Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

JS Revolotion[Parim Rs Private]+[PILDID]

Soovitatud postitused

VIP

ei saa jh =( .

btw kes tahab mille osta siis kontakt pm . kursiga 50 Senti = 1M . peab ostma vähemalt 100m ehk 50kr

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Login Server on arvatavasti OFFLINE , sellepärast need status näitamis lehed näitavadki et Server on ONLINES.

Need kes varem sisse logisid on veel sees:D Hetkel rohkem sisse ei saa rahvast kah:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra . korra sain sisse . siis mingi vend hakkas mage glitchima , ( nagu barrage lv 2 wildys kuidgi ma olen 119 , ja tema 124. ) siis ytlesin sad ja jooksin ****** . pärast nägin venda. ütles et ma olen " trash " . nagu cmooon , ma kargasin püsti ja läksin ostsin ags, ahrim top & 3rd age bottom . + ags geari . siis tahtsin teda tapma minna. hakkasin wildy minema , siis juhtus teate küll mis ! see **** conneciton lost

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sees olin just. pksin fury + 5 whippi & 2 ahrim setti .

pealtnägija oli Calux (siit foorumist ) :D

nyyd viskas välja :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

why ma peaksin addima min***d kes raha kysivad / beggivad ?

btw mis cb oled . kui 120+ siis võime mb minna. ( sa teleBlock ma tapan ) ise olen 119

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.