Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

VIP

O Neill oled ?

 

IRW !!!! ,RoFL , mul tuli Connection lost , siis ei saand khe sisse ja kui sain olin juba k0ed .

 

oled pro et tapsid mind ära samal ajal kui afk olin ? gf .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
O Neill oled ?

 

IRW !!!! ,RoFL , mul tuli Connection lost , siis ei saand khe sisse ja kui sain olin juba k0ed .

 

oled pro et tapsid mind ära samal ajal kui afk olin ? gf .

 

Omamure ju et nii rebija nett sul.

Teised kõik olid sees sel hetkel.:eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

asi pm selles et mul digiTV , iga 20 ~ min pärast kaob nett mingi paariks sekundiks ära , ehk msni logib välja , cs crashib , power hit radio jääb seism a, disconnect TK's .

 

~~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

CMON , SA EI SAAKS K0 KUI MINGID 3 VENDA PEALE TULEVAD DDSIDEGA ?????!!?!??!??!!?!?!

faking uustulnuk ole vait , + ma rääkisin renge puriga mitte sinuga , kradi wannabe ,

TEEME DM 1n1 , KES SIIS K0 SAAB ?!??!?!??!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asi pm selles et mul digiTV , iga 20 ~ min pärast kaob nett mingi paariks sekundiks ära , ehk msni logib välja , cs crashib , power hit radio jääb seism a, disconnect TK's .

 

~~~~

 

Evert see on sinu mure kill on kill. Ise veel seisid seal kysisid kus neill on siis vaatan said barrage neill jookseb peale ja DEAD. Nii et ära vabanda .


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
evert See On Sinu Mure Kill On Kill. Ise Veel Seisid Seal Kysisid Kus Neill On Siis Vaatan Said Barrage Neill Jookseb Peale Ja Dead. Nii Et ära Vabanda .

 

 

 

See Oli " Vabandus " Cmon , Nolifer Get A Life .

Ma Lihtsalt Mainisin Et See Killi Ajal Polnud Ma Tegelikult Sees Servus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MWHAHAHAHAH !!!!!, Renge pur , see kes minuga m6lises ja paukus , küsisin dmi , algus valetas , siis ei julgend aga lpuks tegime dmi , et kumb siis tugevam on , ja miks ta möliseb.

 

 

TULEMUS ::

 

omatudvj3.png

 

 

RENGE PUR OFFICALI OWNED , ÄRGU ENAM MÖLISEGU , m6liseb minuga , aga ise ei oska sittagi pkd !!!! , kanakukk tunnistaja ka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

GF . ! JA ÄRA ENAM MÖLISE ; TEGELT VÕID KÜLL AGA mul au sind vahvlis ignore listi lisada , niiet ma ei näe su mõtetuid poste . gf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

+ KUI KEEGI TEINE ARVAB ET ON MINUST KÕVEM PKR , JA SELLEÜLE UHKE KA , siis enne mölisemist teeme dm , ja vaatame mis saatus otsustab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.