Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Said rs'is banni ? Sul on Lootus ! [vaata]

Soovitatud postitused

VIP

Türr tahaks akt agasi saada mul lvl 106 ja accil on/oli 40m (hetkest asjade väärtust ei tea, asjades)

 

 

500 sjotti saaks kätte, vsjo oleks


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irf ühel mu vanal accountil oli 30.0 blackmarki, suutsin nii ära rääkida, et hetkel green zones... Ma saadaks pildi, aga account müüdud juba tükk aega tagasi. Räägin uue omanikuga kui kohtan teda, äkki teeb pildi, sest seal offenced näha.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 acci sellist : 10.0 blacmarks from 10.0 , last change appeal denied , mis te arvate ,et need saaks lahti siis migni valemiga :D? , ühel mage 99 banked + santa , teisel lihtsalt santa, oleks nõus maksma isegi kui isegi ühe neist lahti saaks vms.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaevalt, et lahti saad need kasutajad!

 

Krt, nüüd võeti j usee kirjade saatmise süsteem ka ära.. :(

 

Ma tahaks ka ikka sajaga oma account'i tagasi!

 

10.0 ja last chance denied!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
2 acci sellist : 10.0 blacmarks from 10.0 , last change appeal denied , mis te arvate ,et need saaks lahti siis migni valemiga :D? , ühel mage 99 banked + santa , teisel lihtsalt santa, oleks nõus maksma isegi kui isegi ühe neist lahti saaks vms.

 

kui aitan/üritan lahti saada siis oleksid nõus sheerima ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Each account should only be used by ONE person. Account sharing is NOT allowed.

 

You may not sell, transfer or lend your account to anyone else, or permit anyone else to use your account, and you may not accept an account that anybody else offers you.

 

kas oleks kuidagi v6imalik accounti tagasi saada mult scammidid see account 2ra et nyyd sain tagasi aga perm bann oleks v2ga t2nulik kui keegi saaks abiks olla:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Sain 10 Päevase Bänni Automise eest:D

Täpselt õigeks ajaks.

Kuni Vaheaja Laupäevani ei saa mängida:D

Ehk siis tänasest 4 päeva veel :P


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

heh ostsin paar kuud tagasi kaa19 oli muted, myysin edasi nyyd see blackmarki värk ja enam pole:P 10,9 blackmark oli vist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi värk oli et lahti saab ka accounte osta:d ma enda oma ei saa, ma ei ütleks ära küll asjadest mis mul seal peal olid :s


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi värk oli et lahti saab ka accounte osta:d ma enda oma ei saa, ma ei ütleks ära küll asjadest mis mul seal peal olid :s

 

Ei ole :O ?

 

Mul on kasutajal 40x p hat seti ja 12 crackerit ja *****täis santasid + miski 40 mask setti :S Rääkimata easteridest ja teistest raridest.

 

Selle ostaks küll lahti hea meelega kasvõi 1000 Dollari eest :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole :O ?

 

Mul on kasutajal 40x p hat seti ja 12 crackerit ja *****täis santasid + miski 40 mask setti :S Rääkimata easteridest ja teistest raridest.

 

Selle ostaks küll lahti hea meelega kasvõi 1000 Dollari eest :)

 

OO MM FF GG ! ! ! , on küll mingi lahti ostmis kammajaa . Mul sõber ostis ka lahti... mul peaks mingi kutt msnis olema... Kes mingi tegeles sellega , aga kui oled perm banned siis vist ei saa ;s


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.