Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP

Eile öösel hakkas igav ( mingi 4-5 sõbrakal), siis 1 ütles, et prooviks vaime kutsude vms, suht pointless mingi kaardi asi (sinine vaim vms), pmst küsid küsimuse ja siis punane ja must ei, tegelt suht fun oli


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:D ma lähen ka kohe kutsun stalini yles ja küsin vene piiritust ja joon täis ^^

 

aga jh suht normal, ise pole proovinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olin ükskord arvutis ( olin üksi kodus). Järsku vaatan ,et mingi suss lendab täpselt minu poole maha. Siis oli nagu suht creepy ja ma panin teleka käima. Järsku lendab teine suss , millega ma pihta sain. Siis ma nagu suht kardsin, aga läksin asja uurima. Olin just jõudnud toast välja , kui isa hüppab kuskilt välja ja ehmatab :D Tegelt oli see küll jumala creepy kui need sussid lendasid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma Soovitan Teil Kõigil Tõmmata See Film: Shutter

Minge kasvõi vaatake Youtubest.Eile vaatasin Youtubest terve filmi ära ja päris õudne.Seal on juttu kummitustest,kuidas nad jäävad pildile ja siis tulevad ja tapavad.Soovitan soojalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul kh seletamatan2htus iga esmasp2ev buss j22b hiljaks 5-10 mini ja koolis saan klassijuhataja k2est p2he ,et hilinen


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw, lamo :D

see nüüd küll mingi vaimu staff pole -.-

 

aga mine varasema bussiga mby

?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jaa kindlasti ma tahan magada kh mybe ?


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Igaüks meist on vast Deja-Vu`d kogenud ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D eks ikka vahepeal nata luulud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nja, Ghost staff tegelikult suht scary kui järele mõelda.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Nja, Ghost staff tegelikult suht scary kui järele mõelda.

 

Oleneb olekust, mõnikord jällegi huvitud sellest aina rohkem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleneb olekust, mõnikord jällegi huvitud sellest aina rohkem :)

 

Just, Kellele pakuvad need Ghosts ja muud värgid PINGET.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maiby olen juba kirjutanud :D

 

anyways

 

Peale vanaema surma ning peale matuseid läksime siis tema maa majja. Maja oli küll onu naisele kuna onu poos ennast 3 aastat varem ülesse. Igatahes läksime majja nagu vanaema asju ära võtma kui järsku tuli onu naine karjuma, et mis te teete vms. Siis mingi karjus umbes, et sinu ema asjad on ainult kapis ja kõik. Siis käis mingi vaidlus. Onu naine siis läks vanaema tuppa( toas oli alles ainult kapp ja voodi) kui järsku käis seal kõva kõmakas vms. nagu oleks keegi kõht ees vette hüpanud...kõige imelikum mudugi see et tuba jumala tühi... igatahes peale seda saime asjad kõik kätte mida vaja oli, et onu naine keelama enam ei hakanud.

Käisime ka mingi selgeltnägija või sensitiivi juures. Ta ütles, et majal pidi olema väga halb aura. Seal pidi olema palju hingi kinni ja kui panna silmad kinni pidi kuulma nagu hingede hingamist, et kus nad toas asetsevad. Muidu samas majas oli mu vanaisa vend ennast ära tapnud või oli keegi ta maha last midagi sellist. Majast oli ka inimesi siberisse viidud ehk siis küüditatud ja vahepeal olid seal tibla sõdurid sees olnud...Ka vanaisa käis Siberis ära.

Mäletan ka seda, et kui vanaema veel elus oli olin nagu tihti tema juures ja öösel oli kuulda samme ja nagu nõude kolistamist igatahes eriti und seal ei tulnud.

Igatahes onunaine pani maja müüki ja peale seda mütsu ta enam sinna pole läinud.


2zzru6u.gif

 

vahvel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njahm mul endalgi on kogemusi.. kui ma mingi 12 aastane olin.. siis olin vennaga koos kodus... istusime köögis ja kuulsime et koridori uks tuli lahti.. läksin vaatama.. mitte midagi.. ok sis arvasin et tuul.. ja panin ukse kinni.. siis läksin kööki ja panin köögi ukse kh kinni.. ning siis kuulsin uuesti et uks tuli lahti.. vaatasin läbi köögi ukse akna ja seal oli 2 varju.. mis meenutasid mu vanaisa ja surnud venda.. mõlemad olid valges(ja nad olid ka valgse ylikonnas maetud) ning siis tegin köögi ukse lahti.. ning sis täpselt läks koridori uks kinni ja enam kedagi ei näinud.. see võttis kll jhm veic võbisema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njahm mul endalgi on kogemusi.. kui ma mingi 12 aastane olin.. siis olin vennaga koos kodus... istusime köögis ja kuulsime et koridori uks tuli lahti.. läksin vaatama.. mitte midagi.. ok sis arvasin et tuul.. ja panin ukse kinni.. siis läksin kööki ja panin köögi ukse kh kinni.. ning siis kuulsin uuesti et uks tuli lahti.. vaatasin läbi köögi ukse akna ja seal oli 2 varju.. mis meenutasid mu vanaisa ja surnud venda.. mõlemad olid valges(ja nad olid ka valgse ylikonnas maetud) ning siis tegin köögi ukse lahti.. ning sis täpselt läks koridori uks kinni ja enam kedagi ei näinud.. see võttis kll jhm veic võbisema

 

Oot, mitu venda sul on ? Või lihtsalt tuli trükiviga ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.