Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Age Of Empires II / The Conquerors Expansion

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ise mängisin veel 2 kuud tagasi seda enam mitte kuna see igavaks läinud juba.Ja graafika ka kehv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi hamachi kaudu multiplayerit? Teeks korraliku pela suurema rahvaga. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tomat, tõmba gameranger ja teeme läbi selle, palju lihtsam. Mul endal 2 sõpra veel kes oleks nõus tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma oleks ka nõus, seda sai väiksena ikka kõvasti mängitud :D Seda teemat nähes tuli tahtmine uuesti proovida :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Upiks ka AoE teemat, kuna sai jääle pelatud.

Keegi veel pelab vahel või pidevamalt?

Kõik räägivad gamerangerist, keegi voobly-s ka pelab? Hetkel 1700 mängijat AoE II (aoc)-s ainuüksi. Eriti põnev on sealne AoE versioon mis voobly-ga kaasa tuleb ,nt et saab otse live-s vaadata ja ka salvestada ekspert mängurite mänge ja järelvaadata palju kordi tahad(hea nippide jms õppimiseks ja meelelahutuseks). Hamachiga jms ei anna üldse võrrelda. Kunagi sa gamerangeris ka pelatud aga hetkel voobly juurde pidama jäänud.

Muudetud liikme iiban'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma pelasin varem gris a nüüd steamis aoe HD kuigi seal noobe päris palju :D ise pole ka nüüd mitu kuud korralikult pelanud muidu skillilt tegin 18++ vendadele ära küll aga nr mappides nagu bf nr 40 jms :D ma rushimises pole eriti hea.

Gris võite lisada Dont be silly, silver acc seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui keegi pelab siis andke teada, olen kolme päeva jooksule pelades 2 eestlast ka vooblys leidnud, võiks koos teha välikate vastu pela millalgi, enda skill on suhteliselt rahuldav ;)

 

Lisage DontbeSilly

Muudetud liikme Cunnilingus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.