Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

07 Highscore - Eesti variant.

Oleksid huvitatud sellisest asjast?  

18 liiget on hääletanud

  1. 1. Oleksid huvitatud sellisest asjast?



Soovitatud postitused

Tere, pikemat aega on mul olnud mötteis Eesti oma 07 Highscore, see tähendab, et saaksime teada, kes oleks overall Eesti parim vöi mingis skillis...

Iseasi, kuidas seda teostada, sest see tundub üsna raske, vähemalt minu arust.

Ise olen möelnud, et jagex vöiks Highscores iga 07 nime järgi panna Riigilipu, ehk siis teaks, kus maalt oleks inimene pärilt ja nii oleks lihtne leida parim Eestlane, juhul kui ta teist riiki pole valinud endale.

 

 

 

Ootan teie mötteid ja arvamusi seoses sellega!

 

 

Muudetud liikme The Herblore'i poolt

x9QaCiF.png

Ku0Froc.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga huvitav idee! Mina oleksin poolt.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi oli kas Rune24/Dicel sihukene leht, Eesti kasutajate statsid, ning üldine tabel, mis kohal Eestis, ning mis kohal ülemaailma:)

Analoogset lehte pole raske teha, nagu neil oli


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui juba teha siis oleks mõtekas teha kogu maailma jaoks. "RS highscores by nationality" või midagi sellist.

Samas siis on oht, et äkki mingi hetk teeb Jagex oma versiooni sellest ja eestlaste töö läheb raisku. :(

 

Kuigi Zybezi 07 price lookupi pole Jagex veel järgi ahvinud...

 

Dicel oli tõesti selline edetabel, juba Friday.pri.ee ajast. Aga selle haldamine polnud sellisel kujul otstarbekas.

St. asi vajas pidevalt tegelemist, samas sisse midagi ei toonud. Kui ma noorem olin, siis see oli okei, aga enam mitte. Aeg on raha.

 

Selletõttu oleks mõtekas teha kõikide riikide jaoks see asi. Siis tuleb ehk korralikult trafficut (saab reklaami müüa) või siis mõelda mõni kaval tasuline lisateenus välja. Projekti püsimajäämine oleks ka kindlam, kui ta midagigi sisse tooks. Kui juba teha siis teha korralikult?

 

Programmeerimise & disainimise tööd eriti rohkem sellest pole, et ta kogu maailma riikide jaoks on. Samas trafficut peaks palju rohkem tulema.

 

Omalt poolt saan aidata niipalju, et panna lingid Vahvlisse ja RSBot.lt-sse , ehk siis Balti Rsorid oleksid kohe seal tabelis pmst olemas.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Amichie idee meeldib mulle.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.