Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

myydud lukku

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis valemiga sa talle müüsid? Ütlesid, et ei anna infot? Siis ostsid tagasi müüsid uuesti ja jälle ütlesid, et ei saa infot kaasa?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Algul oli küll jutt, et oled müünud koos emaili ja recovery infoga tüübile ja nüüd selline jutt?? Kahtlane....


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis mõttes mis valemiga ma müüsin, olen siin suht usaldusväärne inimene, ma ei hakka kellegilt mingit acci tagasi tõmbama, annan enda poolse garantii, milleks ma annan recovery infot kellegile, juhtuks

nii et hakkavad mingid 3 party scammid, et tembeldakse

mind scammeriks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Üldiselt tuleb kasutaja müümisel kaasa töötav recovery info, et inimene, kes on acci eest maksnud, saaks seda tagasi võtta endale, kui peaks kuidagi RAT-ed või keylogged saama. See, et tullakse sind süüdistama pärast võib alati juhtuda ja see on see risk mis kaasneb kasutajate müümisega. Aga muidugi, kui ei soovi kaasa anda, siis see on Yatekomo enda otsus(tõenäoliselt raskendab müümist). Edasi me sellest siin all ei räägi ja kui midagi on, siis PM-ige. Edu müügil!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.