Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sinu esimene koolipäev.

Soovitatud postitused

VIP

Meie ei saanud kohvrit, saime liikuvad aabitsad.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

m2letan kui eksisin koolipeal 2ra oma ylikonnaga...siis mingi tibi n2itas teed :D:D:D:D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma sain mingi mini uuber supper tillukese seljakoti, aabitsa ja tartu limonaadi xD. tehti pilte jne.. aulas kus neid asju jagati sai lilli ka üks 9. klassi tüdruk andis igale ühele ühe ja siis üks mu klassivendadest läks aula ette tõmbas tüdrukul lilled käest ja kõndis minema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mäletan, et kooli nimi oli Loo Põhikool.

Siis mäletan veel, et meil oli suht väike klass ja siis õpetaja ütles:"Alates homsest hakkate mööda maja ringi käima õpikutega nagu suured lapsedki" algul ma ei saanud aru mis ta sellega mõtles aga kui jõudis homne päev siis sain kohe aru, mis sita otsa ma sattunud olin ja ma kannatan siiamaani koolis:S:D

Ei tegelt nii hull asi polnud aga peaaegu.igatahes siis oli rohi rohelisem ja polnud "Global Warming'ut".head 90'dad.(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasutasin protection of magic & range + ultimate defence ,attack & strength - kooli ees.

kõikidel oli et umbes whadafak onja , ta ultra pro rs0r , prayer 99


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mäletan, et kooli nimi oli Loo Põhikool.

Siis mäletan veel, et meil oli suht väike klass ja siis õpetaja ütles:"Alates homsest hakkate mööda maja ringi käima õpikutega nagu suured lapsedki" algul ma ei saanud aru mis ta sellega mõtles aga kui jõudis homne päev siis sain kohe aru, mis sita otsa ma sattunud olin ja ma kannatan siiamaani koolis:S:D

Ei tegelt nii hull asi polnud aga peaaegu.igatahes siis oli rohi rohelisem ja polnud "Global Warming'ut".head 90'dad.(H)

 

KESKKOOL*

 

raisk

 

A mis su õpsi nimi oli muidu?

 

/Ise mäletan ainult aabitsate kätteandmist ja mingit joonistamistundi.. pidi silmad kinni oma näo joonistama mingite vildikatega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minaeimäleta, tulin koooli, läksin emmega klassi, sealt kuskile alla staadionile seal saime aabitsad siis tagasi klassi valisime omale pinginaabri ja kohad kus istume, siis tutvusime üksteisega jamaitea ..


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see eit kes mind saatis oli sitaks pandav xD

 

su ema ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei mäleta renam :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin kiilakas.

Suht ei julgenud kooli minna aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.