Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Riigikogu valimised 2015

Kelle poolt hääletad Riigikogu valimistel?  

57 liiget on hääletanud

  1. 1. Kelle poolt hääletad Riigikogu valimistel?

    • Konservatiivne Rahvaerakond
    • Reformierakond
    • Keskerakond
    • Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    • Isamaa ja Res Publica Liit
    • Vabaerakond
    • Rahva Ühtsuse Erakond
    • Eestimaa Rohelised
    • Muu erakond
    • Üksikkandidaat


Soovitatud postitused

SUPERVIP

Inb4 keskerakond võidab valimised > teised erakonnad ei ole nõus moodustama nendega koalitsiooni > valitsus saadetakse laiali > venemaa ründab, kuna venelasi ei võeta kuulda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole siiani otsustanid, kas üldse minna valima või mitte. Ei oskagi kellegi poolt hält anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inb4 keskerakond võidab valimised > teised erakonnad ei ole nõus moodustama nendega koalitsiooni > valitsus saadetakse laiali > venemaa ründab, kuna venelasi ei võeta kuulda

 

Millegi pärast kardan, et see aasta kui Ilves peaks andma Savisaarele valitsuse otsustamise, et siis kas sotsid ilmselt teevad nendega või keegi teine. See oleks üks paras pauk aga never know.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
For real? :D

you, sir, are dead to me then.

 

Vali ükskõik keda peale Keskerakonna.

 

See oli muidugi naljaga:D Ma jätaks üldse hääletamata, kui valiks keskerakonna. Täna oma hääle ma kellegile annan, aga ei ole veel päris kindel, et kellele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Pole siiani otsustanid, kas üldse minna valima või mitte. Ei oskagi kellegi poolt hält anda.

 

Mine ikka valima, järgmine kord kui sellist otsust teha saad on alles 2 ja poole aasta pärast kohaliku omavalitsuse valimiste ajal.

 

See mitte valimas käimine on üks väga loll komme väga paljudel eestlastel.

Valime enda riigile juhte ning kui ainult veidi üle 55% inimestest valimas käib, siis jääb suur osa häältest andmata, võimule võivad saada valed jõud ja isikud.

Ja pärast vingutakse, et miks nii halb kõik on.

 

E-valimistel on hääle andmine lihtsalt uskumatult lihtne

Mul võttis aega alla 30 sekundi, et hääl anda.

 

"Riigikogu valimiste elektroonilisel hääletusel on selle esimesel päeval alates kella 9 hommikul kuni südaööni hääletamas käinud 38 450 valijat. See on seniste Eesti e-hääletuste rekord. Euroopa Parlamendi valimistel 2014. aastal oli avapäeva südaööks antud 20 145 e-häält. Riigikogu valimistel 2011. aastal oli avapäeva südaööks antud 18 676 e-häält."


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuskil saab näha ka, kes juhib hetkel v? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://et.wikipedia.org/wiki/2015._aasta_Riigikogu_valimised

 

Siit saab näha prognoose. Eilse küsitluse kohaselt saab REF 23%, Kesk 22%, SDE 20%, IRL 14%, EKRE 9%, VABA 9%

 

Kui nii läheb, siis peab koalitsioonis olema vähemalt 3 erakonda. Kuigi ma ei tea täpselt kuidas need kohtade jagamised toimivad.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://et.wikipedia.org/wiki/2015._aasta_Riigikogu_valimised

 

Siit saab näha prognoose. Eilse küsitluse kohaselt saab REF 23%, Kesk 22%, SDE 20%, IRL 14%, EKRE 9%, VABA 9%

 

Kui nii läheb, siis peab koalitsioonis olema vähemalt 3 erakonda. Kuigi ma ei tea täpselt kuidas need kohtade jagamised toimivad.

 

 

 

Nu see kõik on päris suhteline seal, Emori uuringud on nagu on, arvan, et Vabaerakond ja EKRE päris nii palju hääli ei saa ning ei imestaks kui keskerakond see aasta reformikatele ka paari protsendiga ära paneb.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Valin keskerakonda, olen vene separatist. Valin reformarid, olen ameerika kolonisaator. Sotsid ei vääri mainimistki. Olen eestlane - valin EKRE!

 

Reformierakond ei ole kunagi rahva poole näoga olnud. Sigadustest, mis sel valitsemisajal korda saadeti, võib koostada raamatu - alustades ESMist homoseaduseni, viimane võis olla selle valitsuse kirstunaelaks. Ainuke reform, mida nad läbi on viinud, kinkis Venemaale 2,5% Eesti territooriumist ehk maad, mida meie vaar-vanaisad võitlesid välja läbi vere ja ohverduste.

 

Kui kesikute vaarao Edgar sealt pukist ära läheks, siis võiksid nad isegi minu hääle saada, aga nad on samasugused liberastid, nagu eelpool mainitud ärimeeste-bande.

 

Sotsid - 50 aastat orjust - ei enam! Sotsialism on ebahumaanne maailmavaade. Rahvusriikide hävitusmehhanism.

 

IRL näitas kooseluseadusega oma selgrootust, kuigi seal paar poliitikut on isegi täitsa kannatavad (Reinsalu).

 

Teistest erakondadest ei oska midagi pajatada, kuid mõndade vaated isegi sobivad mulle (Iseseisvuspartei, Rohelised, Vabaerakonnast paar kutti).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valin keskerakonda, olen vene separatist. Valin reformarid, olen ameerika kolonisaator. Sotsid ei vääri mainimistki. Olen eestlane - valin EKRE!

 

Reformierakond ei ole kunagi rahva poole näoga olnud. Sigadustest, mis sel valitsemisajal korda saadeti, võib koostada raamatu - alustades ESMist homoseaduseni, viimane võis olla selle valitsuse kirstunaelaks. Ainuke reform, mida nad läbi on viinud, kinkis Venemaale 2,5% Eesti territooriumist ehk maad, mida meie vaar-vanaisad võitlesid välja läbi vere ja ohverduste.

 

Kui kesikute vaarao Edgar sealt pukist ära läheks, siis võiksid nad isegi minu hääle saada, aga nad on samasugused liberastid, nagu eelpool mainitud ärimeeste-bande.

 

Sotsid - 50 aastat orjust - ei enam! Sotsialism on ebahumaanne maailmavaade. Rahvusriikide hävitusmehhanism.

 

IRL näitas kooseluseadusega oma selgrootust, kuigi seal paar poliitikut on isegi täitsa kannatavad (Reinsalu).

 

Teistest erakondadest ei oska midagi pajatada, kuid mõndade vaated isegi sobivad mulle (Iseseisvuspartei, Rohelised, Vabaerakonnast paar kutti).

 

Reform - stagnataioon, Euroopa liidu riikide aitamine eesti rahva teenitud rahade eest.

Sotsid - poliitiline suund, mis propageerib ebaõiglust. Astmeline tulumaks ja teised vaeste toetustele pole eestis kohta, kuna eestil pole rikkamatelgi raha. Eduka sotsiaaldemokraatliku ühiskonna aluseks peab olema tugev majandus nagu nt Rootsis, aga selle kujundamine võtab aastakümneid. Sinisilmsete jaoks kõige parem erakond - Robin Hood.

Kesk - korruptsioon ja raha laristamine, lollitab lolle inimesi. Tsrkus tallinnas.

IRL - btw Reinsalu, kes sulle sealt meeldib, oligi see, kes kooseluseadusega "selgrootust" näitas, mida sa selle all ka ei mõtleks, terve IRLi fraktsioon hääletas seaduse vastu. Mõistlik erakond, kellega uutel oleks võimalik koostööd teha. Valimisplatvormil on sisu ja ka erakonnal on poliitiline suund.

Vaba - Tundub mõistlik, uute ideedega. Vb liiga palju "häältemagneteid" kultuuritegelasi ja vähem riigijuhte.

EKRE - kindla suunaga, kindlate ideedega valimisplatvorm. Helmed saavad aru, kuidas riik töötab. Maavarasid tuleb kasutada, investeeringuid tuleb teha, iivet tuleb suurendada vajadusel riigieelarve defitsiidi toel.

 

Kooseluseadus puudutab väga väikest hulka inimesi, seega minu arvates ei oma tähtsust, aga kui pinnapealsetelt sotsidelt ja keskeerakonnalt hääli kätte saab, mängib konservatiivide kasuks see hoopis.

 

Soovitan kõigil ikka ISE mõelda natuke enne valimist, mitte valida reffe nt sellepärast, et suur osa noori valib neid.

 

Ja ärge roheliste ja üksikkandidaatide peale oma häält raisake, ei saa mandaati nkn.

Muudetud liikme Bleeding'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reform - stagnataioon, Euroopa liidu riikide aitamine eesti rahva teenitud rahade eest.

Sotsid - poliitiline suund, mis propageerib ebaõiglust. Astmeline tulumaks ja teised vaeste toetustele pole eestis kohta, kuna eestil pole rikkamatelgi raha. Eduka sotsiaaldemokraatliku ühiskonna aluseks peab olema tugev majandus nagu nt Rootsis, aga selle kujundamine võtab aastakümneid. Sinisilmsete jaoks kõige parem erakond - Robin Hood.

Kesk - korruptsioon ja raha laristamine, lollitab lolle inimesi. Tsrkus tallinnas.

IRL - btw Reinsalu, kes sulle sealt meeldib, oligi see, kes kooseluseadusega "selgrootust" näitas, mida sa selle all ka ei mõtleks, terve IRLi fraktsioon hääletas seaduse vastu. Mõistlik erakond, kellega uutel oleks võimalik koostööd teha. Valimisplatvormil on sisu ja ka erakonnal on poliitiline suund.

Vaba - Tundub mõistlik, uute ideedega. Vb liiga palju "häältemagneteid" kultuuritegelasi ja vähem riigijuhte.

EKRE - kindla suunaga, kindlate ideedega valimisplatvorm. Helmed saavad aru, kuidas riik töötab. Maavarasid tuleb kasutada, investeeringuid tuleb teha, iivet tuleb suurendada vajadusel riigieelarve defitsiidi toel.

 

Kooseluseadus puudutab väga väikest hulka inimesi, seega minu arvates ei oma tähtsust, aga kui pinnapealsetelt sotsidelt ja keskeerakonnalt hääli kätte saab, mängib konservatiivide kasuks see hoopis.

 

Soovitan kõigil ikka ISE mõelda natuke enne valimist, mitte valida reffe nt sellepärast, et suur osa noori valib neid.

 

Ja ärge roheliste ja üksikkandidaatide peale oma häält raisake, ei saa mandaati nkn.

 

Kerge on näha kelle poolt sa hääletad ja keda toetad.

 

Kooseluseaduse kohta ütlen nii palju, et riiki ei tohiks juhtida inimesed kes ei mõtle tulevikule. Ja tulevik ei ole kunagi olnud mingite inimgruppide diskrimineerimine või neile teistega võrreldes ebavõrdsete tingimuste loomine.

 

Teisi riike aka kreekat oleks aidanud iga erakond sinu nimekirjas. See on osa sellest, et me oleme eurotsooni liige ning osa sellest, et me oleme usaldusväärsed partnerid. See summa mis neile läks ei olnud maha visatud raha, see oli laen. Laen millel on intressid ja millest riik saab kunagi tulu. See millal see juhtub on teine asi.

 

Riigieelarve defitsiit ei ole kunagi hea, ning erakond keda see ei huvita ei mõtle tulevikule. Nad tahavad kohe ja praegu midagi muuta ega mõtle sellele kes neid laene järgmised 40-100 aastat maksavad. Maavarasi tuleb kasutada mõistlikuse piires mitte korraga kogu meie väike riik tühjaks imeda, et töösturid saaksid rohkem tulu ja 200 inimesel oleks töö.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge on näha kelle poolt sa hääletad ja keda toetad.

 

Kooseluseaduse kohta ütlen nii palju, et riiki ei tohiks juhtida inimesed kes ei mõtle tulevikule. Ja tulevik ei ole kunagi olnud mingite inimgruppide diskrimineerimine või neile teistega võrreldes ebavõrdsete tingimuste loomine.

 

Teisi riike aka kreekat oleks aidanud iga erakond sinu nimekirjas. See on osa sellest, et me oleme eurotsooni liige ning osa sellest, et me oleme usaldusväärsed partnerid. See summa mis neile läks ei olnud maha visatud raha, see oli laen. Laen millel on intressid ja millest riik saab kunagi tulu. See millal see juhtub on teine asi.

 

Riigieelarve defitsiit ei ole kunagi hea, ning erakond keda see ei huvita ei mõtle tulevikule. Nad tahavad kohe ja praegu midagi muuta ega mõtle sellele kes neid laene järgmised 40-100 aastat maksavad. Maavarasi tuleb kasutada mõistlikuse piires mitte korraga kogu meie väike riik tühjaks imeda, et töösturid saaksid rohkem tulu ja 200 inimesel oleks töö.

 

Kreeka koha pealt, seda raha ei näe me kunagi. Keegi ei hakka selliseid summasi tagasi maksma.

Neil on võlga jämedalt 200% SKT-st ning kui intress on nt 5% (tegelt ju rohkem, aga äkki tuleb alla?), siis läheb iga aasta 10% SKT-st puhtalt intresside teenindamisele. Näita riiki, kes sellise handicapiga mingitki kasvu suudab teha. Lõpuks need võlad lihtsalt kirjutatakse korstnasse või astub ta euroliidust välja ja saadab lihtsalt pikalt võlausaldajad.

4 kuu pärast tehakse uus kokkulepe ja nii see järeleandmine hakkab toimuma, USA pole väga parem, võlad on üüratud ja sealt august enam ilma sõjata välja ei tule.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreeka koha pealt, seda raha ei näe me kunagi. Keegi ei hakka selliseid summasi tagasi maksma.

Neil on võlga jämedalt 200% SKT-st ning kui intress on nt 5% (tegelt ju rohkem, aga äkki tuleb alla?), siis läheb iga aasta 10% SKT-st puhtalt intresside teenindamisele. Näita riiki, kes sellise handicapiga mingitki kasvu suudab teha. Lõpuks need võlad lihtsalt kirjutatakse korstnasse või astub ta euroliidust välja ja saadab lihtsalt pikalt võlausaldajad.

4 kuu pärast tehakse uus kokkulepe ja nii see järeleandmine hakkab toimuma, USA pole väga parem, võlad on üüratud ja sealt august enam ilma sõjata välja ei tule.

 

Sõda alati tekitab võlgasi mitte ei lahenda neid. Sellepärast ongi ameerikal probleemid, nad on viimased 10 aastat olnud sõjas.

 

Kreeka võlgadega saab teha palju muud kui lihtsalt neid ära kustutada. Ning kuni Saksamaal on sama juhtimine ma ei näe, et mingit kustutamist toimuks. Samuti eurotsoonist lahkumine ei kaota neid võlgasi. Pikalt saatmine on samuti lühinägelik liigutus kuna enamus nende kaubavahetusest on ELiga ja sanktsioonid ELi poolt oleksid neile laostavad.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

"2011. aastal hääletas interneti kaudu kokku 140 846 inimest, mis oli 24,3 protsenti kõigist hääletanuist."

 

21.02 13:20 - Hääletanud 68 982 inimest interneti teel.

 

Interneti teel saab hääletada kuni 25. veebruar kella 18.00'ni.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kerge on näha kelle poolt sa hääletad ja keda toetad.

 

Kooseluseaduse kohta ütlen nii palju, et riiki ei tohiks juhtida inimesed kes ei mõtle tulevikule. Ja tulevik ei ole kunagi olnud mingite inimgruppide diskrimineerimine või neile teistega võrreldes ebavõrdsete tingimuste loomine.

 

Teisi riike aka kreekat oleks aidanud iga erakond sinu nimekirjas. See on osa sellest, et me oleme eurotsooni liige ning osa sellest, et me oleme usaldusväärsed partnerid. See summa mis neile läks ei olnud maha visatud raha, see oli laen. Laen millel on intressid ja millest riik saab kunagi tulu. See millal see juhtub on teine asi.

 

Riigieelarve defitsiit ei ole kunagi hea, ning erakond keda see ei huvita ei mõtle tulevikule. Nad tahavad kohe ja praegu midagi muuta ega mõtle sellele kes neid laene järgmised 40-100 aastat maksavad. Maavarasi tuleb kasutada mõistlikuse piires mitte korraga kogu meie väike riik tühjaks imeda, et töösturid saaksid rohkem tulu ja 200 inimesel oleks töö.

 

Sõda alati tekitab võlgasi mitte ei lahenda neid. Sellepärast ongi ameerikal probleemid, nad on viimased 10 aastat olnud sõjas.

 

Kreeka võlgadega saab teha palju muud kui lihtsalt neid ära kustutada. Ning kuni Saksamaal on sama juhtimine ma ei näe, et mingit kustutamist toimuks. Samuti eurotsoonist lahkumine ei kaota neid võlgasi. Pikalt saatmine on samuti lühinägelik liigutus kuna enamus nende kaubavahetusest on ELiga ja sanktsioonid ELi poolt oleksid neile laostavad.

 

See polegi tegelikult saladus, keda ma toetan, nagu ka küsitlusest juba näha.

 

Sa pole vist väga kursis. Suur osa USA võlgadest on pärit Reagani maksureformide muutmise poliitikast, mille läbi taastas oma positsiooni maailma esimese riigina, mille ta oli kaotanud vietnami sõjaga, ja võitis külma sõja.

USAl küll mingeid üüratuid probleeme ei ole, siiski majanduslikult tugevaim riik maailmas. Sõjas nad on tõesti kogu aeg, aga see nende majandust ei haava ning see on ka üks eeldusi Eesti iseseisvuse säilimisele.

 

Eesti fosforiidivarud on Euroopa suurimad ja arvatakse, et eestis ligi 800 miljardit selle näol maapõues peidus. See ei tähenda, et selle ühe aastaga välja saaks kasseerida. Sellise hulga fosforiidi kaevandamiseks läheb isegi tänapäevase tehniloogia abil mitusada aastat. Loodussõbralik tehnoloogia tuleks leida ning see vajaks investeeringut.

 

Diskrimineerimise jutust ei saa ma ka midagi aru. Keegi ei diskrimineeri homosid, nad on lihtsalt vastu selle registreerimisele, mis on sisuliselt võrdne abieluga. Abielu on aga Euroopa ühiskonnas kristlik traditsioon. mina olen selles küsimuses täiesti erapooletu. Ma ei pea seda loomulikuks, aga siiski aksepteerin neid.

 

Eesti on majanduslikus stagnatsioonis, et majandus jälle kasvama hakkaks tuleb sinna raha investeerida. Investeerida ettevõtlusse, energia tootmisse ja iibe suurendamisesse. Praeguse iibega on töötavaid eestlasi oma riigi jaoks mõnekümne aastaga liiga vähe, arvestades ka eestisse immigratsiooni suurenemisega saab eestlastest vähemusrahvus. Sel ajal pole eestlastel enam riigijuhtimisse asja, seega pole Eesti riigil ka enam võlgasid, kuna seda riiki enam ei eksisteeri.

 

Kreeka raha Eesti enam ei näe. Nende valitsus arvab, et kuigi riik on pankroti äärel on ikka nemad, kes tingimusi peaksid esitama. Neil pole absoluutselt tahet situatsioonist välja tulla.

Muudetud liikme Bleeding'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea, minu jaoks on need tegelased, kes kandideerivad riigikokku, täiesti kasutud. kõigil omad kasud sees. rahvameelset juhtimist ei saa kunagi olema. riik peaks kartma rahvast, mitte rahvas riiki, paraku nii on. kasutatakse lihtsalt lihtlabaselt inimeste teadmatust ära.

 

võidavad siiski reformierakond (erakond, kelle õlgadel on inimeste usaldus, mistõttu nad põhimõtteliselt mitte midagi see aasta vajalikku korda ei saada) või sotsiaaldemokraadid (mõttetu loba ainult, lasterahade tõstmine oli väärikas tegu ainult).

 

irl visati koalitsioonist välja ja õigepea hakkasid tulema reklaamid selle kohta, kuidas nad pudrumägesid ja piimajõgesid kokku lubavad. nahui nad lubatut siis ei teinud, kui nad juba koalitsioonis olid?

 

peace.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtne, kui te tahate muutust, siis valige kas Vabaerakond või Konservatiivne Rahvaerakond. Kui tahate vanaviisi jätkata ja imestada, miks elu ikka paremaks ei lähe, siis valige IRL,Kesk,sots,reform.

 

Let's keep it simple.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Tänane päev e-hääletamist on veel ees, kuid eelmiste riigikogu valimiste e-häälte koguarv on juba löödud. Kell 10.30 oli hääletanuid 151 644. Eelmistel valimistel osales elektroonilisel valimisel kokku 140 846 valijat. 2011. aastal hääletas interneti kaudu kokku 140 846 inimest, mis oli 24,3 protsenti kõigist hääletanuist. 2007. aasta riigikogu valimistel anti 30 275 e-häält. Kui 2007. aastal sai e-hääli anda kolme päeva jooksul, siis nüüd on see periood pikenenud viiele. Elektrooniliselt saab hääletada aadressil http://www.valimised.ee kuni täna õhtul kella 18-ni.

 

http://www.delfi.ee/news/riigikogu2015/uudised/eelmiste-valimiste-e-rekord-langes-antud-on-150-000-e-haalt?id=70873273


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elektrooniliselt valida ei saa kuna ID kaart ei toimi. Eks vast valin siis traditsiooniliselt. Varem veel pole valimas käinud.

 

See situatsioon tundub mulle täpselt sellisena,et valitakse samad erakonnad ja oodatakse erinevat tulemust. Ma valin vabaerakonna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

E-hääletamisest võttis osa 176491 valijat!

See on uus rekord e-valimistel.

 

 

Valimispäeval, 1. märtsil saab hääletada ainult oma elukohajärgses valimisjaoskonnas. Terviseseisundi või mõne muu mõjuva põhjuse korral on võimalik taotleda hääletamist ka kodus. Kodus hääletamise taotlust saab esitada nii kirjaliku avalduse kui ka telefoni teel. Telefoni teel saab hääletamiskasti koju tellida ainult valimispäeval kella 9-st kuni kella 14-ni.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.