Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kätekõverdused .

Soovitatud postitused

Tra raisk, tegin soojendust, 367 tuli ära, peaks proovima kunagi soojade lihastega..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaa vabsee kõvad mehed siin koos.

Ime et siin forumis scammerid julgevad käia?

muidu minutis on max 47 saanud.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minutiga tuleb mingi 50-60 ära.

 

Muidu kokku teeb vast 200 ära.

Pole ammu enam teinud neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjest ei suuda ma eriti palju kätekaid teha. Heal juhul tuleb 50 ära.

Kõhulihaseid tegin ma mingi 11 aastaselt 362 järjest aga nüüd olen nõrgemaks jäänud ja suudan teha ainult 192 järjest teha. Nagu nii küsite et kust ma nii täpselt neid arve tean... Vastus on lihtne. Ma pean oma isiklike rekordite raamatut. Muide Rattasõidus on olnud mu top kiirus 51 km/h. (loomulikult pisikese tagant tuulega)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minutis 57 rekord.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
enne s6jav2ge sai tehtud ikka jubedalt,et valmis oleks minekuks nii 250 kanti ja siis tuli v2lja et ei p22se s6jav2kke:) tuju l2ks nulli:) kui hetkel tegema peaks siis healjuhul venitaks 150 2ra,ma suht kerge kh nii et ple v2ga hullu teha:)

 

250 tk päevas?

 

järjest ... nats kahtlane :D , tee mingi video vms kus 125 korda järjest lased :hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alustasin aktiivselt kätekõverduste tegemist eelmisel kevadel (hommikul/päeval/õhtul)

Alguses oli kätekõverduste arv suhteliselt väike, aga võttes arvesse seda, et kevadel ei läinud rinnaltsurumises 40kg ka korralikult ja nüüd läheb juba 85, siis on ikka kasu ka.

Praegu teen nii kätekõverdusi 45-50x2 seeriat õhtul ja hommikul. Pluss iga esmaspäev, teisipäev, neljapäev käin jõusaalis (2h iga kord), lisaks kehalise tunnid, lisaks veel aeroobset trenni nagu ujumist, rattasõitu(suvel) ning igal hommikul ja õhtul jooksen vähemalt 30min.

Nädalas on aktiivset treeningut ca ~11 - 17h (Oleneb lihaste olukorrast ja treeningmahust, kui palju iga kord treenin ja milliseid lihasgruppe treenin)

Hetkekaal siis 68kg ja pikkus 175cm.

Kuna ma fitnessiga ei tegele, siis võtan natuke vabamalt ka suhtumist toitumisse ja lasen suht tihti ka läbi rasvasemaid toite, muidugi ma ei söö aktiivselt krõpse/burgereid jms junkfoodi, aga tuleb vahest ette ka, et neid saab süüa.(God forgive me, i'm human too)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kehalises pid ime kunagi tegema 50 pumpa vähemalt

aga tegin 59(60 ei suutnud enam)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin siis niisama järjest atm teha, tahtsin 40 tk ära teha. 39 oli siis tehtud, üritasin 40-ndat teha, aga poole pealt käed olid nii läbi, et ma ei suutnud enam ennast üles lükata.. 5 sec olid siis mul käed pooleldi välja sirutatud ja siis andsin alla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma viskasin kassi rõdult alla

 

Mudu rekord on 69 kätekat.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.