Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rahvas keda on scamminud DANEL VEERE , msn rs2eestikriss@hotmail.com

Soovitatud postitused

lol ei tea sellist sellisega ma ei rääkind pilte muidu pole kuna äri oli aus ei koti mis räägite minge menti vaadake teid saadetaxe tagasi :P ma sain raha andisn pinni pin oli kontrollitud ja õige ei tea kuidas pilti fakesid v6i mis valu peale tuli et scammerix tahad syydistada

 

 

ja see war.euroga acci jama jh ma myysin selle acci talle aga ma ei teadnud et selline jama hakkab peale kuna acc oli 2.5 nädalat minu käes peale seda kui acci tagasi sain. acc oli 7-8 kuud scammed kuna iseolin quited ja ei panud tähele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mu sõbra messenger, kelle peal äri käis on "joosep81@hotmail.com"

 

oototoo wawez vms sa kogemata ise kris pole? topelt kasutajad? tegid resa ja uus kasutaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

piltfk5.png

 

Yks palus seda picsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol tulge te mind ei leia sealt lol kuna ma ei ela tln elan järvamaal kui eestis atm elan soomes onju ja mis see sinu asi kuidas kirjutan mul kol ammu läbi net paneb niimodi kirjutama

 

Nii ,et kui ip näitab ,et sa asud tln siis sina lendad soome w ?

Idiootset juttu ajad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol oodake vaadake mis moded ip-de kohta räägivad lol ;) siis näete et ma pole see m*nn kriss onju kuradi munnid rsk ja sina lew sa ise kah scammer äkki? lol äkki siin mingid siimud tanelid jne k6ik on siin foorumis scammerid? oh lahe nu tra täitsa debiili juttu aetaxe siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

imelik asi :S

 

krisslinnaszr1.png

krisslinnaszr1.7f9b21b7e8.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veel huvitav asi.

 

Kui kriss ostis pinni siis kandis raha mitte kristopher linnas aga teine mees kes siin siis scammeri teema tegi.

Tuleb välja nii ,Kriss vajas pini ja leidis müüja ehk korjaja3-e ja siis otsis kes ostaks pini ,kris ytles ostjale selle korjaja andmed ja korjaja sai yldse teise inimese raha. kõik loogiline. aga korjaja3 ise lasi yle kuidas picidel näha.

 

scamm4us9.png

scamm4us9.e9f269b1ae.jpg

scamm5ec5.png

scamm5ec5.ec3f0b160a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tulin chekkisin teemat korra ja ei näe uus pilt :P nu mai tea kes raha saatis ma rääkisin selle krissiga ja ta ytles et tema saatis raha ja mitte keegi teine nii et mina ei tea sellest midagi ja pärast kui uuesti msn logisin siis kriss ytles ikka et tema saatis ise raha nii et ma ei tea mis juttu ta ajab ja mix see krdi 3s tyyp mängus on omg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh mind ka vist scamminud :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa aru mis mõte on scammida ? Scammerid saavad siis oma pedo rahulduse kätte ?

 

See hästi öeldud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

septembris ma uurins eda asja ja olge rahulikud :) ma olen ise kah 17

ja olen trennides käinud nii maadluses kui kickboxis et jah vaevalt van damme runet mängib ja 80.- rotib:) aga raudselt on ta vanuses 11-14 ja tasub lihtsalt uske taha minna ja öelda et kus vanemad on väike jutt ja asi klaar vennal sitt nii lahti et hirmus:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma pean nüüd enda raha saama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kriss...jookse parem metsa kui molli ei taha saada :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oh tont räägib et saadab oma konto väljavõtet kell 3-4 istusin tema pärast terve päev arvutis ja ei tulnudki sisse,täitsa putsis,krt .

Kontoväljavõte selleks et näha kes talle raha on saatnud jms et mina saatsin ka jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.