Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[startup] MMO Markets (BETA: http://www.mmomarkets.com)

Milline kujundus on parim?  

12 liiget on hääletanud


Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Elus veel?

 

Ise ja ka projekt täiesti elus, tänan küsimast.

 

Olin 5 päeva reisil, sp. vähe aktiivsust.

 

Hetkel on pooleli ostu-müügi tehingu protsess, nii kaudne kui otsene suhtlemine ostja ja müüja vahel. Ainus makseviis hetkel MMoMarketsi enda "wallet", lihtsustamise eesmärgil.

 

Osade ostu-müügi tehingutega on seotud ka Java applet, mida ma lähiajal kirjutama hakkan.

 

Eks lähipäevadel kirjutan juba täpsemalt, kui olen hoo uuesti sisse saanud. xD Praegu suht uimane.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen siis natuke midagi uut ka valmis saanud.

 

Enamus tööst viimasel ajal on mul läinud (peale bugfixide) ostu-müügi tehingu protsessi loomise peale. See ongi antud lehekülje kõige tähtsam osa. Protsess peab olema võimalikult kiire ja mugav.

 

Selle osa kogu andmevahetus käib läbi Socket.IO eventide.

 

Siin siis mõned pildid uutest lehe osadest.

 

Ostja trade aken:

15-12-2014-1.png

 

Müüja trade aken:

15-12-2014-4.png

 

Kui vaatate avalikke pakkumisi ja klikite "Buy", siis näete sellist akent:

15-12-2014-2.png

 

Ning peale edukat maksmist näete sellist akent, kus peate sisestama oma mängu-spetsiifilised andmed (ingame nick jne):

15-12-2014-3.png


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga viis leht on, proovisin järgi :P aga see activation email millegipärast ei näita pilte ja mingit skripti on ka näha.

 

Näen jah, et oled isegi ära aktiveerinud (Y).

E-mailide saatmine on poolik hetkel jah, varsti teen korda.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
player-to-player.

 

I like :)

 

Ma täiesti nõustun peer to peer on mõeldes tulevikule. Uksumatu, et Markus sooritab seda juba nüüd ja RS-s!! Sest nt peer to peer laenud on viimaste aastatega kogunud väga suurt populaarsust(isepankur aka Bandora) või siis näited Eestist veel TransferWise(peer to peer currency exchange). Kui sa suudad süsteemi korralikult funktsioneerima saada ja hea marketingu teha, siis vaieldamatult on kliente ning kokkuvõttes ka mõnus kasumiprotsent. Jõudu ja jaksu veelkord.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kõik on kena jah, aga kuidas see teistest lehtedest erineb? Imo olen neid P2P lehti varem ka näinud.

P2P lahendus pole tõesti midagi uut. PlayerAuctions eksisteerib juba üle 10 aasta. MMOMarkets-i eesmärk on mingi osa nende turust ära võtta.

 

 

Põhiline vahe seisneb efektiivsuses, millest tuleneb märkmisväärselt madalam teenustasu, millest tulenevad turu parimad hinnad nii müüjatele kui ostjatele.

Olen planeerinud asja ka nii, et kui vaja siis tavatehingud saab läbi lasta üldse ilma teenustasuta ning teenida tehingute pealt kaudselt.

 

 

Eesmärgiks on ka lühem keskmine tehingu kestvus.

 

 

Lisaks on PlayerAuctionsil väga jäik süsteem erinevate toodete klassifitseerimiseks, mis tähendab, et näiteks RS all puudub seal membershippide turg

ja League of Legendsi turul on sisuliselt ainus toimiv turg kasutajakontode oma.

 

Lühidalt: mugavus, kiirus, hind

 

See on kõik teooria hetkel. Eks mis reaalselt juhtuma hakkab. Lähiajal saab seda juba näha ;)


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selge, eks jään ootama, siis peab mingi hea süstemaatiline lahendus olema jah, et asi jääks piisavalt usaldusväärseks aga samas oleks efektiivne(kiirem).

Kuidas sa kaudselt muidu teenida tahad, lükkad reklaame täis? Nende lambibännerite asemel pane parem mingi tasuline add-on võimalus enda kuulutust reklaamida kuskil esilehel, kus jooksevad edasi-tagasi vms. Nagu osta.ee-s, kus iga lisaeuro annab sulle mingi teatud arv klikke juurde vms, ning saad sellevõrra rohkem raha või kiiremini müüdud. (kui ikka lisad oksjoni variandi ka, mitte ainult müügi võimaluse)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selge, eks jään ootama, siis peab mingi hea süstemaatiline lahendus olema jah, et asi jääks piisavalt usaldusväärseks aga samas oleks efektiivne(kiirem).

Kuidas sa kaudselt muidu teenida tahad, lükkad reklaame täis? Nende lambibännerite asemel pane parem mingi tasuline add-on võimalus enda kuulutust reklaamida kuskil esilehel, kus jooksevad edasi-tagasi vms. Nagu osta.ee-s, kus iga lisaeuro annab sulle mingi teatud arv klikke juurde vms, ning saad sellevõrra rohkem raha või kiiremini müüdud. (kui ikka lisad oksjoni variandi ka, mitte ainult müügi võimaluse)

 

Ei, mitte reklaam vaid mängude turgudega seotud, ütleme nii, innovaatiline teenus, mis peaks pakkuma huvi nii ostjatele kui müüjatele.

 

Aga ma veel ei ole ise ka kindel kuidas ta täpselt töötama peaks, niiet detaile pole mul veel mõtet avaldada.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väike update siis:

Olen tegelenud lehega seotud Java appletiga (TradeMonitor) ja võib-olla natuke liiga paranoiliselt mõelnud selle appleti turvalisuse peale.

Seoses sellega olen päris palju lugenud client-side turvalisuse kohta ja proovinud erinevaid variante.

 

Arvestades seda, et kliendipoolset informatsiooni ei saa kunagi usaldada, olen ehitanud omale kerge frameworki algeliste takistajate ning anduritega, nende vastu, kes võivad üritada appletit rünnata. Obfuscation muidugi ka, aga see on liiga kerge takistus.

 

Igast appleti kasutamisest luuakse profiil, sündmustest ja nende aegadest ja muust infost, kõik profiilid talletatakse andmebaasis. Kui tekib kahtlane tehing, saab selle profiili võrrelda teiste, ausate tehingute omadega.

 

Kaitse ei ole küll perfektne (ei saa kunagi olla perfektne), aga ma arvan, et alustuseks piisab. Lisaks on olemas framework, mille pealt ehitada tugevamaid kaitseid.

 

Kui ma ei ole lahti seletanud, mis TradeMonitor on, siis selgituseks:

TradeMonitor filmib (kulla) müüja ekraani ning uploadib lindistuse MMoMarketsi serverisse. Kui ostja väidab, et tehingut pole toimunud, siis seda lindistust saab kasutada tõestusena.

 

Loodetavasti saan selle osaga varsti ühele poole. Peale seda võib öelda, et projekti selgroog on murtud. (ostu-müügi protses algusest lõpuni toimiv)

2 kuud on blogi algusest möödas, aga läheb veel korralikult aega enne kui midagi kasutamisväärset saan välja lasta.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea areng. Kui asi kliendile võimalikult mugavaks teha siis tulevad kliendid ise.

 

Trademonitori kohapealt mõtlen kohe kahele probleemile.

 

1)Bandwitdh

2)Kettaruum

 

Kuidas on plaanis need lahendada.

Mis formaadis, reso ja bitratega video salvestad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga hea areng. Kui asi kliendile võimalikult mugavaks teha siis tulevad kliendid ise.

 

Trademonitori kohapealt mõtlen kohe kahele probleemile.

 

1)Bandwitdh

2)Kettaruum

 

Kuidas on plaanis need lahendada.

Mis formaadis, reso ja bitratega video salvestad?

 

Kettaruum nii väga probleem pole, sest kui mõlemad pooled on juba rahul, läheb video kettalt maha.

Andmemaht on jah veidi problemaatilisem, aga seal on kaks pehmendavat asjaolu:

1) Süsteem on nüüd kujunenud välja selline, et soodustab lühikeste videote tegemist ja ainult vajaliku osa lindistamist. Max pikkus 60 sek.

2) "Video" ei ole päris standartne video, framerate on palju väiksem.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

TradeMonitoriga seoses:

Tuleb välja, et Java appletite, või laiemalt Java Web Start rakenduste arendajate jaoks on sisuliselt kohustuslik osta sertifikaat (kõige odavam 100 USD aastas), et inimesed neid rakendusi kasutada saaks, v.a kui applet on üli algeline (ei kasuta võrku ega failisüsteemi).

 

Püsikulud on algava äri suurimad vaenlased, aga tundub, et see investeering tuleb ära teha.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis see Java applet sul seal tegema hakkab üldse?

Java applet filmib (kulla-) müüja ekraani ja laeb lindistuse üles MMoMarketsi serverisse, tõestamaks, et tehing on toimunud.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaugele asjaga jõudnud oled? Millal plaan avada? kui juba avatud ei ole.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kaugele asjaga jõudnud oled? Millal plaan avada? kui juba avatud ei ole.

 

Järgin sellist reeglit: kui 6 kuu jooksul peale projektiga alustamist pole tekkinud esimesi kliente (market validation), on aeg asi katki jätta.

 

Hetkel on 3 kuud blogi algusest möödunud. Tähendab, et avamine on maksimaalselt 3 kuu kaugusel.

 

Kui praktilisemas võtmes rääkida siis - sain täna appleti sertifikaadi kätte. Praegu tegelen appleti integreerimisega lehele. Edasi teha on veel palju - maksemeetodite integreerimine, väljamaksete süsteem, admin paneel jne. Lisaks veel erinevad muud ajasööjad, mida hetkel ei oska ette näha.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen hakanud logima oma igapäevaseid tegevusi MMoMarketsiga seoses, eesmärgiks töö efektiivsuse suurendamine.

 

Täna:

- Seadsin 80% töökorda TradeMonitori (ühenduse kaotamisega pole hetkel arvestatud + veel mõned olukorrad).

- Ühtlasi sain teada, et appletit võimalikult mugav kasutada oleks, peab ostma veel lisaks EV SSL sertifikaadi (ca. 130 USD aastas kõige odavam) - seda teen hiljem.

- Ühendasin ära TradeMonitori nupu "Confirm delivery" back-endi ja ka front-endiga.

 

Edasised ülesanded:

- "Confirm delivery" nupud front-endis nii müüjal kui ostjal on vaja ära ühendada.

- Disk cleanup (screenshotid jne), kui ostja kinnitab.

- Vaidluse edastamine admin paneeli, kui ostja protesteerib.

- Keskmise tehingukiiruse arvutamine, kui ostja kinnitab - igal kasutajal, nii ostjal kui müüjal saab olema keskmise kiiruse näitaja, mis on üks kolmest parameetrist (kiirus, hind, tehingute arv), mille järgi saab omale tehingupartnerit valida.

 

Veidi pikemas plaanis:

- Sõnumite (instant messaging) süsteem (et ei peaks keskkonnast väljaspool suhtlema, Skype recoverimised jne)

- Väljamaksete süsteem

- Pangalinkide ühendamine

- Algeline admin paneel

 

Sellega peaks põhifunktsionaalsuse kaetud saama, millele järgneb testimise (huvilised saavad osaleda), vigade parandamise ja kohendamise periood. Ja siis juba avamine (Y)

 

Avastasin ka ühe suhteliselt nõrga konkurendi: http://itrade.im/


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna:

- "Confirm delivery" nupud front-endis nii müüjal kui ostjal on ühendatud.

- Disk cleanup (screenshotid jne), kui ostja kinnitab.

 

Edasi vaja teha:

- Ostja ja müüja keskmise kiiruse arvutamine peale edukat tehingut

-- Keskmise kiiruse näitamine pakkumistes

- (Edukalt) lõpetatud tehingute arv ja selle näitamine

- Dispute handling


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viimased 2 päeva olen töötanud admin paneeli kallal. Olen üritanud kirjutada korraliku koodi (palju aega on läinud lugemisele ja mõtlemisele).

 

Admin paneel on main appist eraldi serveri (Node ja Express) ja clientiga (AngularJS).

 

Põhimõtted:

- TDD

- OOP

 

https://github.com/MarkusPint/mmo_admin

 

Kriitika alati teretulnud.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.