimägedes/Narvas pannakse kõvasti vastu siis olevat Soomlased läbirääkimised kohe lõpetanud :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ollu ma räägin praegusest kaitseliidust mitte sinimägedest ...

Ma räägin ka praegu, et kaitseväge alahinnatakse, sa ei jaga ikka mitte midagi:D kaitseliit ja kaitsevägi 2 erinevat asja. Ja praegu on noori sõdureid küllaga, mingeid vanakõbisi pole.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need niiöelda vanurid on kõik kõrgematel kohtadel, neil pole lahinguga otseselt midagi pistmist, nemad juhivad vägesid jne. Otseselt lahingusse satuks neis väike osa.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärge alahinnake eestit. Me oleme küll rahvaarvult väikesed, kuid vaimsel suured.! :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.