Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Diary of Dipset, part 2.

Soovitatud postitused

Ma cuttin nii, et võtan selle keskelt välja , siis uus painti aken, copyn sinna ja saven, kui ei meeldi siis gtfo plox. :D

 

Nooobzillaaaa !

 

 

tõmba see painti aken alt nurgast väiksemaks....mitte paint vaid, nii et see valge osa oleks võimalikult väikee !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nooobzillaaaa !

 

 

tõmba see painti aken alt nurgast väiksemaks....mitte paint vaid, nii et see valge osa oleks võimalikult väikee !

 

Get copyright of my word.:D

See selleks, aga Dipset!!!

Vaata rs acci nimgea dLpset.:D

EI nojah, mul 80 trip no item ja see vend saab speari.-.-

Gl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice spear ! :O

 

Tee agilityt Brimhavenis -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega mul on oma strateegiad, mille järgi teen, teist korda sama stra. luckis, esimene kord oli karils top, teine kord oli teine stra. ei luckinud, siis tuli spear, nüüd käisin uuesti uue stra. ei luckinud , peab seda speari stra. kasutama :D Aga see selleks. Sain herb 40 -> 50 :

 

herb50ck1.jpg

 

 

Ja olin barrowsis, kus ei luckinud, runed ~ 90 K.

 

barrows3th0.jpg

 

Kui kedagi peaks huvitama, palju läks kahjumisse herb 40 -> 50 , siis vastus on, et 800 K energy pottidega. Kui mingi quest vajab teen rohkem, aga kui ei vaja, siis goal done. Mõttetu skill , kallis ka :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega jah hakkangi, lihtsalt vahepeal, tekkis mage goal ja combat goalid + mining 57 -> 60, mida ma mitte kuidagi ei viitsi teha :D Teen homme one small favour ära, saan lambi, siis mining 60, siis ostan 2 K mithril oresid, smeltin ära ja teen smith 50 -> 60.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
BUMP, see nädal tuleb väga kiire, vastamised n shiit, ei jõua isegi trenni :(, rääkimata runest ffs. Loodan, et siis äkki saan see nädal midagi tehtud :P !

 

hehe sama siin et sitaks kiire nädal :D

 

krdi hale **** oled said speari väike vitupea raisk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hehe sama siin et sitaks kiire nädal :D

 

krdi hale **** oled said speari väike vitupea raisk :D

 

Kui ma sinusugune **** oleks, ma oleksin üldse vait :O:D

 

Nii, homseks pole ****igi õppida, üks asi vastata aint, täna saab veits pelada :P !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.