Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

Lols pooled siin mingi 10nesed ja vastavad, et tarvitavad kanepit lol:D

 

ei ise ei tarvita, kanep on plaanis ära proovida.

 

ma lihtsalt ütlen ära et ma pole mingi 10-ne aastane päks :D. vihkan ise ka selliseid, mingi signatuurid olid ka siin vahepeal ainult kanepi teemalised jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Absoluutselt, iga hommik ikka murran mõne auto benapaagi valla ja võtan paar törtsu.

Seejärel nõ lõunasöögiks siis paar tablakat keelealla ja reivin õhtuni.

Õhtusöögiks kotitäis seeni.

Joon kõigele sellele Kapteni viina peale ja sirutan silma uue hommiku poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Absoluutselt, iga hommik ikka murran mõne auto benapaagi valla ja võtan paar törtsu.

Seejärel nõ lõunasöögiks siis paar tablakat keelealla ja reivin õhtuni.

Õhtusöögiks kotitäis seeni.

Joon kõigele sellele Kapteni viina peale ja sirutan silma uue hommiku poole.

 

Amatööööööööööööööör.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ausalt?

Umm..

Kivi sai kunagi kõvasti tehtud, aga mingihetk ei viitsinud enam

A´e ja E´d on ka proovitud, mis salata.

Seeni olen teinud 2 korda ja peab tõdema, et teeksin neid veel ja veel. Lihtsalt uskumatult ägedad asjad! 2. kord, kui tegin, siis sõitsin trammiga kesklinna ja arvasin, et ma olen supermario ja, et kõik inimesed on räigelt palju suuremad, kui mina. Ja nägin, kuidas see hall värv mis trammi sees on, sulas maha nagu kiirluubis lumi kuskil loodusfilmis.

Hetkel on kodus 1 ruut hapet ka, mille üks eestlane mulle iirimaalt saatis, aga seda pole isu teha veel niipea.

 

Mitte, et ma mingi narkomaan oleks, aga ma saan kohe 20 ja see kõik mis ma teinud olen, oli ajavahemikus 16-18. Hetkel pole alates enda 18. sünnipäevast mitte midagi teinud, mis oleks seadusega vastuolus.

Kuid, kui seeni saab see suvi, siis teen ikka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt?

Umm..

Kivi sai kunagi kõvasti tehtud, aga mingihetk ei viitsinud enam

A´e ja E´d on ka proovitud, mis salata.

Seeni olen teinud 2 korda ja peab tõdema, et teeksin neid veel ja veel. Lihtsalt uskumatult ägedad asjad! 2. kord, kui tegin, siis sõitsin trammiga kesklinna ja arvasin, et ma olen supermario ja, et kõik inimesed on räigelt palju suuremad, kui mina. Ja nägin, kuidas see hall värv mis trammi sees on, sulas maha nagu kiirluubis lumi kuskil loodusfilmis.

Hetkel on kodus 1 ruut hapet ka, mille üks eestlane mulle iirimaalt saatis, aga seda pole isu teha veel niipea.

 

Mitte, et ma mingi narkomaan oleks, aga ma saan kohe 20 ja see kõik mis ma teinud olen, oli ajavahemikus 16-18. Hetkel pole alates enda 18. sünnipäevast mitte midagi teinud, mis oleks seadusega vastuolus.

Kuid, kui seeni saab see suvi, siis teen ikka :D

 

eeskujulik :D xDDD

 

/ei tarvita drugse ;) :wink:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heroiini, kokaiini, ja särisevat kummiliimi

 

Neli tilka head bensiini..

 

 

Ei tee, pole kunagi teinud, ei ole plaanis ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kui niii, siis viimased 2 aastat olen suitsetanud põhimõtteliselt iga päev. Komme olen 1 kord teinud mis olid täiesti saastad peale seda mõtlesin et ei ole mõttet enam seda teha ja võtin parem A kasutusse, nüüd kui kluppi minek on juba siis ikka vaalat vaalat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Zecke päris rikas poiss oled, kui saad igapäev kanepit tõmmata, aga tglt ma eriti ei usu su juttu, hea kui suitsugi oled teinud :) , Ise ei tee.

endal pole raha vajagi eriti :D ja kui väikest viisi ise äraitseda ja vahelt võtta siis ikka saab suitsetada :D

 

ja kui sa ise ei tea mis tänavatel toimub siis ei ole eriti mõttet vast siin targutada ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Zecke päris rikas poiss oled, kui saad igapäev kanepit tõmmata, aga tglt ma eriti ei usu su juttu, hea kui suitsugi oled teinud :) , Ise ei tee.

 

Alati ei pea ostma, ise on palju kasulikum kasvatada.Endal on ostmisest kõrini, peaks kasvama panem, suvi ju tulekul^,

Seda A juttu ma ei usu eriti;/

Kahtlane:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei suitseta

ei joo

ei tõmba narkot

;d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Zecke päris rikas poiss oled, kui saad igapäev kanepit tõmmata, aga tglt ma eriti ei usu su juttu, hea kui suitsugi oled teinud :) , Ise ei tee.

 

Sellejaoks ei pea rikas olema...

 

Zecke teab mis räägib...

 

ja kui sa ise ei tea mis tänavatel toimub siis ei ole eriti mõttet vast siin targutada ka

 

Word UP !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati ei pea ostma, ise on palju kasulikum kasvatada.Endal on ostmisest kõrini, peaks kasvama panem, suvi ju tulekul^,

Seda A juttu ma ei usu eriti;/

Kahtlane:D

 

§ 188. Unimaguna, kanepi ja kokapõõsa ebaseaduslik kasvatamine

 

(1) Unimaguna, kanepi või kokapõõsa ebaseadusliku kasvatamise eest – karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

 

Ja sa tõesti tahad sellega riskida? Mingi laksu saamise pärast, raiskid reaalse vangistusega?

Lihtsalt loll oled siis.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
§ 188. Unimaguna, kanepi ja kokapõõsa ebaseaduslik kasvatamine

 

(1) Unimaguna, kanepi või kokapõõsa ebaseadusliku kasvatamise eest – karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

 

Ja sa tõesti tahad sellega riskida? Mingi laksu saamise pärast, raiskid reaalse vangistusega?

Lihtsalt loll oled siis.

 

Okei, sellesuhtes on sul õigus.

Aga 1 taim ei tee midagi, keegi ei tule sulle seda ette heitma, 1 taim on lubatud enda tarbeks, mitte müügiks.

Ja mul register puhas, hea kui 180 saan:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, sellesuhtes on sul õigus.

Aga 1 taim ei tee midagi, keegi ei tule sulle seda ette heitma, 1 taim on lubatud enda tarbeks, mitte müügiks.

Ja mul register puhas, hea kui 180 saan:D

 

Loll jutt on see et 1 taim on lubatud.

 

Taim on lubatud siis kui thc protsent on alla 0,2% taimes.(ja see taim ei toimi... samahästi võid muru smõukida)

Aga kahjuks normaalses taimes on see thc kogus 20-50% umbes.

 

 

Aga jah... muidu kui nupp nokib siis vahele on suht võimatu jääda...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, sellesuhtes on sul õigus.

Aga 1 taim ei tee midagi, keegi ei tule sulle seda ette heitma, 1 taim on lubatud enda tarbeks, mitte müügiks.

Ja mul register puhas, hea kui 180 saan:D

 

180.- võid bussipiletita sõidueest saada, mitte kanepi kasvatamise eest.

Need trahvid on juba kordades suuremad. Me räägime tuhandetest, isegi kümmnetest tuhandetest.

Aga igastahes, tõsiselt, mõtle enne kui sellist lollus ttegema hakkad. :dead:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.