Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Süsteemi uuenduse tõttu palume kõikidel registreerunud kasutajatel, kes registreerusid ennem 20.02.2020, muuta oma konto parool, saates oma emailile parooli meeldetuletuse, et sisse logida. ×
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus kasutajale Sfinks: Liigne ropendamine/ sõimamine

Soovitatud postitused

MODE

Postitus: Jõusaal.

Kasutaja: Sfinks

Hoiatus: Liigne ropendamine/ sõimamine

Punkte: 2

 

Administratiivne märge:

 

 

Sõnum kasutajale:

 

 

Algne postitus:

Taun. Mine proovi vahelduseks maxi teha ja vaata kas on korrektne tehnika. Idioot.

 

Su.

Sitta vormi vaadates su profiilipildil ja videos, kus kari ahve karjub, "SURU, SURU, SURU" sünnitusmajas olete v, IDIOODID.

Sa oled "MAX"i "proovimisest" valesti aru saanud, ma surun rinnalt ka 180kg, ainult, et siis kui mu perse pingiküljest lahti tuleb = see ei loe, sest sa jõuad siis teatud % rohkem "SURUDA", õppige ennem ära mis on surumine ja tõmbamine, surute te üksteisel pihku, tõmbate üksteisele lõuga. (ma tean, et siit tuleb nüüd 2p, kuid mingi jobi, kes ei oska trennigi teha, ei tule mind idioodiks kutsuma). Oma viga, et selle koera sittumispoosi võtsid, tõmbad sa sirge seljaga ja see on su max, mitte mingi krdi eitea mis asend. seda kutsutakse egoliftiks, ma tõstan sapaka maast lahti a millise kehaga - päris kõvera, seega ei mängi lolli ja teen oma "rekordeid" õieti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.