Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida halba on sõbrad sulle teinud?

Soovitatud postitused

Sitakotte on igasuguseid. Olen saladusi rääkind millest edasi ei tohi rääkida (enda arvates parimale sõbrale) kuid siis kuulen järgmine päev juba teiste käest seda sama juttu mis tolle smale nn "sõbrale" rääkisin. Sellest peale pole vanaga enam rääkind kuid ikka üritab ära leppida. Ja muide sellest peale olen oma saladused jne... enda teada hoidnud kuigi on tahtmine välja rääkida. Enam ei usalda kedagi, kõige rohkem iseennast.

 

On olnud ka teisi intsidente kuid pole neid nagu nii suureks pasakeeramiseks pidand kui suurima saladus väljarääkimist. Tõelisi sõpru on ainult käputäis, seega 1-2 kõige rohkem. Ülejäänud on vitupeadest ärakasutajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oli üks pinginaaber, oli nagu hea sõber, kuid..

Mul oli üks asi, onju, rääkisin talle, mõned päevad hiljem kuulen klassiõdedelt seda..

ohh..

 

Tõesti, tõelisi sõpru on raske leida. Kui leiad, hoia!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njaaa oli nii et xD mulle meeldib yks tydruk xD ja siis s6brad (aka SITAKOTID) l2ksid tema msn-i :D hakkasid ajama et l2hme v2lja ja et sa meeldid mulle ja igast v2rki ja ytlesin davai

pool tundi hiljem -.- tydruk ytleb et see polnud tema O.o mul oli naq wtf? laske kuul p2he endale

ega siuksed pasarotid on et ise ka ei usu

yks kord samad s6brad r22kisid mu 6ele et ma panin yhe tydrukuga ila (VALE) ja siis m9lisevad siia maani -.- antge relva mulle lasen neile kuuli p2he siuksed pedekad on xD


fuuuuu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njaaa oli nii et xD mulle meeldib yks tydruk xD ja siis s6brad (aka SITAKOTID) l2ksid tema msn-i :D hakkasid ajama et l2hme v2lja ja et sa meeldid mulle ja igast v2rki ja ytlesin davai

pool tundi hiljem -.- tydruk ytleb et see polnud tema O.o mul oli naq wtf? laske kuul p2he endale

ega siuksed pasarotid on et ise ka ei usu

yks kord samad s6brad r22kisid mu 6ele et ma panin yhe tydrukuga ila (VALE) ja siis m9lisevad siia maani -.- antge relva mulle lasen neile kuuli p2he siuksed pedekad on xD

 

 

ma isegi nii teinud. Nüüd halb selle üle järelemõelda.=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seljataga ikka on midagi teinud. See veel hullem. Sitad sõbrad sul:hi:

 

Seda ma tean ise ka et nad mu selja taga räägivad minust :D Ma olen kuulnud pealt :D

 

// aga kui vigastustest rääkida, siis on Parim Sõber löönud mulle pastaka kaela, napilt mu näpu luud ära murdnud, Peaaegu silma peast ära löönud (Vastu laua nurka natuke silmast alla :D Närvid on nn perses sealt. Silm tõmbleb :D ) Ja peaaegu mu ära tapnud :D Aga need olen ma talle andestanud :D


SpiderFantoomReRe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma tean ise ka et nad mu selja taga räägivad minust :D Ma olen kuulnud pealt :D

 

// aga kui vigastustest rääkida, siis on Parim Sõber löönud mulle pastaka kaela, napilt mu näpu luud ära murdnud, Peaaegu silma peast ära löönud (Vastu laua nurka natuke silmast alla :D Närvid on nn perses sealt. Silm tõmbleb :D ) Ja peaaegu mu ära tapnud :D Aga need olen ma talle andestanud :D

 

xD LOL xD hea s6ber sul siis xD


fuuuuu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi sokivad igast -crapi kokku:S


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olime sõbraga mingis pitsabaaris.Tal tuli põiekas ning mul pasahäda.Lasin tal kiiresti ära kuseda , tüüp tuli uksest välja muigega.Hea küll , läksin nüüd ise kempsu , kahjuks oli seal ainult 1 kabiin , suht korralik muideks.Võtsin potikaane pealt ära ning vaatan , et prilllaul on täis kusetud...kurat kui vihale see ajas.

Sõber muidu igasuguseid krutskeid teinud , alati kui midagi on , siis süüdistab mind.Muidugi võtan seda kui nalja.

Ega jahm...hetkel norib ta mind "Antsu" kallal.Pidime sõbraga poodi minema peale kooli.Mõeldud,tehtud.Sel hetkel olin omas mullis,tüüp küsis , kes mulle meeldib.Täiesti lambist vastasin , et Ants. Küsimustest ma muidugi ei saanud aru tol hetkel.Nüüd küsib igapäev kuidas mul Antsuga läheb , milline ta välja näeb jne :D.

Olen oma sõbraga juba tuttav ~11 aastat.Pole mulle veel kärni keeranud :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma tean ise ka et nad mu selja taga räägivad minust :D Ma olen kuulnud pealt :D

 

// aga kui vigastustest rääkida, siis on Parim Sõber löönud mulle pastaka kaela, napilt mu näpu luud ära murdnud, Peaaegu silma peast ära löönud (Vastu laua nurka natuke silmast alla :D Närvid on nn perses sealt. Silm tõmbleb :D ) Ja peaaegu mu ära tapnud :D Aga need olen ma talle andestanud :D

 

haha, mul ka selline sõber kes lõi mu silma vastu lauanurka na nüüd silm tõmbleb vahest:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tahtisn veel õelda et mul klasis aind kask sõpra kelle peale saan loota

olin sis om aprima sõbraga välja j siis libsein väänasin oma jala välja ei saanud ültse kõnidia aga tema aitas mu bussi peale ja viivs mu bussiga 3km tema kodust kaugemale ja veel helistas mu emale et ma väänasin oma jala väg ahulllult välja. vott selised on õiged sõbrad teised kõik kasutavad sind ära


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
   The fish in the water is silent, the animal on the earth is noisy,    the bird in the air is singing.    But Man has in him the silence of the sea, the noise of the earth and    the music of the air.wow goldworld of warcraft gold

 

Naiss, panid teemasse ka ? :D


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksime läbule , jõime särki värki , pärast olin jumala mällaris jõin BuzzFeaterist vms asjandusest pool üksi ära ilma kokata .. Siis pärast üks vend pinnis mult rsi acci pw , andsin kah kuna olin jumala täis , ülejärgmine päev lähen sisse vaatan 7M kadunud , wth :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.