Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP

Tegelt kõhu valu oli,kuigi see kadus aja pikku ära:DLiiga palju attacki teind.Aga see GHOST Film on jaapani poolt tehtud ja faikitud

 

EDIT:Pealegi,see pole naljakas!Mu sõbra vend sittus end täis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ffs mai julge vaadata :D

aga kui keegi tahab midagi väga creepyt vaadata siis vaadake the blairs witchi vms ...

see film kus videokaameratega l2hevad metsa legendi uurima ja väga julmaks kisub asi....

pärast on leitud nende otsimisel kaamera maast ja selle sees olevast videost film tehtud, vähemalt mina sain nii aru aga paljud ütlevad et too on fake :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mu sõbra vend sittus end täis:D

 

Ok, no comments :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ffs mai julge vaadata :D

aga kui keegi tahab midagi väga creepyt vaadata siis vaadake the blairs witchi vms ...

see film kus videokaameratega l2hevad metsa legendi uurima ja väga julmaks kisub asi....

pärast on leitud nende otsimisel kaamera maast ja selle sees olevast videost film tehtud, vähemalt mina sain nii aru aga paljud ütlevad et too on fake :S

 

vot tõesti see on ränk video , vähe haaval hakkab nende tiim kaduma... ja too nõiaella jätab min***d asju endast maha :D & seal oli kuidas kunagi keegi pandi nurka seisma... seal majas & hiljem seises seal 1 nonde tiimi kuttidest , sellest filmist peaks olema teine osa ka ju ? Olen kuulnud midagi -.-


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vot tõesti see on ränk video , vähe haaval hakkab nende tiim kaduma... ja too nõiaella jätab min***d asju endast maha :D & seal oli kuidas kunagi keegi pandi nurka seisma... seal majas & hiljem seises seal 1 nonde tiimi kuttidest , sellest filmist peaks olema teine osa ka ju ? Olen kuulnud midagi -.-

 

ee see on nii et nad l2hevad 3kesi metsa 2 meest ja 1 naine.... teine osa on nagu film järgitehtud niiet to fake.... aga seda et mingi öösel nad magavad telgis ja kuulevad lapse karjeid ja mingid värgid käpivad telki jne... üks vend kaob ära pärast tolle südame leiavad ülesse maas mingi kaltsusisse mähitud... lõpus lähevad ühte majasse ja sealt leiavad selle kadunud venna nurgas keldris üles pootud vms.. ja siis keegi lööb selle eide pikali ja kaamera kuikub maha plõksti :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ee see on nii et nad l2hevad 3kesi metsa 2 meest ja 1 naine.... teine osa on nagu film järgitehtud niiet to fake.... aga seda et mingi öösel nad magavad telgis ja kuulevad lapse karjeid ja mingid värgid käpivad telki jne... üks vend kaob ära pärast tolle südame leiavad ülesse maas mingi kaltsusisse mähitud... lõpus lähevad ühte majasse ja sealt leiavad selle kadunud venna nurgas keldris üles pootud vms.. ja siis keegi lööb selle eide pikali ja kaamera kuikub maha plõksti :S

 

jepjep , ma mäletasin et mingi värk oli... aga too suht vana film ju:d .

Kunagi ammu vaatasin , nii et ei mäleta täpselt :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

NipponnBullet kust ma seda vidi saan?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Torrentites võib olla , mul Sõbral oli see VHS'i peal ehk siis Video Kasset :/


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pmst , see japanese stuff ajas võdisema nats küll alguses :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures Japsid teevadgi sitax häid õudusfilme...


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:D , Vaadake vaadake need reportaazid läbi ikka. Esimeses postis on olemas.

Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Btw..Ma vaatasin selle filmi läbi....Tegelt kes nad maha lõi huvitav??Aga ma olen kuulnud,et mindi otsime neid inimesi ja leitsi kaamera...Koos luukeredega..Siis tõmmati rutuga minema.Pärast läksid need kaduma kes kaseti said.Siis tehti sellest film ja taheti minna uurima kambaga seda maja e. politseid,kiirabi,pealmiselt pääste meeskonnad.Läksid vaatama sinna kohta,kus maja oli ja enam maja seal ei seisnud..Näha oli aint et maja oli liikunud:SJa btw seda lugesin ameerika lehest korra

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täpselt nii.

See maja lammutati pärast. Kuna seal juhtus õnnetusi jne kh.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No okei , ma ei saanud eile korralikult undki!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oot te räägite blair witchist jah?

täiesti ****us kui esimest kiorda vaatasin seda siis öösel magaminnes mingi 3 päeva järjest nagu oli silmeees see krdi värk kus ta seal nurgas oli vms täiesti kellad

 

jh blairwitchist aga kas see oligi päriselt:confused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Btw..Ma vaatasin selle filmi läbi....Tegelt kes nad maha lõi huvitav??Aga ma olen kuulnud,et mindi otsime neid inimesi ja leitsi kaamera...Koos luukeredega..Siis tõmmati rutuga minema.Pärast läksid need kaduma kes kaseti said.Siis tehti sellest film ja taheti minna uurima kambaga seda maja e. politseid,kiirabi,pealmiselt pääste meeskonnad.Läksid vaatama sinna kohta,kus maja oli ja enam maja seal ei seisnud..Näha oli aint et maja oli liikunud:SJa btw seda lugesin ameerika lehest korra

 

 

C0ld1ic3 see maja ei lammutatud,vaid see maja oli kadunud.Ajalehes ameerikas oli kirjutatud,et maja oli kadunud...Ja see oli kõik päriselt juhtunud.Neid 3 inimest ei leitud enam kunagi..Vaid jäänused olid seal maapeal laiali,kus see maja seisis..KORDA SEISIS.Maja oli liikunud vms..Nagu ajalehes kirjutati.

 

EDIT: Te räägite,et see FAKE.Ajalehes oli samuti kirjutatud,et räägitakse,et see on feik,kuid tegelikult see polnud.Aga ikkagi keegi ei tea kes see oli kes need 3 inimest tappis.Ei julge enam ise öösel minna kuhugile majja:DNahhuy tullakse lüüakse maha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
C0ld1ic3 see maja ei lammutatud,vaid see maja oli kadunud.Ajalehes ameerikas oli kirjutatud,et maja oli kadunud...Ja see oli kõik päriselt juhtunud.Neid 3 inimest ei leitud enam kunagi..Vaid jäänused olid seal maapeal laiali,kus see maja seisis..KORDA SEISIS.Maja oli liikunud vms..Nagu ajalehes kirjutati.

 

Lihtsalt võttis jalad alla ja kõndis minema?:)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:P

Ma vaatan atm :P

Tundub kyll scary :D


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.