Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma saatsin eile 2 sms, kõik oli õige, aga miks ma siiani pole saanud enda õiguseid kätte ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Saatsin täpse sisuga, id vaatasin enda kasutaja alt üle isegi. Ja annetamise all oli ka minu id otse olemas.

 

Saatsin sms nii: MAKSA VAHVEL 41945

Numbrile: 13017

 

Kas vahvlis üldse käib selline admin, kes saab selle üle kontrollida. Tahaksin oma õiguseid, mille peale kulutasin 6.40€

Muudetud liikme TheBoss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

?? Kas Henry käib ka siin üldse ? Äkki saab keegi ta kutsuda vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saatsin täpse sisuga, id vaatasin enda kasutaja alt üle isegi. Ja annetamise all oli ka minu id otse olemas.

 

Saatsin sms nii: MAKSA VAHVEL 41945

Numbrile: 13017

 

Kas vahvlis üldse käib selline admin, kes saab selle üle kontrollida. Tahaksin oma õiguseid, mille peale kulutasin 6.40€

 

Kui sa tõesti nii saatsid siis meie fortumo kontole see jõudnud ei ole.

6f1c93787f.png

 

On ainsad sellel perioodil ja sa ju sellist viga nagu kasutaja id mitte panemist ei teeks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Panin kõik õigesti, seal annetamise alla, näitab otse ka minu kasutaja id ju.

 

Ja lisasin kasutaja id ka ikka.

 

Aga see on üks võimalus, suurte tähtedega ei lasknud saata, mingi viga kirjutas vms.

 

Mm, saatsin veel kord, ehk nüüd juba 4 korda saatnud, ma ei tea, aga nüüd ei lase vist 13017 numbrile saata, ütleb viga või midagi

Muudetud liikme TheBoss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näen ainult ühte uut.

28c6f50f03.png

 

Oletan lihtsalt, et sa ei tea ise kuhu mida ja kuidas ning panen sulle selle ära.

 

Viga või midagi... loe ehk seda viga ka.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.