Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rahvas keda on scamminud DANEL VEERE , msn rs2eestikriss@hotmail.com

Soovitatud postitused

Ma ei saa aru mis mõte on scammida ? Scammerid saavad siis oma pedo rahulduse kätte ?

 

mis mõtet on scammida? mis rahuldus

Nad teevad seda ikka eesmärgil kuidagi kasu saada,kas siis irl rahas või rune rahas. mitte mingi rahulduse saamiseks :) ise olen scamminud p2p pini ja mingit rahuldust ei saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei noh vaevalt et mingi taipoksi meister.. ps. poks on õige asi, taipoks on naistele, igatahes, austan su soovi talle ukse taha minna ag apalun vii oma lubadus siis täide;) me jääme ootama :)

 

Tavai, sa tule oma poksiga, ma taipoksiga. 1on1, vaatame kumb ala naistele on ;) neeger.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D Kuradi idioodid. poks, taipoks, :D:D LAUS LOHHID!

 

Seda minagi. Xd ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei saa temaga kontakti juba 2 peäva lasge ban.

krt mdoed vaadake scammerite alateema ka kunagi!!!! keegi scmameritest pole banned ja pole isegi korjaja3 teemad prügikastis,uusi modesi pl0x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hhha , tavai sebige mulle ta adress või kool . telf number oleks meeldivam : ) ( TALLINNAS - siis võin ette ta võtta , i like it )

 

ma ei saa aru ka teistest kes on üle lennu saand , passite niisama tühja nagu tondid ? esiteks , see 1k mendi värk , et ment ei tee midagi on see on bullshit :D kui üks vend alustab jutuga siis teised lollid ullikesed kohe usuvad järgi . siis võiks ju igaüks kellegilt koti tänavalt varastada kus 500 eek sees , sest ka see on varastamine kui sind lastakse läbi interneti üle nii , et mõelege reaalselt . ma pole siiani veel ülelendu saand aga ootan , et saaks . sest saaks kellegile mõnusa sita keerata ! kui te algul menti ei taha minna , siis rääkige vanematega ja küsige nõu !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.