Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaba jutt krüptodest

Soovitatud postitused

Admin
Huvipärast küsin, et mis värk selle hiinlaste uue aastaga on?

 

Kõik räägivad, et see mõjutab krüptorahasid väga tugevalt, aga kuidas ja miks?

 

hea küsimus.

 

teooria on selline, et inimesed müüvad enne suuremat pidustust osa või kõik oma krüptorahast maha.

kui väga paljud inimesed müüvad, siis ka hinnad langevad.

ning hiljem kui nad räägivad, et kui palju nad teenisin krüptoga, siis hakatakse veel rohkem ja rohkem ostma ning lõpuks peaks hind tõusma.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea küsimus.

 

teooria on selline, et inimesed müüvad enne suuremat pidustust osa või kõik oma krüptorahast maha.

kui väga paljud inimesed müüvad, siis ka hinnad langevad.

ning hiljem kui nad räägivad, et kui palju nad teenisin krüptoga, siis hakatakse veel rohkem ja rohkem ostma ning lõpuks peaks hind tõusma.

 

Täpselt minu mõte.

Hiinlaste uus aasta väidetavalt maailma suurim massimigratsioon.

Lisaks veel nendele, kellel oli pidustusteks raha vaja ning müüsid oma krüpto maha, on veel need tradejad kes puhkuse ajaks vahetasid ka oma krüptoraha FIAT´i vastu välja, sest krüpto turg nii volatiilne ja seda peab koguaeg jälgima. Küll rahad tagasi sisse lükkavad kui puhkus läbi ja uuesti peab teenima hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi hunnik airdrope tahab, siis saatke PM. Annan teile küll oma referral lingi/, aga to be honest, you shouldn't really mind.

 

/E: https://www.reddit.com/r/Crypto_Airdrops/

Siit leiate terve hunniku, aga tükk tegemist on nende välja filtreerimisega

 

Olen ise ühtteist välja sorteerinud juba.

 

/E: Airdropid on enamasti ajalise + reklaam investeeringu näol. Te ei pea kulutama reaalselt raha sellejaoks.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

US: Arizona Senate Passes Bill To Allow Tax Payments In Bitcoin

 

https://cointelegraph.com/news/us-arizona-senate-passes-bill-to-allow-tax-payments-in-bitcoin


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist kõigile,

 

Pikemat aega krüptoraha teemat lugedes vahvlis tuli ka huvi selle vastu ning mõtlesin alustuseks 100 € mängu panna. Ise suurt ei taju midagi kui nii palju, et asi algab vist Coinbase-st või Gdax-est ning siis sealt edasi kannad coinid Binance.com. Samuti sain aru ka kauplemis viisidest, et day-trading ja siis pikaajalised investeeringud (kumba eelistada?). Küsimus selles, et millist coin-i siis kõige pealt oleks mõttekam osta(selle all mõtlen coinide ostmist Coinbase-st või Gdax) ning millistele investeerida Binance.com veebisidel? Mida tuleks panna tähele coinide ostmisel ja millal oleks õige aeg osta coine?

Kindlasti jäi mul midagi küsimata ning oleks hea, kui peale küsimuste vastuste jagaksite veel mingeid olulisi teadmisi ja oskusi krüptovaluuta alal . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tervist kõigile,

 

Pikemat aega krüptoraha teemat lugedes vahvlis tuli ka huvi selle vastu ning mõtlesin alustuseks 100 € mängu panna. Ise suurt ei taju midagi kui nii palju, et asi algab vist Coinbase-st või Gdax-est ning siis sealt edasi kannad coinid Binance.com. Samuti sain aru ka kauplemis viisidest, et day-trading ja siis pikaajalised investeeringud (kumba eelistada?). Küsimus selles, et millist coin-i siis kõige pealt oleks mõttekam osta(selle all mõtlen coinide ostmist Coinbase-st või Gdax) ning millistele investeerida Binance.com veebisidel? Mida tuleks panna tähele coinide ostmisel ja millal oleks õige aeg osta coine?

Kindlasti jäi mul midagi küsimata ning oleks hea, kui peale küsimuste vastuste jagaksite veel mingeid olulisi teadmisi ja oskusi krüptovaluuta alal . :)

 

Tugev soovitus oleks nii väikse investeeringu puhul panna raha vähem maksvatesse coinidesse(kuni dollar, soovitavalt ala 10-50 senti). Enne loe projekti läbi ja lõhki, vaata kindlasti total supply'd ning tee selle järgi vastav arvutuskäik võrreldes teiste coinide hindu ning supply. Kui leiad potentsiaalse coini aga selle supply on 200B või isegi rohkem/vähem, siis on üsna ebatõenäoline, et see dollari pealt kuhugi 50 dollari kanti või rohkem tõuseb. - Aga see ei ole ka välistatud.

 

Kui sa küsid millal, siis jälgi graafikuid pisut. Kui tunned, et market on madal punktis, siis ilmselt oleks õige aeg osta. Kui market veel langeb, siis pole sellest midagi, in long run oled ikka võitnud. Või siis osta 20-50% eest ning oota pisut, kui market langeb, osta juurde. Kui ei lange, siis kas oota järgmist dropi või osta juurde kasvõi tõusu ajal.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paljud predictisid just langust. Mina näen asja niiviisi, et sick gains on sügise paiku. Ei tea küll mis nüüd kevadel saama hakkab, aga suvel tahavad inimesed ringi reisida ja raha kulutada. Sügisel pole nii palju teha ning rahvas pigem keskendub tööle. Sick gains tulebki selle arvelt, et uued inimesed raha sisse laovad. - Minu enda loogika tho. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tugev soovitus oleks nii väikse investeeringu puhul panna raha vähem maksvatesse coinidesse(kuni dollar, soovitavalt ala 10-50 senti). Enne loe projekti läbi ja lõhki, vaata kindlasti total supply'd ning tee selle järgi vastav arvutuskäik võrreldes teiste coinide hindu ning supply. Kui leiad potentsiaalse coini aga selle supply on 200B või isegi rohkem/vähem, siis on üsna ebatõenäoline, et see dollari pealt kuhugi 50 dollari kanti või rohkem tõuseb. - Aga see ei ole ka välistatud.

 

Kui sa küsid millal, siis jälgi graafikuid pisut. Kui tunned, et market on madal punktis, siis ilmselt oleks õige aeg osta. Kui market veel langeb, siis pole sellest midagi, in long run oled ikka võitnud. Või siis osta 20-50% eest ning oota pisut, kui market langeb, osta juurde. Kui ei lange, siis kas oota järgmist dropi või osta juurde kasvõi tõusu ajal.

 

Esimene pool jutust, osta vähe maksavaid coine, on ikka väga imelik soovitus, ma küll ei näe mingit loogikat selle taga. Kui sul on coine ostetud 100€ eest, siis vahet pole kas coin maksab 10 senti või 100 dollarit, kui langeb 50% siis mõlemal juhul on sul ikka 50€ väärtuses coine alles. Madala hinnaga coinid nagu Tron näiteks ongi pigem noob-trapid (pole töötavat toodet, müüvad põhimõttelist announcmente ja hype´i). Ülejäänud jutt täitsa asjalik.

 

Tervist kõigile,

 

Pikemat aega krüptoraha teemat lugedes vahvlis tuli ka huvi selle vastu ning mõtlesin alustuseks 100 € mängu panna. Ise suurt ei taju midagi kui nii palju, et asi algab vist Coinbase-st või Gdax-est ning siis sealt edasi kannad coinid Binance.com.

 

1. Osta coinbase-st või localbitcoins.com-ist (soovitatavalt) Ethereumit või Litecoini. Võid ka bitcoini osta kui soovid, kuid suurema fee ja pikem transfer time.

2. Deposit´i coinid Binance kontole (õigele wallet aadressile ikka, igal coinil oma aadress)

3. Kui tahad näiteks NANO coini (https://coinmarketcap.com/currencies/nano/#markets) osta, ja coinbase´st ostsid alguses Ethereumit , siis otsi üles Binancest ETH/NANO paar ja seal saadki oma ETH´i tradeda NANO vastu.

4. See järel googelda Nano webwalletit, kontrolli üle et ikka õigel lehel oled, mitte fake-nano walleti lehel vms ja kanna Binance´st oma Nano enda Nano walletisse. (oma enda wallet on palju turvalisem, kui exchangeis hoida)

 

Samuti sain aru ka kauplemis viisidest, et day-trading ja siis pikaajalised investeeringud (kumba eelistada?).

 

Kui sa küsid kumba neist eelistada, siis see juba näitab et day-tradeimisest peaksid kauge kaarega eemale hoidma, muidu läheb su 100€ ikka väga lebolt tuulde.

 

millistele investeerida Binance.com veebisidel? Mida tuleks panna tähele coinide ostmisel ja millal oleks õige aeg osta coine?

Kindlasti jäi mul midagi küsimata ning oleks hea, kui peale küsimuste vastuste jagaksite veel mingeid olulisi teadmisi ja oskusi krüptovaluuta alal .

 

 

Seda investeerimis osa pead ise otsima, uuri coinide kohta, vaata millel on päriselus mingi otstarve ka, mis vajab blockchaini jne. Vaata coini total supply´d, circulating supply´d, palju coine developeridel on (kui developeride käes 30-50% coine, siis väga lootust ei annaks sellele coinile.) Kuskil varem siin teemas olen ka sellele küsimusele vastanud, kuidas coine valida, loe terve see teema läbi, peaks saama veits targemaks küll :D

 

https://coinmarketcap.com/currencies/nano/#charts

Minu soovitus oleks nano, kui tahad binance´st mingit coini. Hetkel mu lemmik coin.

Muudetud liikme a75643'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

it's coming !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

28829187_1798632913522771_1457329171_n.jpg?oh=9adb0f440d95f262b770ce4cda476cd0&oe=5AA7E17028829187_1798632913522771_1457329171_n.jpg?oh=299eac447e0131f3441cc79443006d11&oe=5AA5E730

 

I believe

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

29019984_1800583553327707_995880217_n.jpg?oh=93b15e7ca3cb394befa87a6129d92286&oe=5AA7FF8D28832840_1800583489994380_530733220_n.jpg?oh=28d232b2dd1e8d3a80a6000f92b79d61&oe=5AA8BB7A

 

tuli teade, et coin mida hoian on üleval 30%, selleks ajaks kui binanci lahti tegin oli üleval juba 100% :D ez 800$

 

Easy 100% gain tunniga


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm, mul oli krüptodega päris huvitav. Esimest korda ostsin novembri lõpul/detsembri alguses (2017) - Litecoin. Ostsin neid päris palju, teenisin omajagu, sain isegi 3x vahepeal. Ostsin umbes 70-80€/tk, siis nad tõusid 250€/tk või isegi rohkem. Päris huvitav oli, esimene tõeline investeering mul, ning isegi vedas, sain kasumit. Tugevalt mõtlesin esimene kord, baseerusin oma mõtted sellele, et Litecoin oli keskmiselt umbes 100x odavam kui Bitcoin (kogu oma eluea jooksul) ning siis nägin, et Litecoin hind oli umbes 200x väiksem kui Bitcoin ehk seega päris tugevalt mõtestatud otsus ning tõi päris kiire kasumi. Suhteliselt loogiline oli.

 

Sain aru jõulude meeleolust, ning kuidas see võib mõjutada turgu, aga ei pannud nii tugevalt asja tähele, mõtlesin natuke veel asjale. Hakkasin tegema natuke uurimistööd, sain aru, et teised coinid võivad olla ka päris heade marginaalidega, pean ainult oma rahad saatma coinbasest binancesse. Seda ma ka tegin, uurisin coine, ning leidsin päris palju huvitavaid.

 

Esimene suurem mõte oli investeerida coini nimega Quantstamp, tegelikult liigutasin rahasid erinevate coinide vahel pidevalt edasi-tagasi, ning kuidagi ei jõudnud eriti kahjumisse. Quantstampiga teenisin umbes 50$ pealt 78$ sendi peale (või kusiganes see käis) ning olin päris õnnelik. Eriti ei hoolinud kui aus olla, pole väga tugev selles investeerimises, aga ei tundnud muret ning ega siiani tunne.

 

Ilmselgelt läks pärast seda kõik allamäge :D Ei mõelnud eriti oma rahasid välja võtta (või noh, mõtlesin, aga ei teinud seda tarka otsust) ning siis kogu aeg uurisin ja tegin erinevaid otsuseid erinevate coinidega (vibe, decentraland, substratum, appcoins, verge jne) ning kui aus olla, siis väga halvasti pole teinud, aga kuna see kogu turg läks alla, siis eriti vist vahet pole ka praeguseks ajahetkeks.

 

Lõpuks võtsin oma riismed sealt välja nädal-kaks tagasi ja eriti ei huvita ka see. Oli päris huvitav väikene seiklus ning eriti kahju ei tunne.

 

Mulle endale tundub, et bitcoin võib stabiliseerida ennast 5000$ dollari peal (+-10%) ning siis on turg jõudnud oma nö madalpunkti ning alles siis näeb seda "õiget" marketit mis baseerub keskmisele hinnale (mitte ülehaibitud hinnale vms jne).

 

Lugesin kokku oma kasumid ja kahjumid ja üllatuseks sain ainult -320€. Pole väga hullu, eriti ei huvita, aga päris huvitav väikene story :D Nüüd olen ka päris paljudega samas punktis ja huvitav on olla mingi "kultuuri" üks osadest.

 

Tänud teile, ning loodan, et teil endal läheb paremini!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Umbes sama :) Olin kõige suuremas punktis umbes 4000$ peal ning lõpuks jäi 750$. Oleksin umbes 400$ peal kui oleks ikka need viimased coinid veel alles :D

 

// Aga ei kurda, eriti suurt vahet pole minu jaoks. Ma loodan, et sa kuidagi veel suudad sealt midagi pigistada :D

 

Ise muidu ei näe suure tõusu jaoks põhjust, aga samas, kes teab, võib-olla keegi tuleb uuesti rahaga mängu, iial ei või teada.

Muudetud liikme Raigo.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Maailma suurimate veebireklaami pakkujate Facebooki ja Google’i järel on ka kolma suur tegija Twitter kaalumas krüptorahade reklaami täielikku keelamist.

 

https://tehnika.postimees.ee/4444069/kruptorahasid-tabas-massiivne-reklaamiblokaad?_ga=2.131600328.61468427.1520793264-527386461.1518855114


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Its over boys !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Its over boys !

 

Pigem just hea uudis, sest shitcoinid ja skämmcoinid ei saa enam end reklaamida.

 

Tsiteerides FB Krüptoraha Eesti grupi postitust:

 

"Keegi ei ole keelanud ära krüptorahasid. Keelatakse see saast ära mida ka meie ajugeeniused/kelmid toodavad. Ehk siis ico või maakeeli ühisrahastus ilma ühegi tagatiseta (Whitepaper ehk äriplaan ainult). Ärgem külvake paanikat. Need Ico'de reklaamid ongi vaja ära keelata sest 90% nendest on skeemid, et inimestelt raha välja petta - nende taga ei ole firmasid, ei ole inimeste nimesid ja isegi mitte pangakontot. Pm ei ole peale sooja õhu mitte midagi. Nendest keelustamistest nii reklaamides kui ka riiklikel tasanditel finantsinspektsioonide regulatsioonid ON HEAD ASJAD! See jätab alles ainult suured ja õiged - ning kogu see jamast vabanev raha pannakse suurtesse varsti."

 

Google ban jõustub juunist :)

 

Ja twitter bännib ainult ICO'de ja walletite reklaami. Projekte tutvustavaid, toodet reklaamivaid jms ei keelata.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.