Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus äriajajatele!

Soovitatud postitused

VIP

Võibolla teate juba, et hanzanet pakub võimalust oma kontojääki mobiilipealt ise üle kuulata. (100% tasuta!) Ühesõnaga kui teate või ei tea aga soovite seda siis tehke läbi alljärgnev õpetus! Õpetus on 100% koostatud minu ehk Bin Ladeni poolt ja kopeerimiseks küsige luba msn kaudu: [email:7mkztn2d]icqo@hotmail.com[/email:7mkztn2d]

 

1) Esmalt suunduge hanza.net kodulehele ja logige sisse oma kasutajatunnuse ning parooliga. Siis küsib ka paroolikaartilt ühte suvalist numbrit. Selle peate sammuti sisestama, et panka sisse logida. (turvalisuse huvides)

 

2) Nii, kui olete sisse loginud peaks kohe nägema oma kontojääki. Kontojäägi all näete menüüd: Personaalsed pakkumised. Seal kohe esimine peaks olema: 1503 – kontojääk mobiiltelefoni kaudu - Lugege lähemalt. Klikkige siis lugege lähemalt.

3998480b1ba6ee3eb.png

 

3) Nüüd pidi avanema mingi uus aken kus on 3 linki lisaks. Klikkige, et Soovin lepingut sõlmida >> (Pidage meeles see on 100% tasuta!) Ning siis avaneb teile uus aken. Sealt peate sammuti samamoodi sisse logima nagu eelmine kord.

 

4) Nüüd peate sisestama oma telefoninumbri pidage meeles juba, et number 5 on ka olemas. Näiteks kui teie nr. on 53440440 siis panete sinna ainult 3440440 järele. Siis klikkake edasi vms. ja teile peaks nüüd saabuma sellele numbrile mis sisestasite sms koodiga. Sisestage kood sinna lahtrisse kuhu seda nõutud on (loe sms-i)

 

5) Klikkates aktiveerin teenuse on teenus koheselt aktiveeritud ja töövalmis. Võite kohe proovida 1503 ja kuulake kas kuulete oma kontojääki täpselt.

 

Selleasemel, et pikalt hanzapanka sisse logida ja koodikaartilt numbreid otsida küsi oma kontojääki paari sekundilise mobiilikõnega ;)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus :P

Küsimus, kas sa viiitsid ka nii palju neid õpetusi teha koguaeg ? Tundub tasapisi, et tahad modeks saada :)

Pohh see, hea õpetus ikkagi :P


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hea õpetus :P

Küsimus, kas sa viiitsid ka nii palju neid õpetusi teha koguaeg ? Tundub tasapisi, et tahad modeks saada :)

Pohh see, hea õpetus ikkagi :P

 

Ei modeks ma küll ei saa ma arvan :D

Vahepeal ei oska hästi käituda ikkagi :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas see 1503 sms/helistame on operaatoripõhise hinnaga?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas see 1503 sms/helistame on operaatoripõhise hinnaga?

 

See ei maksa midagi.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tahtsin teha , läksin hanzaneti logisin sisse ja voilaa mul polegi seda asja seal all , tsekkisin ringi panin kõik pakkumised aga polegi sellist:S

 

Olid :

1)Sularahata on mugavam - makske mobiiliga!

2)Tellige ID-kaardi lugeja postiga koju!

3)NPNK kaardiga teenid Leveli punkte!

 

 

//Edit : Mul oli varem juba ära tehtud see mõlllz .

Aga krti mul sai arve otsa ennem & nüüd proovisin helistada siis ütles mulle et teil pole arvet , kuigi see pidi tasuta olema .

 

Aa. Sul on see noortepank, selle kohta ei tea midagi. Ema andis oma vana panga mulle :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teeme ära! :D

 

Aga keegi teab, kuidas seda värki sõlmida? Põhimõtteliselt kui tuleb mingi raha summa kaardi peale, käib mobiilil piiks-piiks..

 

//Edit : Õpetus on hea! Ei viitsi koguaeg vaadata pangast arvet.. xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teeme ära! :D

 

Aga keegi teab, kuidas seda värki sõlmida? Põhimõtteliselt kui tuleb mingi raha summa kaardi peale, käib mobiilil piiks-piiks..

 

//Edit : Õpetus on hea! Ei viitsi koguaeg vaadata pangast arvet.. xD

 

Ta lausa hoiatab ette: "Piik piiks raha tuleb"


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teeme ära! :D

 

Aga keegi teab, kuidas seda värki sõlmida? Põhimõtteliselt kui tuleb mingi raha summa kaardi peale, käib mobiilil piiks-piiks..

 

Vahepeal on sellega nii, et kui summa tuleb siis paar tundi hiljem alles sms...

Aga see õpetus hea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Helistasin kuu jooksul 13 korda , telefoniarvel kajastus kõik ilusti + paar krooni tuli lisaks maksta!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Puhas vale. Nii sa moderaatoriks ei saa.

Ise kasutan seda korduvalt kuid see EI OLE 100% Odav. Selle hind on 7.90. See 7.90 laheb konearvest.

Vaatasin konearvelt jargi. Seal oli kirjutatud. TELEFONI Pank 7.90

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.