Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüdud! Lukku!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mitmes omanik oled? Sisselogimine e-mailiga? Kõik andmed saab kaasa? Garanteerid, et kasutaja jääb mulle? Alghind?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu teada teine omanik, sisselogimine e-mailiga, kõik andmed mida M I N A tean saab kaasa. Garanteerin, et kasutaja jääb sulle (Kui midagi juhtub vms saab "esimese omanikuga ühendust võtta ja asjad korda ajada", kui just ise kasutajaga banni ei saa/lukku ei aja vms. Alghind 20euri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

E-maili annad kaasa? Ning kui kasutaja võetakse tagasi oled nõus kogu raha tagasi maksma?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Emaili kaasa ei anna kuna mina pole seda kaasa saanud, aga saan alati eelmise omanikuga ühendust võtta ta mul FBs olemas. Kuid hetkel pole mingit põhjust miks peaks eelmine omanik kasutaja tagasi võtma.

Muudetud liikme hAlmsOn'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alles hiljuti oli sinuga jama, pole offtopic aga tee pildid kus lubab jama korral raha tagasi maksta, muidu nagu eelmisega oli, müüs kasutaja maha, tõmmati tagasi ja polnud süüdi kuna tema ostis selle kasutaja.

Et offtopic poleks siis 25€, kui kõik asjad saab kaasa.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui sa inimene ei viitsi süveneda asjasse siis parem pane enda suu kinni. Nagu näha siis sa ei tea sellest asjast ikka mitte midagi, piinlik peaks olema, et sellist jama tuled ajama. Mingit kasutajat, ei tõmmatud tagasi, jagex pani kasutaja lukku, ning unlockimiseks oli jag küsimusi vaja, mida mina ei teadnud. Mis kuradi tagasi tõmbamisest sa räägid siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

JAG on kasutajal peal?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No selgita välja ja anna sellest märku siin, ehk olen isegi huvitatud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.