Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

50 eurot rohkem päevas

Soovitatud postitused

Nii palju tean et pead laskma endale isikliku scripti kirjutama, öösel laskma kui jagex ei tööta, mingite pausidega teatud aeg, erinevad ipd kasutajatel kasutama jne...

aga edu igastahes.

 

Aga eksperimendeeri mingite low levelitega, kui kiiresti ban tuleb, saad kogemusi juurde.

kahjuks enam bottimine pole see mis oli kunagi:)

Muudetud liikme ™™™'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii palju tean et pead laskma endale isikliku scripti kirjutama, öösel laskma kui jagex ei tööta, mingite pausidega teatud aeg, erinevad ipd kasutajatel kasutama jne...

aga edu igastahes.

 

Aga eksperimendeeri mingite low levelitega, kui kiiresti ban tuleb, saad kogemusi juurde.

kahjuks enam bottimine pole see mis oli kunagi:)

 

Tõsi, ajad on muutunud, aga selline teema pakub endiselt huvi, enda raha ei julge enam bottimise alla panna siiski, nähes nii kõrget banrate.

 

Edu projektiga, loodetavasti ei vaju unarusse.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

raskeks läheb sul ilma private scriptita, aga edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

kõik 4 kasutajat on nüüdseks 2 day bänniga :D hueh, kõigil olid erinevad proxied ja lasin 2h korraga, 2h tegin ja 2h pausi ja 6h bottimist kokku, huvitav, üritan paar kasutajat juurde osta ja proovida kuidagi teistmoodi. stay tuned :D

 

 

4 kasutajat ja 6h - loot

 

d53bd5c1e36d65ce5ad7eb0022f69bdc.png

eeb3c0d3d07a45907b87ab44092130da.png

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Võiksid kogu aeg pidada ka kulu ja tulu tabelit, siis oleks ma sul endal ja meil põnevam jälgida, et palju kasumit/kahjumit teeninud oled.

Vägev ettevõtmine, good luck!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kõik 4 kasutajat on nüüdseks 2 day bänniga :D hueh, kõigil olid erinevad proxied ja lasin 2h korraga, 2h tegin ja 2h pausi ja 6h bottimist kokku, huvitav, üritan paar kasutajat juurde osta ja proovida kuidagi teistmoodi. stay tuned :D

 

 

4 kasutajat ja 6h - loot

 

d53bd5c1e36d65ce5ad7eb0022f69bdc.png

eeb3c0d3d07a45907b87ab44092130da.png

Tuttav teema kui bottisin 6 kasutajaga sama setupiga magic treesi :D

 

http://www.jagex.com/privacy/privacy.ws

Ehk siis põhjus on ilmselt ka selles, et Jagex jälgib su HWID-d ka, isegi nende privacy policys on see kirjas. Ctrl F "hardware"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik 4 kasutajat on nüüdseks 2 day bänniga :D hueh, kõigil olid erinevad proxied ja lasin 2h korraga, 2h tegin ja 2h pausi ja 6h bottimist kokku, huvitav, üritan paar kasutajat juurde osta ja proovida kuidagi teistmoodi. stay tuned :D

 

 

4 kasutajat ja 6h - loot

 

d53bd5c1e36d65ce5ad7eb0022f69bdc.png

eeb3c0d3d07a45907b87ab44092130da.png

 

proovi mingi 1h bottida 15min pausi, 30 min 5 min pausi, nii palju tean sama muster ei tohi korduda et 2 h botib siis 1h paus jne..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
proovi mingi 1h bottida 15min pausi' date=' 30 min 5 min pausi, nii palju tean sama muster ei tohi korduda et 2 h botib siis 1h paus jne..[/quote']

 

homme prooovin, annan teada kas esmaspäevaks saanud bänni or not, sest jagex ei tööta nv.

 

reddit pärast banwave - RCMROVK.png

 

hahahah :D

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hows it going?

 

Eile sain jälle 2 day banni 2 kasutajaga, jätan praegu selle siia paika ma arvan, ei paista väga midagi lubavat, eks üritan mingi teise scriptiga kunagi uuesti.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pärast banne arvutit puhastad? Ja mis arhitektuuriga sul asi korraldatud oli? Lihtsalt 1 desktopi peal proxydega või masin korralikult Virtual Machine-deks jaotatud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pärast banne arvutit puhastad? Ja mis arhitektuuriga sul asi korraldatud oli? Lihtsalt 1 desktopi peal proxydega või masin korralikult Virtual Machine-deks jaotatud?

 

VM-i peal lasin ja, üks desktop ja proxidega clientid, pärast banni tegin uue dekstopi lihtsalt, sitt script lihtsalt i guess või ma lihtsalt saamatu.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1 rs client 1 VM kohta, ma ise olen nii paremaid tulemusi saanud. Kui see on TRiBot, siis kasuta Looking Glass-i, jagex saab aru, kui kasutatakse mingit 3rd party clientit. Minu praegune süsteem on suuremalt jaolt VPS+LG+firefoxi kaudu laetud runescape.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas sellist teemat lugeda kui ise 4+ aastat rs bottimisega tegelenud. Public scriptid võib kohe ära unustada, eriti free omad. Premium scriptidega on nii ja naa, oleneb kuidas kirjutatud on ja kui populaarne on, populaarsed money making methodid on suure tähelepanu all nkn kogu aeg. Ise oman 2-te private scripti, kirjutatud triboti premium scripterite poolt, kokku scriptide peale kulutasin korraga 430€. Ei kasuta ühtegi proxyt, vpn-i, vps-i. 6 kasutajat käivad 24/7 täiesti enda masina peal (3 kasutajat ühe scriptiga, 3 teisega). Banni saavad kõik accid nii umbes 6-8 nädala tagant. Arvestades, et mul nende uute accide tegemiseks kulub umbes 7-8 tundi, et teatud skillid saada siis ei kurda. Käin palgatööl, 2x päevas hommikul ja õhtul olen 20-30min kasutajates, et vaadata üle profitid, panna kasum muledele, uued vajalikud itemid bottimiseks peale ja tuld. Kasutajad teenivad mul kõik kokku tunnis 5-8m olenevalt sellest kas sama meetodit teeb veel keegi. Arvestades seda, et nad töötavad 24/7 mul siis see on väga arvestatav summa kokku. Enamus kuud on sellised, et bottimine teenib mulle rohkem kui palgatöö, aga mul on alati see kindlustunne, et misiganes bottidega/rs-iga juhtub, ma saan väga hästi palgaga hakkama, see kõik on mulle lisaks ainult.

 

Minu arvamus on see, et kui ise mingit tarka, vähe kasutatavat, kasumlikku meetodit raha tegemiseks rs-s ei leia, siis see vaev ei tasu ennast ära, olen ise selle läbi teinud. Scripterid teevad tõesti kõike, täiesti x meetodi nad suudavad sulle ära scriptida, misiganes sulle vaid pähe tuleb ja kui raha on mida maksta. Ka blogi oli mul siin foorumis, otsingust "blast furnace"(public scriptiga) otsides ilmselt leiate ja ehk mäletate, asi toitis kuni inimesed kadedaks läksid ja ma enam ei bloginud. Õnneks üsna pea see meetod polnud enam tulus ja lõpetasin selle värgi üldse ära ja tegin pikema pausi kuniks sai soetatud need private scriptid.

 

Jõudu ja jaksu sulle Gerfz, näen ennast sinu asemel mõned head aastad tagasi, nii see kõik alguse sai. : )

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui lasta low-req meetodeid, (nagu see konkreetne, mida ma arvan, et sa teed ;) ), siis peab kogu jutt paika, aga high-req meetodeid annab teha küll. Kogu planeerimine peab olema suunatud maksimaalselt inimlaadse kasutajaga maksimaalselt inimlaadse tegevuse tegemisele. Kui sellega hakkama saada, siis on elu ilus :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õige jutt l6bus. Minu kogemus näitab, et high-req meetodid on liiga närvesöövad, magada ka ei saa teades, et sul mingi 4acci väärtusega 100€+/tk botib. :D Ja närveldamine on olnud põhjusega, on hommikul bannid ees kah olnud. Teen low-req meetodeid tõesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Naljakas sellist teemat lugeda kui ise 4+ aastat rs bottimisega tegelenud. Public scriptid võib kohe ära unustada, eriti free omad. Premium scriptidega on nii ja naa, oleneb kuidas kirjutatud on ja kui populaarne on, populaarsed money making methodid on suure tähelepanu all nkn kogu aeg. Ise oman 2-te private scripti, kirjutatud triboti premium scripterite poolt, kokku scriptide peale kulutasin korraga 430€. Ei kasuta ühtegi proxyt, vpn-i, vps-i. 6 kasutajat käivad 24/7 täiesti enda masina peal (3 kasutajat ühe scriptiga, 3 teisega). Banni saavad kõik accid nii umbes 6-8 nädala tagant. Arvestades, et mul nende uute accide tegemiseks kulub umbes 7-8 tundi, et teatud skillid saada siis ei kurda. Käin palgatööl, 2x päevas hommikul ja õhtul olen 20-30min kasutajates, et vaadata üle profitid, panna kasum muledele, uued vajalikud itemid bottimiseks peale ja tuld. Kasutajad teenivad mul kõik kokku tunnis 5-8m olenevalt sellest kas sama meetodit teeb veel keegi. Arvestades seda, et nad töötavad 24/7 mul siis see on väga arvestatav summa kokku. Enamus kuud on sellised, et bottimine teenib mulle rohkem kui palgatöö, aga mul on alati see kindlustunne, et misiganes bottidega/rs-iga juhtub, ma saan väga hästi palgaga hakkama, see kõik on mulle lisaks ainult.

 

Minu arvamus on see, et kui ise mingit tarka, vähe kasutatavat, kasumlikku meetodit raha tegemiseks rs-s ei leia, siis see vaev ei tasu ennast ära, olen ise selle läbi teinud. Scripterid teevad tõesti kõike, täiesti x meetodi nad suudavad sulle ära scriptida, misiganes sulle vaid pähe tuleb ja kui raha on mida maksta. Ka blogi oli mul siin foorumis, otsingust "blast furnace"(public scriptiga) otsides ilmselt leiate ja ehk mäletate, asi toitis kuni inimesed kadedaks läksid ja ma enam ei bloginud. Õnneks üsna pea see meetod polnud enam tulus ja lõpetasin selle värgi üldse ära ja tegin pikema pausi kuniks sai soetatud need private scriptid.

 

Jõudu ja jaksu sulle Gerfz, näen ennast sinu asemel mõned head aastad tagasi, nii see kõik alguse sai. : )

 

aga kui sul käib 6 kasutajat ilma proxita siis oletan, et kõik kasutajad saavad chain banni, kui üks saab banni või mul jääb midagi kahe silma vahele.

 

Tänks anyway.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga kui sul käib 6 kasutajat ilma proxita siis oletan, et kõik kasutajad saavad chain banni, kui üks saab banni või mul jääb midagi kahe silma vahele.

 

Tänks anyway.

Imelikul kombel saavad nad eraldi üldiselt. Harva kui kõik korraga. Enamjaolt avastan, et üks bannitud, teen tema asemele uue kasutaja ja asi timm, siis saab järgmine mingi aeg, teen uue jne jne. Aga need juhtumid tõesti 6-8 nädala tagant kui mingi acc mul bannitud. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Imelikul kombel saavad nad eraldi üldiselt. Harva kui kõik korraga. Enamjaolt avastan, et üks bannitud, teen tema asemele uue kasutaja ja asi timm, siis saab järgmine mingi aeg, teen uue jne jne. Aga need juhtumid tõesti 6-8 nädala tagant kui mingi acc mul bannitud. :P

 

 

Imelikul kombel saavad nad eraldi üldiselt. Harva kui kõik korraga. Enamjaolt avastan, et üks bannitud, teen tema asemele uue kasutaja ja asi timm, siis saab järgmine mingi aeg, teen uue jne jne. Aga need juhtumid tõesti 6-8 nädala tagant kui mingi acc mul bannitud. :P

 

Huvitav värk, ma tähele pannud seda, et kui sama script mitmel kasutajal ja sama ip alt siis saavad korraga chain banni, kui script erinev siis ei saa aga jah, eks näis mis tulevikus saama hakkab, üritan ikka aeg-ajalt proovida uusi meetoteid, kui kasutajat saan, õnneks kõik kasutajad saanud 2 day bänni ainult kuna kasutajad väga high totaliga i guess.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav värk, ma tähele pannud seda, et kui sama script mitmel kasutajal ja sama ip alt siis saavad korraga chain banni, kui script erinev siis ei saa aga jah, eks näis mis tulevikus saama hakkab, üritan ikka aeg-ajalt proovida uusi meetoteid, kui kasutajat saan, õnneks kõik kasutajad saanud 2 day bänni ainult kuna kasutajad väga high totaliga i guess.

Võibolla private scriptide võlud :D :D Kusjuures ma kunagi lasin peale 2 day ban-i acciga mitu kuud veel, suht kohe peale seda kui maha sain bani. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.