Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Streets of Los Santos

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ära tooda sitta Stunter, sa buggisid raha, su omad klemmid rääkisid ka su sisse isegi pluss kuidas sa muidu 10 mängutunniga buffalo perse alla said ja raha ka peale, muidugi said sa kicki mitte sa ei lahkunud. Pole vaja fantaseerida ja seda teemat reostada, ega see e-peenise kasvatamine teile midagi ei anna ;) Pluss nii seosetu jutt sul ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks ma ei ajagi sitta, atiimist ma siiski lahkusin omal soovil mitte te ei kickinud sa lihtsalt kade. Nagu sa serveri alguses ütlesid: mendi peadire 10 palgaga saab pmst buffalo osta endale, Kuid sweepriga teenid 14k tunnis seega õpi arvutama 14x12=168 ehk siis ma teenisin kusagil 170k ostsin endale buffalo küsides selleks natukene raha juurde sõbralt kust persest see sul buggimine on kui sa ei suuda enda serveri majandust korras hoida ja pealegist su server lihtsalt persses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mine kooli hälvik palun ja lõpeta teema reostamine, saan aru et sa lugeda ei oska agajahm. Nii on ja jääb nagu ütlesin, pole mõtet tagasi ajada asju. Server läheb järjest aina paremaks btw. Vähemalt pole sinusugust inimest kes rikuks serverit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu, ma ütlen seda, kuna ma olen hea inimene.

 

Ära vasta neile siin, ignoreeri neid. Kui su server on tõesti nii hea, nagu sa väidad, siis näita seda, tee selleks tegusi, pane asju paika, mitte ära vaidle nendega siin, kes seda maha teevad. Sa raiskad enda aega siin rohkem kui panustad serveri jaoks, ma olen selles rohkem kui enam kindel. Lihtsalt väldi neid ja tee, mida sa pead tegema, serverit juhtima.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

EC, su suust tuleb isegi asjalikku juttu ka :) Saan su mõttest aru aga lihtsalt on naljakas vaadata kuidas poisikesed narriks teevad end. Pluss see ei võta aega mul siin teha väike postitus. Tühja kohast tulnud jutt ongi üks tühi jutt ütlen selle peale ja te võitegi jääda nüüd edasi vaidlema ja fantaseerima omaette.

IT: Uuem versioon gmist uuendustega tuleb välja täna ja UCP peaks ka täna/homme peale minema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mängijaid täitsa olemas, sõltub millal vaadata, väga palju SNJ-le alla ei jää. Lihtaslt pole vaja reostada teemat, enne jõule langes ja mängijaskond veidi aga see ka asja pärast. Hetkel lähme talvepuhkusele ja tuleb taasavamine 2. jaanuar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.