Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP
180.- võid bussipiletita sõidueest saada, mitte kanepi kasvatamise eest.

Need trahvid on juba kordades suuremad. Me räägime tuhandetest, isegi kümmnetest tuhandetest.

Aga igastahes, tõsiselt, mõtle enne kui sellist lollus ttegema hakkad. :dead:

 

Kanepiga on küll kõige leebem see teema.(Kanep on kõige väiksema astme narkootikum ja LSD kõige suurema astme narkootikum)

Aga päris 180.- sa küll trahvi ei saa.

 

Kui sul alla 5g lihtsalt taskus siis võid sa saada 300.- krooni trahvi ! (muidugi kõik oleneb mendist, sinu registrist jne)

Kui sul üle 5g on siis on juba asjad karmimad. Sest alates 5 geest oled diiler.

 

 

Ja ühe taime eest ei lähe siin midagi trahvid kümmnetesse tuhandetesse.

Kui sul mingi hullem kasvandus siis lähevad trahvid suureks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kokkuvõttes...

LEGALIZE IT !

rasta-2.gifrasta-2.gifrasta-2.gif


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole nii loll, et 1 taime pärast vahele jään.On ennem ka kasvataud ja kasvatan edasi ka.Btw sõber jäi 24g müümisega koolis vahele ja sai karistuseks ainult ÜKT.(tal oli ka puhas register):D

 

Täpselt... 1-3 taimega võimatu pasteeti saada.

Muidugi kõik on võimalik aga eriti lammas peab olema et 1 taimega vahele jääda.

 

Muidu jah... eestis kanepi müümise ja omamise eest on karistused väga nõrgad. (mis on muidugi kasuks mulle)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle meeldib lugeda, kui inimesed teavad millest nad räägivad. Olgu selleks kalade kudemisprotsess või avalikult levinud narkootikumid.

Know your drugs!

 

Ise ei müüks ilmselt mitte kunagi, sest see lihtsalt pole seda väärt.

Kuid tean ise mitut inimest kes on kunagi diilinid/vahele jäänud. Enamus inimeste viga on see, et nad hakkavad diilime teisi asju ka peale kivi ja sellega suureneb see ringkond, ning mille järel hakkavad jutud liikuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kanepiga on küll kõige leebem see teema.(Kanep on kõige väiksema astme narkootikum ja LSD kõige suurema astme narkootikum)

Aga päris 180.- sa küll trahvi ei saa.

 

Kui sul alla 5g lihtsalt taskus siis võid sa saada 300.- krooni trahvi ! (muidugi kõik oleneb mendist, sinu registrist jne)

Kui sul üle 5g on siis on juba asjad karmimad. Sest alates 5 geest oled diiler.

 

 

Ja ühe taime eest ei lähe siin midagi trahvid kümmnetesse tuhandetesse.

Kui sul mingi hullem kasvandus siis lähevad trahvid suureks.

 

no, Alustataksegi väikestest kogustest. Alguses 1-2 taime, omale, seejärel mõtled, et ohoo, siit saab teenida! Siis su istandused kasvavad ja kasvavad, kuni KAPO su kõnesid pealt kuulab ja vahele jääd.

Tõsiselt, ma tean mitmeid juhtumeid, kui on niimoodi see asi lõppenud.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meeldib lugeda, kui inimesed teavad millest nad räägivad. Olgu selleks kalade kudemisprotsess või avalikult levinud narkootikumid.

Know your drugs!

 

Ise ei müüks ilmselt mitte kunagi, sest see lihtsalt pole seda väärt.

Kuid tean ise mitut inimest kes on kunagi diilinid/vahele jäänud. Enamus inimeste viga on see, et nad hakkavad diilime teisi asju ka peale kivi ja sellega suureneb see ringkond, ning mille järel hakkavad jutud liikuma.

 

Ega jah...

 

Kasvatada ja diilida on massiivselt on suht idiootne tegu.

 

Kui tahad, et kõik õnnestub, pead silmas pidama kahte kuldreeglit:

 

 

 

1. Ära räägi oma kasvatusest kõrvalistele isikutele!

 

2. Need, kellega sa koos elad, peavad teadma ning sellega nõus olema!

 

Teised ei tohi teada, sest neist pole sulle midagi kasu, ainult kahju võib neist sündida. Võib-olla tulevad sult sakra nuruma või räägivad edasi teistele, kes omakorda võivad edasi juttu kanda ning ühel päeval võetakse kuskil keegi vahele ning küsitakse, mis ta asjast teab. Kui tegu on nõrgemat sorti mehega, siis laseb ta vurinal mentidele ette, et see ja see vend kasvatab midagi ja ongi kriips peal. Pere ja muud loomad, kellega koos üht elamist asustad, peavad aga sellepärast teadma/nõus olema, et ei tekiks arusaamatusi. Kui nad ei tea, siis ühel päeval avastades võib kõva skandaal tulla. Lisaks on nende teadmisest nii palju kasu, et kui mingi jama tuleb, siis võivad nad aidata sind selle varjamisel. Kuid ka pereliikmetele tuleb sõnad peale lugeda, et kellelegi edasi ei räägitaks. Võib-olla ma tundun natuke paranoilisena aga 99,9 % vahelejäämistest on just suure suu tõttu. 0,1% on juhuslikud avastused.

 

no, Alustataksegi väikestest kogustest. Alguses 1-2 taime, omale, seejärel mõtled, et ohoo, siit saab teenida! Siis su istandused kasvavad ja kasvavad, kuni KAPO su kõnesid pealt kuulab ja vahele jääd.

Tõsiselt, ma tean mitmeid juhtumeid, kui on niimoodi see asi lõppenud.

 

Ma ei ole siin midagi rääkinud et kui ma kasvataks siis ma müüks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin kah varem (umb 3-4 kuud tagasi) igapäev pmst mahvi, enam lihtsalt ei viitsi teha seda kuna sellepeale läheb niipalju raha ja koguaeg on liiga uimane olla, nüüd teen nädalavahetusel ainult, enamasti lauppäeval peaparanduseks ;) vahest harva saab ka nädalasees teha... isu lihtsalt ära läinud, enam ei ole see nii lõbus ja huvitav kui alguses...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole tarvitanud kuid on pakutud.

Kaine mõistus võidab!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi teab kus seemneid saaks? olen kuulnud et kuskil papagoi toidu sees peaks leiduma neid, aga ei tea kas kasvama ka lähevad need -.- .

 

Seal papagoi toidu sees on seemned läbi keedetud...Need ei pidanud toimima.

 

Muidu saab neid tutvuste kaudu... 5-10.- eeku üks seeme umbes (muidugi head seemned mingi 50.- kr tükk)

 

ja saab ka tellida neid http://www.weedseedshop.com

Aga mu see on riskante... Tuttav tellis sealt esimest korda, sai kõik kätte. Pani koju kasvama. Tellis teist korda uuesti, sai kätte ja pani koju kasvama. Nädala pärast oli toll ukse taga ja tüübil otsiti korter läbi ja PASTEET !

 

Enda aadressile pole mõtet tellida neid ühesõnaga... Ja enda krediitkaariga pole ka mõtet maksta.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aasta pole kanepit teinud, nüüd suvi ja peaks ikka lõbusa seltskonnaga kordama!

Peale kivi ei tee ega hakka midagi muud tegema, kindlasti! Siis putsis ka...

 

ise suitsetan kuigi tahan maha j2tte aga ei saa kuna alati olen seltsis ja k6ik kes minu s6brad pmst suitsetavad... njh ise teate vist

kanepit olen aint proovinud.

muidu koolis enne kehalist paneme poistega snuuzi huule alla , see on suht piisav minu jaoks.. eelmine aasta tegime snuffi ka koolis =]

 

Adrenaliin meeldib mulle k6ige rohkem :D seda on korduvalt juhtunud ja v2ga lahe tunne on kui jooksed 2ra :D, olen 5 korda umb bussikontrolli eest jooksnud ja s6pradega t2is peaga mendi vahele j22misest oleme ka 2ra jooksnud paar korda :D

:ty

 

1) See on Snus

2) Nägite mendibussi raudselt 100 meetri kaugusel ja hakkasite jooksma, for sure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab kus seemneid saaks? olen kuulnud et kuskil papagoi toidu sees peaks leiduma neid, aga ei tea kas kasvama ka lähevad need -.- .

 

seemneid võid saada siis ka kui ostad maffi , et siis võid sealt leida nood lähevad kindlasti kasvama aga mina ei soovitaks panna :D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tarvita ega tee


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei tarvita ega tee

/\

|

|

|

Debiilik :D

 

 

 

Ise ei tarvita ja olen uhke =)


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.