Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

All Stars "Summer"

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
miks ei läinud siis?:D

ise ei viitsinud minna kuna veits kallis tundus ja liiga vara hakkas ja lõppes pidu:D

sõitsin mööda sealt mingi suht vaikne oli imo mingi scooter peksis ju:D:D

 

Kallis oli küll see oli kah põhjus. Parem hoian ja lähen koos sõpradega kuhugi mujale välja ;) Kuid samas ega see kuhugi ära kah kao nii, et äkki järgmine aasta läheks. :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes sulle putru pakkus?

Sa passi on tankis edasi.

Ma olen 17 mis siis?

Seal jooksevad 10 aastased kah ringi putsi, hea, et jalust maha ei jookse, sel juhul läksid ka sina minema kuna sa pole 18?

 

tra, sa ise olid ka kunagi 10 -.-

 

hull mingi lapsevihkaja oled ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin, väga mõnus oli. Narkomente oli ikka tohhuja, ise juppi ei pannud. Pärast läks löömaks mis oli suht (Y).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin, väga mõnus oli. Narkomente oli ikka tohhuja, ise juppi ei pannud. Pärast läks löömaks mis oli suht (Y).

 

peksid r2h'ga we? :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes sulle putru pakkus?

Sa passi on tankis edasi.

Ma olen 17 mis siis?

Seal jooksevad 10 aastased kah ringi putsi, hea, et jalust maha ei jookse, sel juhul läksid ka sina minema kuna sa pole 18?

 

17a olen, 18a paelaga ja isegi 16a paelaga võis seal kella 2ni olla tont !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
17a olen, 18a paelaga ja isegi 16a paelaga võis seal kella 2ni olla tont !

 

18 a + vastuaja pidi olema kui 16 oled :D

aga noh , mul ei olnud ühelgi sõbral seda vist :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pro .. nii hull asi ei olnud , ma nägin seal kusjuures vähe pätakaid :D

enamjaolt olid ikka suuremad seal .

 

AEi ma usun jah, aga sellised peod pole huvitavad kuhu isegi natukene neid lastakse, ja mis nendesse kümne aastasse puutub siis jah ma OLIN aga ei ole enam, ma arvan et kui sa tahad juppi matsutada ja mingi kolme aastane su kõrval passib siis on ikka veits imelik küll?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegelikult on see juba vana teema ja Allstars on ammu läbi ning jalad näos ära käinud ja kommid söödud. Ühesõnaga pidu oli tore, kena, peale 23:00 olid lapsed läinud ja pidu võis täie hooga edasi minna. Nüüd suruge käed ja leppige ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on see juba vana teema ja Allstars on ammu läbi ning jalad näos ära käinud ja kommid söödud. Ühesõnaga pidu oli tore, kena, peale 23:00 olid lapsed läinud ja pidu võis täie hooga edasi minna. Nüüd suruge käed ja leppige ära :D

 

Õnneks pole sellist kommet, et kätt suruda :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult on see juba vana teema ja Allstars on ammu läbi ning jalad näos ära käinud ja kommid söödud. Ühesõnaga pidu oli tore, kena, peale 23:00 olid lapsed läinud ja pidu võis täie hooga edasi minna. Nüüd suruge käed ja leppige ära :D

 

u mean 24.00


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei ole 24:00

23:00 oli , küsisin kohapealt mendi käest :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei näinud ja ega ma ei oleks kedagi peale jaanuse ära tundudki :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nja .. aga pidu oli vähemalt hea :P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol , kuulen esimest korda sellisest asjast ;o


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nojaa

 

jaanust ei lastud sisse, liiga peoloom


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai ka ära käidud, me enne 10et sisse üldse ei tulnud oma gängiga, enne seda sai niisama sisse joostud ja oldud, sealt ülevalt skeidipargi poolsest äärest tuli joosta selle hõbedase püramiidini praktiliselt ja sealt alla, nii ei pannud turvad tähele, aga jah, osa rahvast jäi välja ja siis tulin ise ka välja ja pärast pidin ostma. Aga jah enne 22.00'i polnud head muusikat ka eriti, kui tõele au anda.

Mingi ~8 ajal liitus meie grupp veel mingite 20+ Full White tüüpide grupiga, jagasime alkot jne.

Aga mingi aeg hakkas üks vend meie grupist ülbitsema ühega ja sai pmst otseses mõttes lõuga meie käest, kuna anti valida, kas anname ise üle tahi või nad ise teevad nii, et ta enam ei räägi.

Pmst, mina ostsin ca 400.- eest jooki ja seda oli hea ladustada ka seal, kuna mul on laoruumi võti, mille sõber kunagi sai endale, kui ta seal töötas.

Minul ei kästud kordagi puhuda Jeppi.

Mingi kahe ajal läksime Herne poodi (see oli vist ainuke pood, mis veel Tartu peal lahti oli) . Peale seda kui seal poe luugi juures meid teenindavat naist nähti hakkas sitaks rahvast sinna tulema, isegi mingi limusiin tuli ~10mne tüdrukuga. Meie saime enda alko kätte, aga kes seal bumeritega jne juba tulema hakkasid ei saanud midagi. :eat:

Üldiselt sõpru nägin päris palju seal jne veel, aga Vahvlist ma kedagi ei näinud.

 

Aga üldiselt jäin mina rahule, ma ei tea kuidas teistele meeldis.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no siis läks hästi ju jaanus :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.