Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The end of Runescape :>

Soovitatud postitused

VIP

Miks end? Minu arvates muutub graafika ikka palju paremaks ju, aga jah se ei korva wildyt jne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun, nad lihtsalt tahavad tasa teha wildy ära võtmist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ffs, Rikuvad veel viimase ära mis seal mängus on.

 

Graafika on küll pask. Rsi ei mängita graafika pärast, kui tahad graafikat mine mängi Crysist. See update tuleb küll väga loll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LOl seal oli hea kommentaar:

Wow, finally graphics that can rival that of my Nintendo I bought back in 1985.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endale see update ei meeldi , raudselt mingid nõrgemad arvutid ei taha rsi välja vedada + ilge lagg tuleb raudselt. Üldse ei meeldi et RS muutub Warcraftiga sarnaseks.

 

1p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui resa,siis gf zezima 6-8 aastat rs nolife haha.

Igatahes ei see update rikkub võimaluse mul mõnede sugulaste ja maa arvutite juures mängimise,kuna nad ei veaks seda välja kui recommended on suurem kui prgune high detail.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige vähem meeldib see, et kellel on main mingi 76-73-72 statsidega vinguvad wildy kaotuse pärast.. ma ütlen veel üks kord: võimalusi uuendada mängu ja tuua uusi PvP kohti on miljoneid, aga nad mässavad mõttetu graafikaga. Nad tõesti ei mõista, et inimesed ei mängi seda mängu graafika pärast. Aga noh, küll nad ise varsti saavad näha enda töö vilju.. oma 35% aastas mängijate tõusust räägivad. Noh, sel aastal võib see olla alla 10%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma naeran kui kõik kasutajad resetitakse mingi vea tõttu:D

 

 

 

Neil on kohe kindlasti mitmeid, mitmeid backup faile, sest ma arvan, et nad teavad seda ise kaa, et kui zezzu taolised kaotaks oma acci, nad kas teeksid jagexi peahoomes suitsiidierrori, või pommi " õnnetuse "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Te olete ikka õige imelikud siin.

 

Öeldi juba ju, et "Low detail" ja "High detail" jäävad alles.

Ja ma arvan, et Jagex hoolitseb ise lagi eest, ärge teie sellepärast muretsege.

 

// Mõnele on RS kui elustiil:

 

See graafikavärk mulle täitsa meeldib, aga wildi ära kaotamine li küll üks loll tegu, andrew värdjalik m*nn võis ära surra, või wildi tagasi panna.

 

graafikaga muutuvad armorid ja wepid nii imelikuks :(:(:

tra meil oleks vaja wildi tagasi mitte mingit graafikat. ANDREW TÕMBA OKSA ENNAST!!!

 

Reegel 1.2: Rangelt on keelatud igasugune läbu ja sõimlemine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te olete ikka õige imelikud siin.

 

Öeldi juba ju, et "Low detail" ja "High detail" jäävad alles.

Ja ma arvan, et Jagex hoolitseb ise lagi eest, ärge teie sellepärast muretsege.

 

// Mõnele on RS kui elustiil:

 

^^

 

Need, kes kritiseerivad hoidke oma suu kinni, kui te midagi ei tea. RSi avalehel ilusti kirjas see mida Intcpk just mainis.


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

intcpk jõudis ette kurat. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige vähem meeldib see, et kellel on main mingi 76-73-72 statsidega vinguvad wildy kaotuse pärast.. ma ütlen veel üks kord: võimalusi uuendada mängu ja tuua uusi PvP kohti on miljoneid, aga nad mässavad mõttetu graafikaga. Nad tõesti ei mõista, et inimesed ei mängi seda mängu graafika pärast. Aga noh, küll nad ise varsti saavad näha enda töö vilju.. oma 35% aastas mängijate tõusust räägivad. Noh, sel aastal võib see olla alla 10%.

 

 

 

Ma pakun et mängitate tõusu ei tule et tuleb hoopis langus. JURA UPDATE !! :ty:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.