Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaba jutt krüptodest

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kas keegi seletaks lahti natukene mis moodi see süsteem toimib.

Praegu mis ma olen uurinud / teada saanud (võibolla bullshit)

Lähed mingile coin lehele, teed endale seal konto, siis ostad sealt krediitkaarti/swedbank ülekandega coinse.

Oletame et nädalaga on kasumi 5x ja tahan neid uuesti maha müüa siis teen seal coini lehel taotluse et tahan kõik maha müüa ja siis 2-3 tööpäeva jooksul kantakse raha minu swedpanka / paypali kontole?

 

Kas siiani on kõik õige või mis moodi teie enda kasumeid sätite?

 

Ei soovitaks selliseid lehekülgi. Ise olen leidnud, et mulle sobib kõigeparemini day trading, ostan Bitcoini eest altcoine all time low'il ja müün All time high'l. Nii moodi tegutsedes suurendan enda Bitcoini kogust iga päevaga. Lemmik exchangeks on saanud Binance, mugav kasutada ja usaldusväärne. Teine variant on uurida ise altcoinide kohta, millel on palju potentsiaali ja mis on nö "hidden gem'id". Kui usud mingisse projekti ja sellel on palju potentsiaali, siis ei ole välistatud, et see coin või token võib päevaga tõusta 10 - 1000%.

 

Ostsin 85$ eest ETH siit:

https://www.myetherwallet.com/

 

Kas see on usaldusväärne? :D

 

Jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ei soovitaks selliseid lehekülgi. Ise olen leidnud, et mulle sobib kõigeparemini day trading, ostan Bitcoini eest altcoine all time low'il ja müün All time high'l. Nii moodi tegutsedes suurendan enda Bitcoini kogust iga päevaga. Lemmik exchangeks on saanud Binance, mugav kasutada ja usaldusväärne. Teine variant on uurida ise altcoinide kohta, millel on palju potentsiaali ja mis on nö "hidden gem'id". Kui usud mingisse projekti ja sellel on palju potentsiaali, siis ei ole välistatud, et see coin või token võib päevaga tõusta 10 - 1000%.

 

Ja raha välja kandmiseks oma kodupanga kontodele kasutad mis lehekülgi?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eth paistab minevat nagu btc, siis kui see plahvatas.

 

minu väike "ennustus"

f7267dcef4cbe2a3a16d13cf661ff815.png

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja raha välja kandmiseks oma kodupanga kontodele kasutad mis lehekülgi?

 

Isiklikult olen rahul GDAX'i, ehk Coinbase teenusega. Neil on LHV pangas kasutaja ja ülekanded on laekunud 1-2 päeva jooksul. Ainukesed feed mis maksnud olen on SEPA makse 0.15€. GDAX'i kasutates limit orderit ei maksa taker feesid.

 

eth paistab minevat nagu btc, siis kui see plahvatas.

 

minu väike "ennustus"

f7267dcef4cbe2a3a16d13cf661ff815.png

 

Ethereum küll tõuseb, kuid tuleb realistlikuks jääda, arvestades, et Ethereumi circulating supply on 97M versus Bitcoin 16.8M, millest osa on igaveseks kaduma läinud.

Muudetud liikme Marek134'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja raha välja kandmiseks oma kodupanga kontodele kasutad mis lehekülgi?

 

Ma olen ise kasutanud viimasel ajal http://www.piixpay.com feed on üsna väiksed ja kui on tööpäev ja töötundide sees siis tuleb mul swedi ilusti ära 2 tundi peale transactioni tegemist. Ülekanne tuleb LHV pangast niiet kui LHV konto on siis peaks veel paremini saama.


Discord: Rasmus#8026

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
feed on üsna väiksed.

Pigem üsna suured :D Service fees: 100€ + 0.95€ + 1.1%.

Absurd ju üle 1% maksta + vaata kursse, neil need juba madalamad, koos sellega feed siis üle 2.6% :O

 

Aga hea äriidee, lihtne leht püsti ja korjad igalt tehingult ~2.5% :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Pigem üsna suured :D Service fees: 100€ + 0.95€ + 1.1%.

Absurd ju üle 1% maksta + vaata kursse, neil need juba madalamad, koos sellega feed siis üle 2.6% :O

 

Aga hea äriidee, lihtne leht püsti ja korjad igalt tehingult ~2.5% :D

 

Nii see äri käib. Coinbases ostad 50€ eest ETH'd, aga kontole saad ~45€. 5€ teenustasu 5€ pealt on päris hea, aga kindlasti läheb suur osa sealt krediitkaardi haldajale ehk VISA või MasterCardile ja lehekülg ise saab heal juhul pool sellest rahast. Aga lõppkokkuvõttes maksab kasutaja selle kõik kinni, seega neil suht suva sellest.

 

https://news.bitcoin.com/coinbase-making-2-7-million-day/

 

6f5c84187f.jpg

 

eth paistab minevat nagu btc, siis kui see plahvatas.

 

minu väike "ennustus"

f7267dcef4cbe2a3a16d13cf661ff815.png

 

Olen kuulnud, et mõned ennustavad see aasta 15-20 kordset hinnatõusu ETH'le. Eks tulevikus ole näha :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen ise kasutanud viimasel ajal www.piixpay.com feed on üsna väiksed ja kui on tööpäev ja töötundide sees siis tuleb mul swedi ilusti ära 2 tundi peale transactioni tegemist. Ülekanne tuleb LHV pangast niiet kui LHV konto on siis peaks veel paremini saama.

 

proovisin 50€ välja võtta sealt täna, läks üpris hästi, hommikul 10.30 tegin depositi litecoiniga ja 16.30 aeg oli raha swedbank arvel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii see äri käib. Coinbases ostad 50€ eest ETH'd, aga kontole saad ~45€. 5€ teenustasu 5€ pealt on päris hea, aga kindlasti läheb suur osa sealt krediitkaardi haldajale ehk VISA või MasterCardile ja lehekülg ise saab heal juhul pool sellest rahast. Aga lõppkokkuvõttes maksab kasutaja selle kõik kinni, seega neil suht suva sellest.

 

 

Ei soovitaks kellelgi otse Coinbase.com leheküljelt osta krüptoraha.. :D Minge lihtsalt GDAX.com mis on Coinbase marketplace ja ostke sealt limit orderiga ja ei maksa feesid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ei soovitaks kellelgi otse Coinbase.com leheküljelt osta krüptoraha.. :D Minge lihtsalt GDAX.com mis on Coinbase marketplace ja ostke sealt limit orderiga ja ei maksa feesid.

 

Gdaxis ei saa ju otse krediitkaardi ja eurode eest BTC/LTC/ETH osta?

 

Seal saab ainult ülekandega.

Aga mõte on hea, sest mida madalamad teenustasud seda parem :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Gdaxis ei saa ju otse krediitkaardi ja eurode eest BTC/LTC/ETH osta?

 

Seal saab ainult ülekandega.

Aga mõte on hea, sest mida madalamad teenustasud seda parem :D

 

Ahjaa, ma ei mõelnudki sellele, et krediitkaardist jutt oli, my bad haha, kuid krediitkaardiga saab ju SEPA makse teha? SEPA makse GDAXile võtab aega 1-3 päeva ja SEPA makse fee on vaid 0.15 senti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

e15fd1b99a2f99e26e8e5026af8e7909.png

 

ripplega tuleks veits oodata atm, kui see long termi ei hoia siis järgmine strong support on 1$ ja 0.75$, kui see ka ei hoia siis 0 on väga võimalik minu arvates.

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel minu krüptokogemus 90$ on saanud 78$

:D:D:D

Lets go ETH!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
varsti saad lambo osta

 

haha, juba külge jäänud :D

 

mis värk selle krüptoga hetkel on? mul oli portfell väärt 650$ ja nüüd 523$ :D

äkki kukub veel ja tasub juurde osta? :O


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
haha, juba külge jäänud :D

 

mis värk selle krüptoga hetkel on? mul oli portfell väärt 650$ ja nüüd 523$ :D

äkki kukub veel ja tasub juurde osta? :O

 

Kuna kõik altcoinid on seotud bitcoiniga siis koos bitcoiniga langevad ka altcoinid. Hetkel on bitcoini languse põhjuseks see, et lõuna Koreas tulid uued regulatsioonid, et krüptorahaga kauplejad anonüümselt enam asju ajada ei saa, teiseks põhjuseks on suuresti USDT (tether), kuna USA regulaatorid soovivad näha USDT backed up market capi, mis on 2.3 billionit ja mida neil kindlasti ei ole. Mina olen nende kolme suurte languste ajal enda altcoinide arvu suurendanud. Jälgid bitcoini ja üritad ära tajuda selle suure languse punkti, või teise laine ja müüd enda altcoinid maha, ootad ära põhja ja siis ostad tagasi suurema arvu altcoine sama arvu bitcoinide eest. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Marek, mis altcoine ostad ja mis lehelt?

Ja kas ETH-ga saab ka osta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3284d1121e7089a297ebd69590cef2b9.png

 

ise ostsin "VEN" 500 euri eest, 0.0054ETH Per Coin


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Marek, mis altcoine ostad ja mis lehelt?

Ja kas ETH-ga saab ka osta?

 

Näiteks selliseid, millel on töotav tulevik ja mille hinna kõikumise olen enamvähem ära õppinud (nii palju, kui seda muidugi õppida saab). AST (AirSwap) näiteks, DEX (decentralized exchange) mis on exchangede tulevik, kuna centralized exchanged pidevalt hacked saavad ja kliendid kaotavad raha. Michael Novogratz on advisoryks, kes on väga tuntud tegelane. Goldman Sach võimalik partnership 28ndal veebruaril. OST on Simple token, mille platvormi kasutavad erinevad ärid, mille hind kõigub samuti mõnusalt ja daily volume on suhteliselt väike, seega tuleb lihtsalt osta madalalt ja müüa kasumiga. Ise kasutan muidu BINANCE.com exchange, vaikselt kiinduma hakanud sellesse. Mugav, lihtne ja pole mingeid piiranguid peal. 2 BTC withdrawal kui ei ole ennast verifinud ja kui ära verified mida ma ka tegin, siis limiit tõuseb 100 BTC'ni. Aga ma arvan, et 2 BTC alguseks hea küll :D

 

 

ise ostsin "VEN" 500 euri eest, 0.0054ETH Per Coin

 

 

VEN'i soovitaksin samuti osta, kuid see on kindlasti long term investeering. VEN'il on meeletult palju partnershippe, iga päev näen redditis jälle mingeid uudiseid VEN'i kohta.

Muudetud liikme Marek134'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Jeap, nägin seda uudist eile ning panin ka kohe tähele, et kõik krüptoreklaamid, a la eToro omad, olid ka kadunud.

 

Kindlasti annab kõva põntsu krüptorahale ja sellega tegutsevatele ettevõtetele.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
(Y)(Y) Saigi seina puhtamaks.

 

Mhm, mulle ka meelepärane. Messengeris ja igalpool ainult ICO reklaamid olidki. Kahju, et pool aastat tagasi Ethereumi reklaame facebookis tõsiselt ei võtnud haha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.