Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis masinat omad sina?

Soovitatud postitused

Err..miks mul ühtegi passatit meelde ei tule millel oleks nelikvedu?

Endal hetkel on pooleliolev ATM Racing II, nokitsen vahest selle kallal, tötab ja puha aga suht räämas on välimus, aga seda annab parandada :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti sorry, mul oli see juba meelest läind...

Aga käisin siis ja tegin pildi ära, graafika pärast ärge plz mölisege, telefoniga tegin (digikas venna käes atm)...

Pilt siis:

2yjpsbc.jpg

 

aa ´ja see seal all sumpa, see on mingi isa motikas.

ostis, kui 16 oli, seega väga vana, nimi on mingi (Tse-zet ; ZZ vist :D ) 350cc muidu...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Err..miks mul ühtegi passatit meelde ei tule millel oleks nelikvedu?

Endal hetkel on pooleliolev ATM Racing II, nokitsen vahest selle kallal, tötab ja puha aga suht räämas on välimus, aga seda annab parandada :)

 

oli vist passat. minu arust.

ega mul pea asi et sõita saab. ei mäleta seda nime sest selle sõitsin talvel maha/kaotasin ära.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis see on Cz, krossikas või tänavasõidu masin?

 

tänavasõidu, aga no vanus ka vast mingi 25 aastat, aka see just uusim mudel ple :D...

Aga kõik töötab ja tip top, lihtsalt mingi ulmekiirusi ei saa nii vana masinaga teha.

PS! ise ei ole sõitnud, olen alles 14, aga jutu järgi, mis isa rääkind, on nii...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean küll milline Cz on, ise ka sõitnud pole veel aga küll ma kunagi ära proovin, need pidid hullult lagunema, kui üks asi laguneb hakkab kõik lagunema, selline süsteem oli neil, aga selles suhtes uunikumi on kasulik hoida kui on kuskil hoida :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

[

 

 

 

siin üks mõnedest http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/384/auto_php-id=531384-www_auto24_ee.html

 

Vaata mis aasta auto se on, 96' vaevalt et tal nii uus auto on enda oma :)

Kui jah, eksisin sellega et passateid ikkagi on nelikvedusid, kuigi see oli mingi Passat Syncro, see on mingi teine kala enamvähem vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Yamaha Grizzly , Päris hea .

Kas keegi oskab aidata kui kallilt saaks aprillia rs 50 Kätte , kas natuke kasutatud või uus .

 

 

20-30 000 peaksid kätte saama.

Sõber sai tutika 32000 eelmine aasta.

nüüd hinnad hetkel väga all.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel oman Riga-13 mille tõin kuurist välja ja tegin korda. (Vene mopeed) Kuuris on veel sellised masinad nagu: (vajavad töötlust ja kokkupanekut) kaks Iz jupiteri - üks külgkorviga teine ilma. Riga-7 (vene mopeedi vanem mudel) Teise kuuri all on töökorras võistluskart (vene oma 250cc) ja siis leidub veel üks kardi raam millel paar jubinat küljes (tegemisel)

 

Autodest niipalju, et õues seisab hetkel üks Nissan. See aasta teen vist load ära, eks siis näeb ;)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oman: mitut masinat alustan siis lemmikust:

1) BMX

2) mägirattas

3) atv 750kuubine :P

4) volkswagen passat *üks lemmikuid* 4vedu kah :P

 

ma ei saa aru, minuarust on selle teema pealkiri ``Mis masinat omad sina?`` , mitte mis masinad sul peres on, ja sellest ka see, et ei usu eriti, et sul on passat ja 750cc atv janii...

No Eestis leidub ka selliseid, kellel on (nt 1 sõber, tal 125cc grizzly ja on mitu autot olnd), aga ei usu, et need sul on.

Ma võin ka öelda, kui pere autodest juttu, et vennal on 2005 aasta täislisadega passat (on ka ), aga lihtsalt teema pealkirja võiks ka vahel vaadata...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ei saa aru, minuarust on selle teema pealkiri ``Mis masinat omad sina?`` , mitte mis masinad sul peres on, ja sellest ka see, et ei usu eriti, et sul on passat ja 750cc atv janii...

No Eestis leidub ka selliseid, kellel on (nt 1 sõber, tal 125cc grizzly ja on mitu autot olnd), aga ei usu, et need sul on.

Ma võin ka öelda, kui pere autodest juttu, et vennal on 2005 aasta täislisadega passat (on ka ), aga lihtsalt teema pealkirja võiks ka vahel vaadata...

 

Minu arust on siin foorumis vanemaid inimesi ka kui 12 aastased rjuneskaplased?

Ja golf võib olla igal normaalsel inimesel rallipilliks :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
old%20car%20full%20view.jpg

 

Minu au ja uhkus !

 

:O Restoreeriks ära sellise!


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
old%20car%20full%20view.jpg

 

Minu au ja uhkus !

 

Pead puu maha tõmbama, et saada raam kätte? :O

Kellel iganes need kardid olid, mõnda raami ei ole kellegil müüa, ma vb leiaks ostja..? Oleneb mis korras raam on jms ka ikka.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pead puu maha tõmbama, et saada raam kätte? :O

Kellel iganes need kardid olid, mõnda raami ei ole kellegil müüa, ma vb leiaks ostja..? Oleneb mis korras raam on jms ka ikka.

 

Üks on 100% originaal võistluskart (4 käiku)

Teine kart mis on tegemisel sellel on raam ise keevitatud, sama madal mis võistluskardil ehk suht madal.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:O Restoreeriks ära sellise!

 

.. sa ütlesid, et oled 16+ ?

'

Teemasse.

Oli rs50, müüdud.

Üks 125ccm3 on alles.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust on siin foorumis vanemaid inimesi ka kui 12 aastased rjuneskaplased?

Ja golf võib olla igal normaalsel inimesel rallipilliks :)

 

esiteks ma 14 ja ta 15, ning ma ruuni peaaegu, et ei mängigi...

aga teiseks, ma tean et siin ka vanemaid, kuid ta on 15 ja tal passat ja värgid, lihtsalt kui on siis on väga hea ja imestusväärne, aga tuletasin pealkirja meele...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.