Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: range 99, mage 99, cmb 103, pank: 80m+

Soovitatud postitused

nimi: Ostjale avaldan msnis;)

 

Pildid räägivad enda eest:

 

CMB: 103!

 

stats:

rauntsstatsxd7.jpg

 

pank:

pangas on veel asju aga need siis parimad:

rauntspankiu5.jpg

 

qp:

rauntsqpdc9.jpg

 

Recovs:

rauntsregsoj0.jpg

 

 

Ei taha mingit rs goine ega mingeid rate sole.

MÜÜN AINULT EEKIDES!!!!

 

msn: [email:347upld0]str33tlife@hotmail.com[/email:347upld0]

 

Oleks soovituslik hakata pakkuma alates 1500.-

 

NO SPAM , ty.!

 

 

ps. mul hanza ning võib kasutada MM'i, sina maksad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan teda ,ostke talt see ära!

Väga usaldatav.

kunagi ossin ka high lvl acci. ja suht odavalt ^,

A muidu pane plz terve panga pilt ka tahaks vaadata mis seal veel on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soovitan teda ,ostke talt see ära!

Väga usaldatav.

kunagi ossin ka high lvl acci. ja suht odavalt ^,

A muidu pane plz terve panga pilt ka tahaks vaadata mis seal veel on :)

 

tänud:), eks varsti panen jah.vb.

 

ps. jah soovituslik oleks pakkuda 1500.- :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Raunts33 on kasutajanimi.

 

St et esimene omanik on usaldusväärne ;)


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
St et esimene omanik on usaldusväärne ;)

 

Seda teame me kõik, et on ;)

 

 

 

5) Ei tohi spämmida!(ntks: usaldusväärne vend, edu müümisel, halb/hea kasutaja jne)


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raunts33 on siin foorumist olnud 2 kasutajat. ShadowCat ja p r o nub. ShadowCati sõber samuti. Kokku siis accoundil olnud 4 kasutajat. Kõik teavad andmeid. Oli meeldiv aitada!

 

 

PS: Huvi pärast küsin, et kust sa said, kuna p r o nub seda ei müünud kellegile. Talt võeti see ära. Proovisid ShadowCatiga aga ei saanud tagasi. Lihtsalt huvitab, et kellelt sa said?

 

Ja kui võtta ühte asja veel arvesse, siis pildid on ShadowCati vana teema omad. Palun tee mängu sisesed pildid, et ikka näeksime et sinu oma oleks ja pildil muidugi sisesta oma nimi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Raunts33 on siin foorumist olnud 2 kasutajat. ShadowCat ja p r o nub. ShadowCati sõber samuti. Kokku siis accoundil olnud 4 kasutajat. Kõik teavad andmeid. Oli meeldiv aitada!

 

 

PS: Huvi pärast küsin, et kust sa said, kuna p r o nub seda ei müünud kellegile. Talt võeti see ära. Proovisid ShadowCatiga aga ei saanud tagasi. Lihtsalt huvitab, et kellelt sa said?

 

Ja kui võtta ühte asja veel arvesse, siis pildid on ShadowCati vana teema omad. Palun tee mängu sisesed pildid, et ikka näeksime et sinu oma oleks ja pildil muidugi sisesta oma nimi !

 

 

 

Kulla Sasuke, saan aru et sa olen kergelt nn. imbetsil, ehk ei saa aru eesti keelest "palun kirjutada ainult siis kui ostate" , nii, tegelt ma saan aru, et noh okey vb. sa tõesti hetkel veel veerid tähti ja ei saa hästi aru mis tähendab mingi sõna, nagu "palun", aga teeme proovi ja las ma õpetan: . Vaata ja pane nüüd hoolega tähele! P-a-l-u-n --> ehk ma tõesti loodan !! k-i-r-j-u-t-a-d-a--> ehk oma sõrmekestega klaviatuuril tähti vajutada a-i-n-u-l-t s-i-i-s-> ehk, teisel põhimõttel mitte kirjutada k-u-i -> ainult siis (2.eelmist sõna mis sa juba õppisid) o-s-t-a-t-e -> kui te soovite minu kasutajat!!

 

nii polnudgi väga raske? või mis...?

Ole nüüd tubli pois ja heida pikali, kindlasti hetkel su ajukene sulab vaikselt juba üles, kogu selle õppimise peale.

 

Räägiks nüüd pisut minu kasutajast: Hetkel on teema selline, et kasutaja on minu käes, mina login sisse, mina tean ainult passi, mina tean ainult, et kas sellel kasutajal on "Ernest the chicken" quest tehtud...

 

Sina neid ju ei tea? ega ju.. ning mina tean ka seda et sa pole isegi minu kasutajat runescape'is näinud, Seega, millistele faktidele põhineb sinu valelik möla?

 

Sooviks arutada ka seda fakti, mis sulle su vanaema ette sosistas vist: ehk ma nati tsiteerin sind jälle: "samuti oli üks omanik ka shadowcati sõber" ahsoo!!!! , kle ma tean ka seda venda, eile nägin tänaval teda, küsisin et näitaks pildiga dokumenti.. ja seal see oligi.. eesnimi: Shadowcati perekonnanimi: Sõber !

Mis teeb loogiliselt võttes nyyd 3 omanikku.

 

pro nub.. umm huvitav, ma arvan et see on absoluuutselt !!!!... bullshit...

 

viimaks ma pean sulle suuure kummarduse tegema. ma pole näinud kedagi!!! kes suudab pilti vaadates öelda, pildi täpse kuupäeva!! woow!!!

Sasuke, mis siis nüüd juhtuks kui ma uploadiks need samad pildid aga ingame, ehk mul on suured ingame pildid tehtud, samades positsioonides jne, aga vaata ma lihtsalt nagu lõikan väiksemaks et ka väiksemad poisid nagu sina, kes arvatavasti 24/7 arvuti taga istudes enam eriti ei näe, et ka nemad saaksid pilku mu statsidele peale visata...

ma tean jah et sa soovid et ma lisaks su oma sõbralisti jne, vaata kord juhtus minuga selline imelik asi... nimelt oli mul cmb 131 kasutaja. kus olid ka sina mul mingil moel sõbralistis, ja mul selline halb komme et ma ignore listi kedagi ei pane, aga ma ei saanud kahjuks teatud ajal enam hoidaoma pm. lahti kuna sa spammisid iga kell mulle midagi, kohe kui sisse logisin tulin sellised sõnumid: kle kuidas raha teenida,,, kle kus oled-tahad kokku saada,,,, kle kas bandos pl8 on hea,,,,?? seega viimaks ma sulle halvasti ütlesin, ma saan aru et sa tahad tagasi kuidagi teha mulle....?! aga proovi olla natukenegi normaalsem ;) ma usun et sul veel puberteet ees, et ehk sa ei oleks need oma viimased päevad nii töllmokk?

 

ps. mul sõbra vanavanaema 3.päeva enne surma muutus ka nati lolliks ja hakkas iba ajama nagu sina....

 

igatahes kasutajal olen ma teine omanik,!!

 

TÄNAN TÄHELEPANU EEST!!!

 

ps. Vaatame kes on järgmine "lahe" kutt kes ei suuda aru saada et postitada siis kui ostu soovi on, !!!!!!,, moded muidu ytlevad kyll et kohe andke teada kui spamm, aga noh eks ma jään inimeste lugemisoskusele lootma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.