Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Ma räägin kuda asi on sipsikukene ja ma ei halvusanud sind mind nagu eriti ei eruta üldse mis mu ümber netisaidil toimub:D ma ei tahagi olla parim ma ei teinud päevikut siia et kellegiga võistelda ja ei hakka kellegiga skillides/vm võistlema ka ning mingi foorumi teine v esimene zerker/runepure olemine mind erutab kõige vähem:D, olen suutnud luua küllalt meeldejääva kasutaja. Maxed out zerkeril ja minul on see vahe et mina ei tule attackiga niipea üles ja alati mõtlen ennem kui midagi teen ja uurin asju üle, et mingit deffi ega midagi perse ei keeraks nagu mind:D Olen sihuke cb 92 zerker nagu tahan oman niipalju Qp kui suudan ja liigun vaikselt edasi.

Non cb statse teen üles kuna on jäänud mõned väravad elus tegemata ja kuna vanus peksab peale siis tahan ennem suurt quitti veel mõned veidrad lvlid üles saada:)

Arenen nagu arenen ja edasine on minu mitte teie teha sellest asi ongi et mõni inimene hindab ka seda et ma pole kunagi SW-s ega Pc-s or whatever minigames botting lvleid ja selleks peab mind parimaks ja aitäh selleski osas, pole ostnud levelite tegijaid vaid on 100% handmade kasutaja ja jääb ka nii.

 

Niisiis head ööd täna sain tunni mängida hommikul ja siiani väljas lällanud eks lähiajal tuleb 92 ära ka:D

Ärge skillige kui ei taha me kõik elame oma elu mis see teiste asi on, eks:D sõbralikult öeldes:D

Olen ületanud isegi ennast ja edasine on vaid aja küsimus. Olge teie tulbid oma päevikute ja levelitega küll mina saan ka ilma Sipsikuta hakkama:) Olgu maailmas palju tahes 2000+ zerkereid silma paistavad alati erilised ennem kui tavalised maxed out zerkud :) edu.jpg

 

Remoo boy pühapäev räägime survi asja ja f2p-s on raske Farmi üles lasta aga jah 90 banked elame näeme aga täna arengut ei tule eks näis vb pühapäev lasen täiega siis:D seniks aga hoidke pinget maas ja ärge põdege et keegi mind kah heaks peab:D

 

Ps! kui teil midagi muud pole teha pole kui spammida siis Pmige mulle oma mured see päevik on siiski hindamiseks mitte targutamiseks:D aitäh ! :D

Edasi ootan mõistvat suhtumist ja tarku otsuseid sest kui ei suuda pingele vastu panna et keegi mind kommenteerib siis ära vaata siia teemasse ja algata mingeid mõtetuid jutuajamisi:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aww , lugesin su jutu täiesti läbi ja täiesti sinuga nõus , imo ei ole kõige tähtsamad maxed zerkerid , imo on selline zerker mitu korda ilusamad .

Ei jaksa eriti kirjutada kuna näpud kipsis >.

 

Aga gl ja 10p , now and forever , don't forget u have a really good zerker and those who whine their just jealous . Dw about the age either , gl and hf . ! :)

 

Ärge pange inglise keelt tähele , tahtsin kirjutada midagi inglise keeles . :/)D

 

Oi fakkkk .

Kui ma ükskord zerkeri valmis saan siis jah .

SA OLED ZERKERITELE SUUREKS EESKUJUKS ! :)

 

10/10

 

 

Nõustun 100% .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kuda sul matu läheb enam rsi ei toksi v mis toimub?:D pmi mulle oma mõne uue kasutaja nimi kuigi ma ei saa f2ps lisada aga joini chatiga vahest kui pelad kuigi ei tea jah tänud toetuse värgi eest ja edu koolipingi hõõrumises:D

 

siin midagi uut:D

h4Estfiremake91.jpg


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

allmost adze :)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

nonii nüüd olen väikse puhkuse ära teeninud ~nädala:D

elame näeme:)

 

h5Estfiremake92-1.jpg


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tegin mapleitega ikka f2p-s 75-92 natuke üle nädala:D

aga jah nüüd linna ja paari pääva pärast tgsi alles:)

edu teile hoidke pead püsti:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

millal tagasi tuled???? tahaks sinuga ühendust saada.. mingi nädal aega pole sa foorumis käinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

sitt lugu eks aga täna kell 16.30 ärkan üles seniks magama aga jätan msnni sisse ja see on siis sinule teadmiseks:D

teistele seda et membu sain ja vaikselt mängin homsest alates nii et elame näeme:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok siis,

loodame ikka fmi kah:)

hetkel fm 92 kohta 9 isegi lase 99 siis saad 10:D

hetkel 9p


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kell on 13.00 :D

täna tuleb farm 84 ka probably:D

estAdze.jpg

 

 

kell on 13.13 :D

farm tuli ka nüüd õhtuni eemal rsist

h6estfarm84.jpg


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice , tule msni plz . :D

10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

need goalid võin msnnis rääkida aga jah:D hetkel tgin 1 lvli hunti 67 ja thievin 67 plaanis teha ja siis rcima varsti üles aga jah muid goale ka:D

kuda ise sõbrake siis unikaalsel läheb?:D

 

 

siit siis õhtune updeit:D

64-67 thieve ja 1 hunt lvl:D

09-09-27201821.jpg


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mõnele sõbrale vaatamiseks ennem suve tegin midagi teistsugust:P

 

kõik tähtsad pure questid done ja zyberis päevik ka.

goals oli ja jääb def 1 pureks kellele tuleb air guitar def 1 pray 31ga ja maximum questpoint def 1ga:P

 

ffzskikkoos.jpg

 

 

hetkel tegeln ainult estoniaga ja need on mu ainukesed allesjäänud kaustajad ja nii ka jääb 2 maini müüsin maha eelmine nädal.

 

hetkel tegelen estonial pessi minimisega:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ei aitäh see ei ole siin müügi teema see on teile näitamiseks et mul on ainult 2 pure ja neid ma ei müü ever:)

tee järgi:):P


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ffzs

 

Kuidas mage niikiiresti uppi lasid :D? lased esimesena 99? :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.