Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Uus päev, uus kasutaja:

 

Olen kasutaja esimene omanik.

Kasutajal pole kunagi olnud registreeritud e-maili / JAG / recovery küsimusi jms.

 

Ostja saab kaasa:

- tasuta bond

- info kasutaja tegemise kohta: IP, ISP, hostname, kuupäev, koht

- info p2p kohta

- info IP muutumise kohta

- info parooli(de) kohta

 

Pildid:

(Pilt kasutaja levelitest)

R6lFnSB.png

3N08Gvj.png

(Pilt kasutaja pangast)

pank umbes 1m.

(Pilt kasutaja blackmarkidest)

tnICheq.png

(Pilt kasutaja login-screenist)

XqRuyXd.png

 

 

 

Hind:

 

alghind 100€

autowin 150€

 

Tehingu viis:

SWED/RSGP

 

Skype: l6bustankpb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kui küsida tohib miks nii kõrge hind sellisel accil ?

 

1. Sellest hinnast allapoole on mul selle kasutajaga tulusamaid asju teha kui maha müüa.

2. Minu tehtud accide pärast ei pea 2-3 kuu järel scammerite alafoorumist abi otsima.

3. Ma müün seda ka välismaa foorumites, kus hinnatase on kõrgem.

4. Nõudlus high-lvl melee kontode vastu on seni olnud piisav nii kodumaal kui välismaal.

5. Sellise kasutaja tegemine nõuab aega.

 

Tahetakse head kvaliteeti olematu hinna eest. Aga aru ei saada, et võileivahinna eest selliseid acce müüa on reeglina majanduslikult mõttetu. Seda teevad üksikud, kes quitivad ja paljud, kes tagasi tirida plaanivad / kellel pole tegelikult piisavalt infot kasutaja kohta / kes pole tegelikult 1. omanikud. Scammerite alafoorum täis kõiki selliseid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
100.-

 

Arvesse võetud. Kui praegusest hetkest 24h jooksul üle ei pakuta, on kasutaja sinu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
pakun 125e kui alles.

 

Eelmine pakkuja pole mulle ülekande tegemiseni veel jõudnud. Kui enne jaole saad, müün sulle. skype: l6bustankpb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kasutaja se7en ei pea oma lubadusi ja hüppas alt ära. Avatud uutele pakkumistele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kasutaja se7en ei pea oma lubadusi ja hüppas alt ära. Avatud uutele pakkumistele.

 

Ütlesin, et anna konto nr, ütlesid, et sul SEB kadunud. Tol hetkel jäi sinu taha asi niiet ära laima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

bump

 

Ütlesin, et anna konto nr, ütlesid, et sul SEB kadunud. Tol hetkel jäi sinu taha asi niiet ära laima.

 

Nii teema pealkiri kui 1. postitus sisaldavad suurtähtedega kirjutatult makseviise, milleks on "SWED/RSGP". Kas sa tahad öelda, et sa ei ole võimeline aru saama, mida tähendab "Tehingu viis: SWED/RSGP" / ei tunne tähti / ei näe lugeda / postitasid mu teemasse kogemata + vastasid mulle skypes kogemata? Lisaks olid sa pärast SEB puudumisest teadasaamist huvitatud seb -> swed saatmisest aga taganesid, kui ma soovisin saada panga digiallkirjaga maksekorralduse koopiat ("mul id kaart koos lugejaga kontoris arvutis" - yeah right :D ) e. kirjutasid ennast selle seltskonna hulka, kellel tõendust küsides järsku vanaema haigeks jäi / koer kodutöö ära sõi jne.

 

Oma mainet kahjustad sa täiesti iseseisvalt, selleks pole minu abi vaja.

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
bump

 

 

 

Nii teema pealkiri kui 1. postitus sisaldavad suurtähtedega kirjutatult makseviise, milleks on "SWED/RSGP". Kas sa tahad öelda, et sa ei ole võimeline aru saama, mida tähendab "Tehingu viis: SWED/RSGP" / ei tunne tähti / ei näe lugeda / postitasid mu teemasse kogemata + vastasid mulle skypes kogemata? Lisaks olid sa pärast SEB puudumisest teadasaamist huvitatud seb -> swed saatmisest aga taganesid, kui ma soovisin saada panga digiallkirjaga maksekorralduse koopiat ("mul id kaart koos lugejaga kontoris arvutis" - yeah right :D ) e. kirjutasid ennast selle seltskonna hulka, kellel tõendust küsides järsku vanaema haigeks jäi / koer kodutöö ära sõi jne.

 

Oma mainet kahjustad sa täiesti iseseisvalt, selleks pole minu abi vaja.

 

Sinusugusel rune millide ja kasutajate müüjal on võibolla tõesti raske uskuda, et kellegil siit foorumist on kontor ja id-kaardiga lugeja vajadus seal, aga jah tõesti oli/on mul id kaart koos lugejaga kontoris, pole veel oma elu jooksul kellegile pidanud 100 eurise tehingu puhul digiallkirjaga maksekoopiat saatma, olen siin foorumis 7 aastat olnud ning eeldasin, et piisab ka tavalisest maksekoopiast.

 

Aga mõistan su viha, üritad mitu kuud juba seda kasutajat müüa ning lõpuks taheti veel "petta" ka sind.

 

Igal juhul soovin sulle edu müügiga ja lõpetan selle vaidluse, enne, kui su jutt veel absurdsemaks läheb.

Muudetud liikme se7en'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
üritad mitu kuud juba seda kasutajat müüa

 

oh sa vaesekene...

 

1. Sulle infoks (kulub ära edaspidises elus): 1 kuu on 30/31 päeva (veebruarikuu 28/29 päeva). Kasutaja on müügis 23. jaanuarist, praegu on 2. veebruar. Nende kahe kuupäeva vahele jääb märksa lühem aeg kui 28...31 päeva.

 

2. Su vaatlusvõimed ei ole sind hästi teeninud. See on teine high-lvl konto, mida ma siin müün. Leia 3 erinevust kasutajate vahel: http://www.vahvel.net/showthread.php?191494-M%C3%BC%C3%BCdud ja praegune kasutaja

 

3. Kiidan sind otsuse eest see vaidlus lõpetada, mida vähem siin teemas postitad, seda targem välja paistad.

 

Ja tänan heade soovide eest :)

 

müüdud, lukku.

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.