Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

*Scammerite Blacklist*

Soovitatud postitused

VIP
Inimeste karistamisega tegeleb politsei ,igasugune omakohus ja müü kräpp viige läbi nii ,et te seadust ei riku .

!

 

Pmst.. kutsud mendi siia foorumisse nüüd or something?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahtlased lisatud :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst.. kutsud mendi siia foorumisse nüüd or something?

 

Mina siia küll kedagi ei kutsu ;)

 

 

Aga kui mõni kelle andmed on avaldatud ilma tema nõusolekuta siis on asi kehvasti nii ,et soovitan nimed jne. maha võtta :%

 

Bongshot ,minuarust sa scammisid ise ka kedagi (võin eksida) ,et miks selle foorumi poliitika nii perse keeratud on ,isegi scammipoisse ei kostitata banaaniga :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mina siia küll kedagi ei kutsu ;)

 

 

Aga kui mõni kelle andmed on avaldatud ilma tema nõusolekuta siis on asi kehvasti nii ,et soovitan nimed jne. maha võtta :%

 

Bongshot ,minuarust sa scammisid ise ka kedagi (võin eksida) ,et miks selle foorumi poliitika nii perse keeratud on ,isegi scammipoisse ei kostitata banaaniga :?

 

Ole vait krdi pime pedekas , OSTAD EHK PAREMAD PRILLID.

Vaata listi ma olen ennast esimesena listi pannud.

Sind tuleks spammimise eest warnaariga kostitada

 

Aga maksin tagasi ja sain unban .

Vot nii ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bong ,mul pole prille ja ma tean ,et sa seal listis oled .

Sa oled ju scammer ,kas scammerid mitte banned ei peaks olema? Naguinii tuleb sul varsti porgandipirukast raha puudu ja pead omale raha scammima xD

 

 

 

Vaadates su iseloomu ja käitumist oled sa varsti naguinii bänned ,et noh vahetpole eriti :)

kthxbye

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ongi mõtetu teema :D

 

Tahad et teema kinni pannakse kuna sa oled ise listis.

OWnt ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Bongshot maksis scammitud pini tagasi invalid piniga.:D

 

Rofl !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
speed06 voi midagi, scammis 500 krooni, msn voi mingi on kerkapoiss12hotmail.com

reit on kerkapoiss12

 

PROOF.:hi:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
bongshot tra pane end juba põlema.

 

Noojaa ;D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi väike vitt kui ma sind irl präegu näeks siis ma peksaks sul hambad persest välja

 

Äge 10aastase jutt... Ära tee välja sellistest. Ega see kui sa ropendad ja lubad tal hambad välja lüüa, ega see teda muuda. Ära pane tähele, hoia taset! Teema on tegelt väga hea, võiks minu arust kleepski olla. Mingi mode võiks sellel teemal silma peal hoida. Teema võiks näiteks olla ainult nii, et bongi esimene postitus on teemas. Ülejäänud kustutatakse ära. Et siis ongi vähem möla, rohkem kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Äge 10aastase jutt... Ära tee välja sellistest. Ega see kui sa ropendad ja lubad tal hambad välja lüüa, ega see teda muuda. Ära pane tähele, hoia taset! Teema on tegelt väga hea, võiks minu arust kleepski olla. Mingi mode võiks sellel teemal silma peal hoida. Teema võiks näiteks olla ainult nii, et bongi esimene postitus on teemas. Ülejäänud kustutatakse ära. Et siis ongi vähem möla, rohkem kasu.

 

Putsi , mind ajab eriti närvi see et see lohh on mulle juba 2 neg tehingut pannud ja moded ei tee mitte sittagi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Putsi , mind ajab eriti närvi see et see lohh on mulle juba 2 neg tehingut pannud ja moded ei tee mitte sittagi.

 

Ära närvitse siis. Jumal küll, moded on siis foorumis ennemgi meile "tõestanud", et nad väärivad mode kohti. :) Aga jah, teema on vajalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ongi mõtetu teema :D

 

SA oled tõsiselt 1 aju ripats rsk, loobid niisama neg tehinguid ?

 

Mine arene veits, siis mine arene veel veits ja lõpuks lase endale kuul pähe

 

scammer


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Irw , ja mina pean elama elulõpuni nüüd mingi faking 2 neg tehinguga :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Adminite ja modede üks viga , nad tegelt peaksid need negatiivsed tehinud maha võtma , kui need niisama topitud .

Umbes niiet lähen panen praegu alex'ile , siim'ule veits negatiivseid tehinuguid ja nad ei tohi ära kututada , kuna nad ei kustuta ise teistel .

 

Hea teema ! +10

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.