Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bh Kill

Soovitatud postitused

VIP
ma olin küll ülihäppy, kui runescape classicu ajal full rune kille tegin.. see oli ikka päris kõva sõna :D tegin full rune killi ära siis logisin välja ja jooksin käbe sõbrapoole..

 

aga olen ka siuke lakker olnud et rsc ajal, tapsin ühe full runes mehe ära kellel oli 117k bronze arrowseid kotis.. mis oli ~1,7milli.. rsc polnud min***d addy ja rune arroweid..

+ teamis oli siuke mees nagu Blink Blink.. üks rsc ajal kuulsamaid rune puresi..

bljaa.. mäletan neid aegu kui phatis oli 5~16milli :D purple party hat oli k6ige kallim 15~16milli.. blue 12milli, green 11 milli white 7milli red 5milli..

Kas keegi sellest ajast ka rs mänginud, kui rsc hackiti sisse ja maha visati party hatte? üks eestlane sai mingi 4 party hatti.. müüsin foorumis 14milliga phatid maha ja ostis turult 1-2milliga uued.. teenis mingi 50milli.. need võivad praegu kyll väiksed summad olla.. aga siis oli mängijaid ka ainult 30k nädalavahetusel oli mingi 60k vist.. v6i oli isegi 100k

 

Asjad olid kah odavamad...

 

 

ehk kaldusin teemast veits mõõda :D

 

Santad olid 200k-300k, maskid max 1m.

 

Damn, head ajad olid, endal oli kah mingi algeline addy pure. R2h käes, 22 virutas välja vist. :D

Statsid olid suht normid omaarust aga Rat lvl kolmedest (kõige väiksematest) ei julgend isegi edasigi minna (Varrock manhole'is). Vahepeal tõmbasin mõne lvl 8 roti maha. :D

 

Sel ajal lõi meleega palju rohkem kui magega vähem.

 

Olid ajad, olid majad. :D

 

Soz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei hakanud uut teemat selleks tegema nii et küsin siis siin: kui bountis oma target maha lüüa siis peab kah 180 sekki ootama et koopast väljuda?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah...

Ise mäletan kui sain esimest korda r fulli:D

Helistasin kohe kõik sõbrad läbi ja olin mingi elu happy:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Santad olid 200k-300k, maskid max 1m.

 

Damn, head ajad olid, endal oli kah mingi algeline addy pure. R2h käes, 22 virutas välja vist. :D

Statsid olid suht normid omaarust aga Rat lvl kolmedest (kõige väiksematest) ei julgend isegi edasigi minna (Varrock manhole'is). Vahepeal tõmbasin mõne lvl 8 roti maha. :D

 

Sel ajal lõi meleega palju rohkem kui magega vähem.

 

Olid ajad, olid majad. :D

 

Soz.

 

kui 2001a mängima hakkasin sai santa 100k-ga ka kätte.. aga põhi hind oli 150k ehk full rune.. 150k~200k oli kusagil 2002aastas..

Green mask oli 200k~250k, red oli 300~350k blue oli 350~400k

mask set sai 900k~1100k-ga..

easter egg.. ee ei mäletagi aga oli vist santaga ühe kallid, pumpkin oli 400k, disk oli 500k~600k..

 

räägiti et kui jagex bannis sind ja sul oli disk olemas, siis said bani ruumist ära teleda.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa selle killi jaoks eraldi teema tegid..

Siis mis mina peaks tegema 70M killi jaoks ?

Panen esilehele suurelt avaleheks ?:D

Teema ilmselgelt mõttetu, aga no, kuna ta rate teema all siis hindame kahega.

 

sind peaks välja saatma umbes 2 tunniks vaata kuidas tundub

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olin küll ülihäppy, kui runescape classicu ajal full rune kille tegin.. see oli ikka päris kõva sõna :D tegin full rune killi ära siis logisin välja ja jooksin käbe sõbrapoole..

 

aga olen ka siuke lakker olnud et rsc ajal, tapsin ühe full runes mehe ära kellel oli 117k bronze arrowseid kotis.. mis oli ~1,7milli.. rsc polnud min***d addy ja rune arroweid..

+ teamis oli siuke mees nagu Blink Blink.. üks rsc ajal kuulsamaid rune puresi..

bljaa.. mäletan neid aegu kui phatis oli 5~16milli :D purple party hat oli k6ige kallim 15~16milli.. blue 12milli, green 11 milli white 7milli red 5milli..

Kas keegi sellest ajast ka rs mänginud, kui rsc hackiti sisse ja maha visati party hatte? üks eestlane sai mingi 4 party hatti.. müüsin foorumis 14milliga phatid maha ja ostis turult 1-2milliga uued.. teenis mingi 50milli.. need võivad praegu kyll väiksed summad olla.. aga siis oli mängijaid ka ainult 30k nädalavahetusel oli mingi 60k vist.. v6i oli isegi 100k

 

Asjad olid kah odavamad...

 

 

ehk kaldusin teemast veits mõõda :D

 

Ma mäletan aegu kui blue phat oli 5m, yellow oli 2 (vist), green mask kõige odavam, siis red ja lõpuks blue (mask set oli vist mingi 900k, võine ksida..)

 

Mult scammiti asju koguaeg:D, ma olin nii loll, aga mul siis suht pohh beggisin vennalt jälle uue mask seti


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui 2001a mängima hakkasin sai santa 100k-ga ka kätte.. aga põhi hind oli 150k ehk full rune.. 150k~200k oli kusagil 2002aastas..

Green mask oli 200k~250k, red oli 300~350k blue oli 350~400k

mask set sai 900k~1100k-ga..

easter egg.. ee ei mäletagi aga oli vist santaga ühe kallid, pumpkin oli 400k, disk oli 500k~600k..

 

räägiti et kui jagex bannis sind ja sul oli disk olemas, siis said bani ruumist ära teleda.. :D

 

Kõrvitsad oli rsc-kus 900k

Mnjah oleks enda acc ka alles;/(tegin samuti aastal 2001)

Oli ka algeline addy pure, aga seal oli suht julm treenida ka.

Hinnad olid seal ikka väga erinevad rs2 omadest.

Mask seti kokku said siis olid kõva mees ka, aga need ajad on möödas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõtetu kill , 100k :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui 2001a mängima hakkasin sai santa 100k-ga ka kätte.. aga põhi hind oli 150k ehk full rune.. 150k~200k oli kusagil 2002aastas..

Green mask oli 200k~250k, red oli 300~350k blue oli 350~400k

mask set sai 900k~1100k-ga..

easter egg.. ee ei mäletagi aga oli vist santaga ühe kallid, pumpkin oli 400k, disk oli 500k~600k..

 

räägiti et kui jagex bannis sind ja sul oli disk olemas, siis said bani ruumist ära teleda.. :D

 

 

Rs2 Produckt's... 2001 aastal ostsid santahat vä? :s

 

Teeme siis teile ka selgeks.

 

Halloween 2001 - Pumpkin

Christmas 2001 - Christmas cracker (Phats)

Easter 2002 - Easter egg

Hallowe'en 2002 - Hallowe'en masks

Christmas 2002 - Santa hat

 

 

Ise sain mingi 2 green ja 1 blue mask sel samal päeaval kui neid droppitti. Myysin 10keach maha ja ostsin rune long (Y)


@@@ Minu päevik! Chekki! Klikki! @@@

138 combat P2P / 126 combat F2P

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
black hole tähendat? ei saa aru eriti mis must auk tähendat?

 

Black hole oli siis mõeldud neile kes midagi halba on teinud jne.

Siis saadeti nad sinna ja edasi ma eriti ei tea. Midagi pidi vist tegema, et välja pääseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.