Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PiDEWUSSY / 1x99 - tavaline main.

Soovitatud postitused

Tere!

2013 hooajal oli mul sama nimega kasutaja, sõber sai sellega bottimise eest bani, ise olin loll ja andsin talle selle botida, bank oli 25m, nimi oli sama kuid tühikuga, olin sellega juba 2 speari saanud barrowsist ja palju muid toredaid asju, elu oli lill.

Peale seda 2014 alguses tegin uue kasutaja, tagusin niisama yewe afkides kuna mänguisu oli kadunud. Suvel seisis kasutaja riiulis kogus tolmu ja mõned päevad enne septembrit mõtlesin, et võiks jälle rune toksima hakata. Siiani parim asi on see, et esimene barrows item 18-nda chestiga ja selleks oli spear.

 

Esimene statsidega pilt mis ma leidsin arvutist, et väike progress showoff (pole väga OP).

tChKzKW_zps4681584a.png

Kasutaja hetkeseisul.

e6U6uBq_zpsc6ff2950.png

 

Viimane suur saavutus. (suur kuna ma ei ole kunagi ühtegi skilli ilma botita 99 grindinud)

KVEiziu_zpsefac1687.png

 

Loodan et meeldib!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toivo tunnis xp paugub, norm acc

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.