Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kukuks endale ka siis mõni selline drop :(

767A76C2479E61C6CF3D99EE2D57B54108B73484


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellest ühest mängust raske järeldusi teha. Hetkel oli suht tasavägine mäng. Ja keegi ei sunni sind bettima, betid ise, kellele soovid. Kui kaotad, sest öeldi et beti ühele või teisele tiimile, siis esmalt peaksid ikka ennast süüdistama, mitte teisi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega ma ei süüdista kedagi, lihtsalt fnatic on viimasel ajal väga palju throwinud ja x tiimidelt kotti saanud. Selliseid asju peab lihtsalt arvesse võtma kui betid;)

 

sellel turnal said kõik tiimid väga randomilt üle. Aga suht ebastabiilne indeed nagu ka VP


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei mõtle ainult seda tournamenti. Fnatic ei ole lihtsalt vormis muud midagi.

Polnud seal midagi randomit. Minu jaoks ei olnud üllatus, et Titan lammutas;) Aga kui Titan vs LDLC tuleb siis kindel bet LDLC peale, kuna nad lihtsalt epic tiim:) Ma mõtlen isegi all-in minna, kuna see on best of 3.

Muudetud liikme V2ikeUfo'i poolt

"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

test123


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kes siis tähele pole pannud saab Steam accounti connectida vahvli kasutajaga, Settings->Vasakul on Steami mingi asi, logige sealt steamiga sisse ning saate selle väikese ikooni oma nime alla. Saab kiirelt ning muretult steamis sõbraks lisada.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes siis tähele pole pannud saab Steam accounti connectida vahvli kasutajaga, Settings->Vasakul on Steami mingi asi, logige sealt steamiga sisse ning saate selle väikese ikooni oma nime alla. Saab kiirelt ning muretult steamis sõbraks lisada.

http://vahvel.net/profile.php?do=steamlink


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.