Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sooviks teada palju str 67 - 88 ja range 72 - 83 maksab ?

 

.

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ennem olid sina see kes oma teenuseid mulle pakkuma tuli nüüd järsku mingiks karmiks vennaks muutund :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ennem olid sina see kes oma teenuseid mulle pakkuma tuli nüüd järsku mingiks karmiks vennaks muutund :D

Sorri for OT

aga tra sa ise ka saad aru mida sa seletad?

Sa oinas ainult käid ja kaupled igalpool. Küll ostad, siis kui asi teemaks läheb, siis hüppad alt. Küll tahad teenust, et keegi orjab, siis jälle kadunud nagu vits vette.

 

Arvad, et leidsid koha kus pc koguda. Hui leidsidki, töllmokk oled, muud ei midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

miks sellist jama kribad ? ütle kuna alt olen hüpanud jepp 1x vist oli kui kellegilt teenust soovisin aga pärast hüppasin alt kuna ei soovinud enam ja otsustasin ise treenima hakata aga sina räägida nagu ma oleks niimoodi 100x teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sorri for OT

aga tra sa ise ka saad aru mida sa seletad?

Sa oinas ainult käid ja kaupled igalpool. Küll ostad, siis kui asi teemaks läheb, siis hüppad alt. Küll tahad teenust, et keegi orjab, siis jälle kadunud nagu vits vette.

 

Arvad, et leidsid koha kus pc koguda. Hui leidsidki, töllmokk oled, muud ei midagi.

 

miks sellist jama kribad ? ütle kuna alt olen hüpanud jepp 1x vist oli kui kellegilt teenust soovisin aga pärast hüppasin alt kuna ei soovinud enam ja otsustasin ise treenima hakata aga sina räägida nagu ma oleks niimoodi 100x teinud.

 

Ära oma närve sellise pärast riku, las ma tegelen temaga ise, Chouzy.

 

Puuma123, sa oled alates sellest ajast peale kui sa foorumiga liitusid, tundunud väga kahtlane inimene. Ma põhimõtteliselt ei osuta sulle teenuseid, olgu sul kas kindel soov või mitte, aga ma tean, et sinuga äritsemine saab tuua kaasa ainult halba. Palun lõpeta minu teemas kirjutamine nüüd, sellel ei ole mõtet.

 

Loodan, et leiad teenuseosutaja mujalt. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mai saa aru. Tahab raha saada aga ise kepib teiste ajusid ja räägib et ei osuta teenuseid 5+ aju sul xD

 

Kui sa olukorda ei tea siis hoia parem oma suu kinni.

 

Ära rohkem mu teemat spammi.

 

E; Vale koht kus PC koguda.

Muudetud liikme Trekfam'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa olukorda ei tea siis hoia parem oma suu kinni.

 

Ära rohkem mu teemat spammi.

 

E; Vale koht kus PC koguda.

Lmfao vale koht kus PC koguda...? Mul sedanpiisavalt ja miks ma peaks seda koguma? Mul sellest suva lol. Väga tark oled lolol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lmfao vale koht kus PC koguda...? Mul sedanpiisavalt ja miks ma peaks seda koguma? Mul sellest suva lol. Väga tark oled lolol

 

Ma ei tea miks sa jätkuvalt mu teemat spammid. Selle kohta on isegi reegel, et kui teenust ei taha siis ilusti öeldes ' Tõmba nahhui ' .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Agility 36-70 mis hinnaga?

 

30.-

Soovi korral skype Trekfam07

 

Ma ei tea kas ma ka listis kellele teenuseid ei osutata, aga proovin siiski

60-75 attack

range 90-96(blowpipe nmz)

Kirjuta postkasti kui tahad ära teha

 

5,548,154 XP - 35.-

Skype Trekfam07

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Queste ka teed, kui jah, siis palju selle eest raha soovid?


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingit oma teemat lükkad üles laimamise kohta ?


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan ettevaatlik olla ja mitte ette käia. Probleemseid tehinguid on eelmise konto alt mitmeid.

http://www.vahvel.net/showthread.php?183652-Andre-OSRS-Teenused/page2&highlight=andre19


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soovitan ettevaatlik olla ja mitte ette käia. Probleemseid tehinguid on eelmise konto alt mitmeid.

http://www.vahvel.net/showthread.php?183652-Andre-OSRS-Teenused/page2&highlight=andre19

 

pvmZhQA.png

 

Saan aru, et pahane oled kuna meie teamspeakist banni said kuid ei ole vaja seda minu peal välja elada. =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oi ei ära sellepärast üldse muretse. Pixlid minu närve ei puudu. Las inimesed teavad kes sa oled.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.