Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Telefoni SIM-kaardi(võrgu) unlockimine?

Küsimus

VIP

Tere,

 

Kas keegi on siin SIM kaardi ehk võrgu unlocki teinud telefonile?

 

Sain hiljuti sõbralt vana LG-e400f telefoni, kuid SIM-kaardi lukk on peal.

Loen netist päris mitmeid õpetusi, kuid lahutamatuks osaks on un-lock koodi kasutamine, mille saab erinevatelt "teenusepakkujatelt" osta 5-10 euro eest.

 

Kas olen sunnitud unlock koodi ikkagi ostma? Peaksid need üldse töötama?

 

Üks paljudest näidetest: http://www.howardforums.com/showthread.php/1774965-how-to-unlock-LG-Optimus-L3-E400-by-unlocking-code

 

Tänud,

Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ma ei saanudki täpselt aru, sul on telefon võrgulukus või on sul SIM-kaart lukus?

Kui SIM-kaart on lukus, otsi välja PUK kood. Kui seda sul ei ole, siis võid samahästi uue SIMi muretseda endale.

Kui on telefon võrgulukus, siis on kõige optimaalsem teha esinduses (seal kus telefon sai soetatud ja kus lukk peal on). Nad küsivad selle eest teenustasu (iPhone oli 26€ EMT esinduses kui ma viimati lahti käisin lukustamas). Igasuguseid programme on ka, aga netis võid nendega vabalt sattuda petukauba otsa (brickib su telefoni ära). Kui leiad sellise, oled sa õnnejunnis. Ma muidugi ei tea, kas sellel telefonil on selline variant olemas, kuid vanematel Samsungitel (Star, Monte, Jet ja muu selline pre-Bada jura) võis uuesti softi peale lastes lukust vabastada.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei saanudki täpselt aru, sul on telefon võrgulukus või on sul SIM-kaart lukus?

 

Jutt käib ikka telefoni võrgulukust.

Mobiil pärineb otsapidi Austraaliast, kuid sõbra õde kasutas mobiili edukalt Zen kaardiga.

Mul EMT lepinguline kaart, mida mobiil ei taha "süüa."

 

Proovin õhtul softi re-installimist ja annan teada.

Tänud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Well.. ei mõjunud.

 

BTW: Arvan, et olen teema postitanud valesse alafoorumisse. "Tehnika" foorum on selleks vist parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.