Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal Jooma Hakkasite Või Kas Ültse Joote!

Soovitatud postitused

VIP

Viimati jõin ema pulmas.

Olin ikka suht putsis omadega.

Pärast magasin kuskil perses...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alustasin väga vara :D tglt need olid maitsmised :D sõprade sünnipäevadel saab võetud ja siis vahepeal niisama istume maha ja laseme heal maista :D

aga nh viimati millal sai rahvaga juua on vaga ammu aega tagasi _:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räägin ka teile siis ühe loo ,

Ma olen 11a ,

ma saan läbi rohkem suurtematega 11-15 eks ,

ukskord oli nii siis , et ma tahtsin oma sõbra poole minna kes on 14a ja ööseks jääda eks , siis ta algul mõtles , et mai tea vb ,

siis ta ütles , et tüdrukud kutsusid teda jooma eks , no mina ka kohe dvv , lähme eks , et Kevin tuleb ka ja lähme ja oligi nii tõime siis õhtul umbes kell 11 viina pudeli türukute juurde eks , ja hakkasimegi jooma , ja järku see üks nendest tüdrukutest ütles mul on kangemat kraami ka nata , ja see oli piiritus , no me maitsesime kõik ära mina võtsin lonksu ja minu arust oli julm sittt , aga sõber lasi mul seda nagu limonaadi ,

olime viina ära joonud ja olime täis jõime vahest piiritust , ja järsku laks !

Ma magasin voodis ja oksendasin ja kuulen kuidas mul telf koguaeg heliseb mingi 10korda juba oli helisenud ja siis seal kus me jõime olid kohal mingid naabrid ja võeti mul telf ja mulle oli helistanud koguaeg ema ,

ja helistati mu emale , et mairo on täis tulge talle järgi ,

ja sain 30min edasi magada ja kui ma ärkasin , olid mul ema seal ja kiirabi ka , sest

mul sõber viidi haiglasse ta alko oli tal veres juba ja tal oli sekide küsimus kas jääb ellu aga õnneks jäi .

Ja hommkul kui kodus olin siis ema tahtis minuga rääkida eilest , ja nii see oligi ja enam küll EI !

Aga õnneks see sõber mul ikka elus tänu jumalale , ja oleme väge head sõbrad ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägin ka teile siis ühe loo ,

Ma olen 11a ,

ma saan läbi rohkem suurtematega 11-15 eks ,

ukskord oli nii siis , et ma tahtsin oma sõbra poole minna kes on 14a ja ööseks jääda eks , siis ta algul mõtles , et mai tea vb ,

siis ta ütles , et tüdrukud kutsusid teda jooma eks , no mina ka kohe dvv , lähme eks , et Kevin tuleb ka ja lähme ja oligi nii tõime siis õhtul umbes kell 11 viina pudeli türukute juurde eks , ja hakkasimegi jooma , ja järku see üks nendest tüdrukutest ütles mul on kangemat kraami ka nata , ja see oli piiritus , no me maitsesime kõik ära mina võtsin lonksu ja minu arust oli julm sittt , aga sõber lasi mul seda nagu limonaadi ,

olime viina ära joonud ja olime täis jõime vahest piiritust , ja järsku laks !

Ma magasin voodis ja oksendasin ja kuulen kuidas mul telf koguaeg heliseb mingi 10korda juba oli helisenud ja siis seal kus me jõime olid kohal mingid naabrid ja võeti mul telf ja mulle oli helistanud koguaeg ema ,

ja helistati mu emale , et mairo on täis tulge talle järgi ,

ja sain 30min edasi magada ja kui ma ärkasin , olid mul ema seal ja kiirabi ka , sest

mul sõber viidi haiglasse ta alko oli tal veres juba ja tal oli sekide küsimus kas jääb ellu aga õnneks jäi .

Ja hommkul kui kodus olin siis ema tahtis minuga rääkida eilest , ja nii see oligi ja enam küll EI !

Aga õnneks see sõber mul ikka elus tänu jumalale , ja oleme väge head sõbrad ,

 

 

All i have to say

 

OWNED, peab oskama piiri pidada


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimest korda purjus olin vist 15-aastaselt. Aga jooma hakkasin... Nagu ei olegi hakanud. See, et vahel võtan, ei tähenda veel, et ma jooks. Üle kahe korra kuus kindlasti ette ei tule.


Seif garanteerib turvalisuse – parimad seifid, Kaso

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägin ka teile siis ühe loo ,

Ma olen 11a ,

ma saan läbi rohkem suurtematega 11-15 eks ,

ukskord oli nii siis , et ma tahtsin oma sõbra poole minna kes on 14a ja ööseks jääda eks , siis ta algul mõtles , et mai tea vb ,

siis ta ütles , et tüdrukud kutsusid teda jooma eks , no mina ka kohe dvv , lähme eks , et Kevin tuleb ka ja lähme ja oligi nii tõime siis õhtul umbes kell 11 viina pudeli türukute juurde eks , ja hakkasimegi jooma , ja järku see üks nendest tüdrukutest ütles mul on kangemat kraami ka nata , ja see oli piiritus , no me maitsesime kõik ära mina võtsin lonksu ja minu arust oli julm sittt , aga sõber lasi mul seda nagu limonaadi ,

olime viina ära joonud ja olime täis jõime vahest piiritust , ja järsku laks !

Ma magasin voodis ja oksendasin ja kuulen kuidas mul telf koguaeg heliseb mingi 10korda juba oli helisenud ja siis seal kus me jõime olid kohal mingid naabrid ja võeti mul telf ja mulle oli helistanud koguaeg ema ,

ja helistati mu emale , et mairo on täis tulge talle järgi ,

ja sain 30min edasi magada ja kui ma ärkasin , olid mul ema seal ja kiirabi ka , sest

mul sõber viidi haiglasse ta alko oli tal veres juba ja tal oli sekide küsimus kas jääb ellu aga õnneks jäi .

Ja hommkul kui kodus olin siis ema tahtis minuga rääkida eilest , ja nii see oligi ja enam küll EI !

Aga õnneks see sõber mul ikka elus tänu jumalale , ja oleme väge head sõbrad ,

 

 

kuna mu suguvõsast 50% naisi on arstid .. olen uurinud seda, et viinamürgitsse surra, peab su veres olema ikka väga karmilt viina, täpsemalt niipalju, et sa e isuuda seda välja oksendada, või siis, kui su organism võtab selle viina omaks.

mida kohe kindlasti mitte ei tee 10 - 20 aastase inimese organism.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eem alustasin alles 14 aastaselt:D...esimene jooma oli mul janipäev noh enne olin kah proovind nata aa siis olin nii täis et käisin maoloputusel:D !tehke järgi xD!

ei nüüd asi käest ära iga nv omadega mälleris..ja palju kordi tuleb hommikul tõdeda "kuhu perse ma ennast joonud olen" .

 

kuna mu suguvõsast 50% naisi on arstid .. olen uurinud seda, et viinamürgitsse surra, peab su veres olema ikka väga karmilt viina, täpsemalt niipalju, et sa e isuuda seda välja oksendada, või siis, kui su organism võtab selle viina omaks.

mida kohe kindlasti mitte ei tee 10 - 20 aastase inimese organism.

 

 

 

Et venemaal toimuvad igaaastased viinajoomis võistlused ...esimene koht jõi 1.4 liitrit viina teine koht 1.4 liitrit ja kolmas 1.1 liitrit...3mas wõitis sest 2 esimest surrid ära xD!no see joomine teatud aja peale..:hi::hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eem alustasin alles 14 aastaselt:D...esimene jooma oli mul janipäev noh enne olin kah proovind nata aa siis olin nii täis et käisin maoloputusel:D !tehke järgi xD!

ei nüüd asi käest ära iga nv omadega mälleris..ja palju kordi tuleb hommikul tõdeda "kuhu perse ma ennast joonud olen" .

 

 

 

 

 

Et venemaal toimuvad igaaastased viinajoomis võistlused ...esimene koht jõi 1.4 liitrit viina teine koht 1.4 liitrit ja kolmas 1.1 liitrit...3mas wõitis sest 2 esimest surrid ära xD!no see joomine teatud aja peale..:hi::hi:

 

 

njaa v2ga hull :D ise j6in essat korda 12-13 aastaselt...( ma m6tlen t2is j6in ennast siis ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah , joon aga pean piiri . Peale seda kui viinaga end m2llarisse j6in :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.