Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
ma ütleks Lakers või Martinolen aga no see minu arvamus.

 

Kes sa veel oled ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vahetpole kes ma olen , ma olen näinud sinu ülbust LoL-i teemade all ja tean et sa ei meeldi osadele.

 

võrreldes sind, siis ma arvan, et sa ei tea midagi, suht new kommer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martinolen ja Lakers, kõige egoistlikumad inimesed siin foorumis.

 

+1

 

Ja martinolen , isegi kui ma olen newcomer ei tähenda see midagi , tundub et ma tean nii mõndagi mis siin foorumis toimub. Loe P0lti kommentaari :D Pealegi sa ei talu kriitikat ja kargad kohe näkku .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, panin paika ja nüüd olen vihavaenlane?

 

Sina panid minu paika? Oleks kohe huvitav teada mis teemal ? :laugh:

Ehk oled sa ikka arvamusel, et Henry teenib sms teenustega kahjumit?

 

// Siiani arvan, et Martinolen on kõige ajuvabam foorumlane, tema loll jutt ja kriitika mitte talumine on juba enamust ära tüüdanud. Oleks aeg suureks saada ja mitte kõigile näkku karata, Martinolen.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina panid minu paika? Oleks kohe huvitav teada mis teemal ? :laugh:

Ehk oled sa ikka arvamusel, et Henry teenib sms teenustega kahjumit?

 

// Siiani arvan, et Martinolen on kõige ajuvabam foorumlane, tema loll jutt ja kriitika mitte talumine on juba enamust ära tüüdanud. Oleks aeg suureks saada ja mitte kõigile näkku karata, Martinolen.

 

+1 , kõik öeldud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MartinOlen - aasta tolgus 2012. Kõige naljakam on asja juures see, et ta ise ei saa arugi, et ta kellegile ei meeldi. Kõik on tema jaoks vihavaenlased ja ülejäänud foorum respekteerib teda. Nagu for real, kuti mõistus...

 

Üks päev küsis ta TeamSpeakis Markuselt(Amichielt) eeskujuliku embleemi, Markus ütles, et tema selliste asjadega ei tegele. Martin solvus ja võttis talt TSis õigused ära. Noo mis mõistus see on. :D:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MartinOlen - aasta tolgus 2012. Kõige naljakam on asja juures see, et ta ise ei saa arugi, et ta kellegile ei meeldi. Kõik on tema jaoks vihavaenlased ja ülejäänud foorum respekteerib teda. Nagu for real, kuti mõistus...

 

Üks päev küsis ta TeamSpeakis Markuselt(Amichielt) eeskujuliku embleemi, Markus ütles, et tema selliste asjadega ei tegele. Martin solvus ja võttis talt TSis õigused ära. Noo mis mõistus see on. :D:D

 

lol :D

 

Ma arvan ka, et Martinolen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina panid minu paika? Oleks kohe huvitav teada mis teemal ? :laugh:

Ehk oled sa ikka arvamusel, et Henry teenib sms teenustega kahjumit?

 

// Siiani arvan, et Martinolen on kõige ajuvabam foorumlane, tema loll jutt ja kriitika mitte talumine on juba enamust ära tüüdanud. Oleks aeg suureks saada ja mitte kõigile näkku karata, Martinolen.

 

Kuule tont, saa üle juba eks.

Kui on kindel hind pandud ja selleks 3,2 siis ma ei näe põhjust miks keegi peaks saama 1,6?

Mul savi, et see panemine on tasuta.

 

Sinu iba on siin ülevisanud ja nagu näha, siis ässitad ka endale siia järglasi, mis on sul ka hästi välja tulnud. Mitu teemat sa 1päeva jooksul tegid vahvel.net seotuga, tõesti arvad, et henry ei suuda neid ise teha?

 

Tõesti tundmatud vennad hakkavad lampi lihtsalt mingit iba ajama, see on see 14+, hakkab päike/alkohool pähe vahest.

 

Thats all

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
MartinOlen - aasta tolgus 2012. Kõige naljakam on asja juures see, et ta ise ei saa arugi, et ta kellegile ei meeldi. Kõik on tema jaoks vihavaenlased ja ülejäänud foorum respekteerib teda. Nagu for real, kuti mõistus...

 

Üks päev küsis ta TeamSpeakis Markuselt(Amichielt) eeskujuliku embleemi, Markus ütles, et tema selliste asjadega ei tegele. Martin solvus ja võttis talt TSis õigused ära. Noo mis mõistus see on. :D:D

Martin väidab et ei tea midagi


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Martin väidab et ei tea midagi

 

Olen ma väitnud?

Palun mitte alusetult süüdistada.

 

Am i right?

 

"Sinu iba on siin ülevisanud ja nagu näha, siis ässitad ka endale siia järglasi, mis on sul ka hästi välja tulnud."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ma väitnud?

Palun mitte alusetult süüdistada.

 

Am i right?

 

"Sinu iba on siin ülevisanud ja nagu näha, siis ässitad ka endale siia järglasi, mis on sul ka hästi välja tulnud."

 

Keegi ei ässita kedagi, lihtsalt sa oled oma margi siin foorumis nii täis teinud. Kui käituda ei oska, siis hoia palun eemale, sest see siin ei ole mingi lasteaed kus võid teha mis pähe tuleb ja öelda mida tahad.

Loe oma postitused läbi ja mõtle mida sa valesti oled teinud, ehk saad aru ka miks keegi sind ei salli.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi ei ässita kedagi, lihtsalt sa oled oma margi siin foorumis nii täis teinud. Kui käituda ei oska, siis hoia palun eemale, sest see siin ei ole mingi lasteaed kus võid teha mis pähe tuleb ja öelda mida tahad.

 

Räägid endast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Me like balloonsta.

 

Aitab küll nüüd. Ajage oma joru PM-is.

 

Pole kellegi vastu vimma. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägid endast?

 

Järjekordne postitus sinult, kus sa isegi ei süvene, vaid pillud lauseid lihtsalt vastu. Kui sa samas vaimus jätkad ei salli sind siin absoluutselt mitte keegi, aga seda otsustad sina isa :huh:

 

Me like balloonsta.

 

Aitab küll nüüd. Ajage oma joru PM-is.

 

Pole kellegi vastu vimma. :)

 

Roger that, sir :smile:

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

UFO(msn):

 

Alien Servers says

Naer, milles ma sind süüdistan ? Täitsa soe oled ?

Tatista edasi aga seda rohkem sa endale keerad.

 

-----------

 

Ma ei saa enam mitte tuhkagi aru, kord ta vingub minu kallal ja siis ei süüdista?

Igatahes mina jään selle juurde, et "hea skiller" on kõige idiootsem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei vihkagi kedagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.