Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayByCash nõuab $25 reaktiveerimiseks!?

Küsimus

Kunagi ammu ma lasin mingil tüübil teha ennast memberiks kes osutus scammeriks et mingi võttis membu eest makstud raha mingitmoodi tagasi ning tänu sellele sain ma siis oma accile -60 päeva negatiivset krediiti ning nüüd siis mõtlesin et võiks selle ära maksta. Eile kandsin siis selle 60 päeva eest + veel 30 päeva eest et kui acciga pelama saaks hakata et siis ta kohe member oleks, aga täna sain PayByCashilt sellise kirja:

 

"We have received your request to reactivate your account. However, this account currently is carrying a past due balance in the amount of $[25] that will need to be paid in order for the account to be reactivated. This outstanding balance was caused by [previous payment reversal]. Please send the remaining amount due so we can reactivate your account. "

 

Et nagu misasja, milleeest ma veel 250.- pean maksma? Selle eest et mu account reaktiveeritakse? MIKS ma selle eest maksma pean ning miks ta üldse mitte-aktiveeritud on?

 

On ehk kellegil selle sama saastaga kogemusi, igasugune teadmine kuluks praegu ära. Ennem ma mingit raha maksma ei hakka kuni olen küsimustele vastused saanud.

 

Saatsin samasugused küsimused ka e-mailiga PayByCashi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Sa ju kandsid raha ära,kui sul on nega kreda siis pead maksma kreded ja 1 kuu membut et saaksid unlocked.

Imelik on see et kuna sa kandsid selle raha ära,miks see veel küsib?

Vaata võibolla on sul raha tagasi tulnud


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ah, saada üle nad lihtsalt. Kõige lihtsam no :torch:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

:S Ning ma oma membu eest makstud raha tagasi ka ei saa?

 

edit//

PayByCash saatis "vastuse" mu küsimusele:

 

"Thank you for your inquiry. We are sorry for any inconvenience. We can process your payments towards a one month order and reactivate your account. Please let us know if that is what you would like to do. If you require any additional assistance or information, please feel free to contact us at any time."

 

Ma ikka ei näe kohta kus ta ütleks mulle miks ma peaksin $25 maksma.

 

edit2//

Seekord saatsin neile veel kurjema kirja ning küsisin ka oma raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Asi tundub siiski nüüd resolved. Sain kirjale vastuse:

 

"Thank you for contacting us! The past due balance of 25.00 USD due on your account is a returned payment fee. This fee was caused by a PayPal reversal on 2007-11-01. Anytime you have a returned or reversed payment on your account, the account is blocked and there is a returned payment fee due on the account. For more information about this, please see the following link:

 

http://www.paybycash.com/customer/agreement.php (See "Pricing" for details)

 

We have since received a total payment of 36.65 USD from you. This payment is enough to process a 1 month subscription as well as cover the past due balance of 25.00 USD. Please place a new order for a 1 month subscription. Once you have doe this, we will process your payment and activate your membership. Please note that you will not need to make another payment when you place your one month order. If you require any additional assistance or information, please feel free to contact us at any time."

 

Et siis pidin veel ühe viimase kuu eest membut maksma ning siis mu account aktiveeritakse täielik, nii nagu mina aru sain. Maksin selle ära.

Niiet ei peagi asja pikalt saatma ja uue accounti ostma nagu mõned siin soovitasid.

 

Kui vaja, võib teema lukku panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.