Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Viimati oli koolis mingi kaklus mingi venkud vs eestlased, ninad verised n'shit. Mingi vend filmis, pani Facebooki ülesse. Paar päeva hiljem, sai kool teada sellest videost ja asi läks menti. Järgmine päev keset matta tundi 2 menti astuvad sisse, "Nii....sina ja sina, minuga" (Need vennad kes kakluse alustasid). Paari minuti pärast tuleb direktor ja mendid klassi, kes kaklust pealt nägid, tõstke käed. Poolel klassil käed üleval irw....kahju oli kohe mentidest, 24 inimest üle kuulata :D. Aga nojah...kool :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Varahommikul just kuked viisid mul auto minema kuna see oli kraavis/ jões.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koolis üskord klassivend (6klass) jõi ennast täis, ropsis vetsu täis jms. Terve klass pandi puhuma.

Ühelkorral kui olin 14 tulin maal rattaga koju, mul polnud kiivrit, rattal polnud tulesid jms. Keerasin teeotsast sisse ja vaatasin et ment seisab seal, pöörasin ruttu ratta ringi ja metsa minekut. Kätte pole veel saadud.

Paarkorda olen jooksnud ka linnas ilutulestiku eest ära. Trahvi jms pole veel saanud.

Ühesõnaga vägapalju pole kokkupuutunud.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Läksin appi kaklema, tuttavaga lihtsalt tuldi tüli norima (hakkasid tõuklema ja tõmblema mingid kaks vanemat mustlast - mööda kõndimise pealt lükkas kättega üks vms.) helsinkis ja siis mingi 5 minti hiljem sain seljatagant nuiaga pähe...

Response time level max.

Sain ainult 3 õmblust peapeale... esialgul -.-

 

//E: Ei ole midagi mille üle ma uhkust tunneks.

 

Need mustlased on hullud vennad. Tartus hakkas üks vend mu sõpra ahjuroobiga taga ajama. Ja peale seda lendas must BMW maja ette ja auto oli täis mustlaseid ja küsisid: kes need kõvad vennad olid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

well, sai esimest korda puhutud. Täna kesklinnas lasin sussi veits ringi, sõidsime natuke edasi vaatasime et mendid taga, keerasime ära, tuled tööle kohe. Pidasime siis kinni tuli abipolitseinik sinna küsis auto doke ja pani puhuma, siis tuli päris politseinik ka sinna ja ütles et teinekord otsiks parema koha selle jaoks ja et autol suss käib ikka ringi mõnusalt ja lasid tulema :D

 

Kõik Eesti politseinikud võiksid sellised olla, ja mainin ära et kaks nädalat ainult load olnud :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need mustlased on hullud vennad. Tartus hakkas üks vend mu sõpra ahjuroobiga taga ajama. Ja peale seda lendas must BMW maja ette ja auto oli täis mustlaseid ja küsisid: kes need kõvad vennad olid?

Eks Tartus ongi Ailando ja Armando põhivennad :D Õnneks esimesega saan läbi :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks Tartus ongi Ailando ja Armando põhivennad :D Õnneks esimesega saan läbi :D

Mismõttes põhivennad?? Ise nad realselt vist ei ole mitte midagi erilist. Seljatagune võib olla midagi..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks Tartus ongi Ailando ja Armando põhivennad :D Õnneks esimesega saan läbi :D

 

Nemad on vaid annelinnas põhivennad ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mismõttes põhivennad?? Ise nad realselt vist ei ole mitte midagi erilist. Seljatagune võib olla midagi..

noo nad mingi hull poksi vennad :D Ailando 17 ja eesti noortemeister vms

ja noh seljatagune on ka ränk ikka :D Venelased kõik koos ;)

 

Nemad on vaid annelinnas põhivennad ;)

Noo eks nad igalpool :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On küll negatiivseid kogemusi. Rikkusin korda, sellega et jooksin vilkuva kollase tulega üle tee. Siis jooksis mulle suur politseinik järgi ja siis kukkus sikutama ja tirima autosse. Inimesed tulid õnneks appi mulle, sest see oli väga kohtutav. Nagu ma oleks kedagi pussitanud või ma ei tea. Täiesti jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli üks naljakas kokkupuutumine eramentidega.

Tegin kristiine parkla poolsete uste ees e-sigraeti. Mõne minuti pärast tuli minu juurde 2 eramenti kes küsisid dokumente. Peale dokumentide neile ulatamist lausus naispolitseinik "Kuna tegu on kalli asjaga siis meil on õigus see ära võtta ja lasta vanematel järgi tulla" See ütlus lihtsalt ei kõlanud loogiliselt ja kuna hetkel on oktoobri kuua ja uued seadused jõustuvad tavaliselt uuest aastast ja varasemalt pole selline seadus kuskil silma hakanud nii ma soovisingi seadust ise näha. Edaspidi läksime siis auto juurde mis seisi kristiine ees selle kasiino kõrval olevas väikses parklas ning seal kästi taskud tühjaks teha ning otsiti läbi. Midagi ebaseadusliku mul tollel hetkel kaasas ei olnud ning nad sisestasid mu andmed enda kompuutrisse. Mis, aga kõige naljakam on see, et ma lahkusin sealt autost riided seljas ja e-sigaret taskus kuna politseil ei olnud mitte ühtegi keelavat seadust ette näidata. Kui ma eksi siis selline valetamine peaks isegi karistatav olema.

Muudetud liikme Rkristjan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noo nad mingi hull poksi vennad :D Ailando 17 ja eesti noortemeister vms

ja noh seljatagune on ka ränk ikka :D Venelased kõik koos ;)

 

 

Noo eks nad igalpool :D

jee PIRADOS, ESTONIA

fuckyea


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.