Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uku Jakobson

Soovitatud postitused

VIP

See Steamz0r on kah nagunii Desteny :D

 

"Postitusi 4, liitunud Mar 2008" hmm..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hehee viljandi paala gümn .... kui sinna lähete võtke kurikad kaasa muidu saate ise seal lõuga ma tean tüüpi kes peksti paala soo peal blue party hati pärast haiglasse... seal on tõsised rs friigid nii e tkui sinna lähete pole teil eriti soovituslik seal sõna "runescape" mainida.. ja btw ma tean seda ukut ta elab paalalinnas kuskil kauge tänaval rsn: ukuman . ma umbes isegi tean kus ta elab sest ta mu klassivenna venna sõber . ja samuti suht rs friik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hero on põhimõtteliselt Uku Jakobson. Või sis tema sõber, kes KUIDAGI sai teada minu msni passwordi ..ja guess what. Mu msni ja selle foorumi parool olid samad.

 

Minul on nüüd kõik selge. Seepärast oli ka minu siinselt kontolt üks imelik kiri saadetud :

 

12ew3.png

 

 

Ma ei ise ei tegele enam tükk aega runescapega. 1 Jaanuarist alates.

Nüüdseks on kõik mu paroolid vahetatud. Ma tean ainult ühte inimest, kes sai 500 kr kahjumit. Arvatavasti korvan selle tulevikus.

Hero ja mina ei ole samad tegelased. Oxford, vaata, kas minu ip on kunagi Hero kasutajas käinud ? (Ja Oxford- proxyl ja REAL ipl on lihtne vahet teha, kui näed teenuse pakkujat. Kui ei tea kuda, otsi Google.com seal on pikalt ja laialt seletatud :))

 

Tegelikult oli selle teema mõte lihtsalt saada infot Uku Jakobsoni kohta, sest tema kontole kanti varastatud raha. Ja Uku, kui sa peaksid seda lugema, soovitan sul selle raha tagasi kanda 1 aprilliks. Siis on mul selle asjaga aega tegeleda ja karistuseta sa ei jää poisu.

 

 

 

 

Edit: Oodake, oodake nüüd ? Teate mis on kõige naljakam ? Hakkasin just mõtlema sügavalt. Ses suhtes, et keegi pole mu kohta scammimis teemat üles postitanud ja kõik räägivad, et ma scammer. Nagu wtf tegelt. Mõelge. Ma ise postitasin selle teema üles, kuna tahtsin informatsiooni Uku Jakobsoni kohta. Kuna MU sõpra, KES isegi ei ole siin foorumis, scammiti, minu msni alt ? Just, kõige hullem ongi see, et MU sõber ei ole isegi siit foorumist. Ja huvitav on see, et millest ma ennast puhtaks pesema peaks heh ? Väga ränk tegelt. Oxford comon, ära mängi idiooti. Ma tean, et sa oled veitsa intelligentseb kui mõningad teised kõrgemal kohal foorumlased. Tegelt on ju kõik väga läbinähtav ? Või olen mina ainuke, kellele see teema teeb nalja.

 

Ja Hero mina küll sind Irl ei tea. Ja vaevalt sa mu msn listiski enam oled.Peale 1 jaanuari kustutasin 200+ nime oma msnist, need olid kõik lisatud seoses runescapega.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina usun Desteny'd :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Thx Souly ^-^ i lov u 2.

 

Asi on juba karm miskipärast. Ja ma usun, et lõpuks jään ikkagi mina kõiges süüdi :) aga vahet pole eriti, kuna minu rs karjäär lõppes siis kui jagex tappis millide müümise lihtsal viisil.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hehe ;d

ikka veel usun sind , ega ma ise ka ei mängi rs ;p


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selle poolt et b2nnige m2lemad ja pole probleemi ?


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
selle poolt et b2nnige m2lemad ja pole probleemi ?

 

Kuule palun pane ennast põlema. Mille eest ma üldse banni peaks saama ?

See et sina said oma eelmise kasutajaga banni, ei tähenda, et mind bannima peaks.

 

Tänud inimestele, kes mind usuvad ja toetavad.

 

Palun sulgege see topic, kuna sain Uku Jakobsoni andmed ja rohkemgi veel.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris lõbus oli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.