Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kätekõverdused .

Soovitatud postitused

VIP
Ise olen kuskil 3-4 kuud järjest teinud kätekõverdusi igapäev.A

Alustasin 25 kätekõverdust ja kõhulihast päevas. Liiikusin edasi 50 peale ja siis 75 aga nüüd 100 päevas. Juba mitu kuud 100 kätekõverdust päevas. Vahepeal teen rusikate peal.

 

ütle nüüd et järjest .. kui jah .. siis 11 a. loll jutt..

 

eelmine aasta pandi tegema & õpetaja ütles et aega pole .. tee nii kuidas püssist tuleb :D

tegin 79 .. siis olid käed läbi ... tuimad vms.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

järjest pidi tegema, tegin 25-30.. aga muidu viiendas tegin 36 vist(sai viie sellega :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui starterit joon siis tuleb 1, hustleriga 1japool, kui batteryt siis ka 1, kui dynamiiiti siis 2 aga vot kui 69't panen siis tuleb 6. (Y)


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
trennis kui käisin õps pani hüppama hüppenööriga 1000 korda ja 150 käte kõverdust plaksutega

 

Ausõna, selle teema peaks üleüldse naljanurka ära viskama.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ka vist viiendas,aga mitte eriti palju.

Umbes 30-45. Täpselt ei mäleta,õps igatahes kiitsi et hea/õige vms stiil,sain viie (aa).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtab kohe värisema kui tugevad mõned tegelased siin on, teevad isegi (elukutselistele) sõjaväelastele pika puuga ära... Peaks siia vist mõne sõjaväkke värbaja kutsuma, saab käpatäie supersõdureid...

 

Võtame näiteks USA lennuväe: miinimum on 45 kätekõverdust minutis ja kõrgeima "hinde" saab 75 kätekõverduse puhul.

 

Prantsuse võõrleegionisse pääsemiseks pead olema võimeline tegema 30+ kätekõverdust. Ja seda väge peetakse eliitväeks kusjuures.

 

Austraallaste SASRi(mida peetakse ka eliitväeks) saamiseks pead tegema vähemalt 60 kätekõverdust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Prantsuse võõrleegionisse pääsemiseks pead olema võimeline tegema 30+ kätekõverdust. Ja seda väge peetakse eliitväeks kusjuures.

 

 

Sinna saaks ,rohkem mitte :P Tühja kõhu ja eelneva soojendusega vb saaks USA lennuväes 3-e ära ;) (45 kätekat)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Prantsuse võõrleegionisse pääsemiseks pead olema võimeline tegema 30+ kätekõverdust. Ja seda väge peetakse eliitväeks kusjuures.

 

 

Sinna saaks ,rohkem mitte :P Tühja kõhu ja eelneva soojendusega vb saaks USA lennuväes 3-e ära ;) (45 kätekat)

 

Prantsuse võõrleegionisse sissesaamiseks tuleb palju rohkemega hakkama saada muidugi ;) Cooperi test 2800m vähemalt; 4x lõuatõmmet; 40 istessetõusu/kõhulihast; 5m jalgadeta köie ronimist; 100m jooks 40kg kotiga alla 20 sekundi jne, 5km sörkjooks peaks käkitegu olema ja nii edasi.

Üldiselt keskendutakse aeroobilisele treeningule...

 

Lisaks tuleb arvestada ka nii füüsilise kui vaimse karistustusmeetoditega, meeldivad need pole.

 

Treeningu lõpetuseks peaksid saama veel ka pika matka, vist oli 160 või 180km, vähemalt varem see nii oli.

 

//Mitte, et ma ise oleks seal teeninud või midagi, aga üksvahe oli mul plaan liituda mõne militaarse organisatsiooniga ja leegion tundus selline prestiizne. Natukene olen seda asja piilunud. Silmanägemist ja hammaste korrasolekut kontrollitakse ka väga hoolikalt.

 

 

 

Sõjaväes on vist Viimasel testil parim tulemus kätekõverdusi 120 kui ma ei eksi, aega on neil niipalju kui ise soovivad ja vahepeal võib puhata toenglamangus...

Kui teed 82 kätekõverdust 2 minuti jooksul, siis saad maksimumpunktid. Rekordit ma ütelda paraku ei oska

Allikas: http://sodur.com/index.php?option=com_content&view=article&id=119&Itemid=150

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Prantsuse võõrleegionisse sissesaamiseks tuleb palju rohkemega hakkama saada muidugi ;) Cooperi test 2800m vähemalt; 4x lõuatõmmet; 40 istessetõusu/kõhulihast; 5m jalgadeta köie ronimist; 100m jooks 40kg kotiga alla 20 sekundi jne, 5km sörkjooks peaks käkitegu olema ja nii edasi.

Üldiselt keskendutakse aeroobilisele treeningule...

 

Lisaks tuleb arvestada ka nii füüsilise kui vaimse karistustusmeetoditega, meeldivad need pole.

 

Treeningu lõpetuseks peaksid saama veel ka pika matka, vist oli 160 või 180km, vähemalt varem see nii oli.

 

//Mitte, et ma ise oleks seal teeninud või midagi, aga üksvahe oli mul plaan liituda mõne militaarse organisatsiooniga ja leegion tundus selline prestiizne. Natukene olen seda asja piilunud. Silmanägemist ja hammaste korrasolekut kontrollitakse ka väga hoolikalt.

 

 

 

 

Kui teed 82 kätekõverdust 2 minuti jooksul, siis saad maksimumpunktid. Rekordit ma ütelda paraku ei oska

Allikas: http://sodur.com/index.php?option=com_content&view=article&id=119&Itemid=150

 

Või noh jah, panin veits metsa aga lõpp-punktid on 300 millega lõpetas mu hea sõber Jaanis hiob, Kapral :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.