Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tegelikult.. lahe on lugeda nende 12-16aastaste kommentaare siin, kes ise pole elu näinudki. Ja sõimavad siis politseinikke..

 

Mis te tõesti arvate, et see videokaamera mees võttis kohe kaamera välja kui nägi politseid tulemas? Arvatavasti oli enne seda mingi teema - ja siis kui sai maha surutud, siis hakkas filmima alles.

 

Ainuke, mida ise pean natukese üleliigseks on K9 koera ässitamine..


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun tõesta, et mees saab suurema karistuse. Väga viis oleks, kui suudaksid identsete kohtulahendite näol näidata, et põhimõtteliselt sama faktilise koosseisu tõttu sai naine väiksema karistuse kui mees. Kui suudad ära tõestada, braavo, aga kui ei, siis ei ole mõtet niivõrd drastilisi näiteid tuua.

 

Kohtute puhul on tähtis aru saada sellest, et nad toimivad seaduse alusel, nad ei saa mingi isikliku põhjuse najal anda väiksemat karistust. Vahe on õigusel ja õiglusel, õige ei ole alati õiglane, see on Eesti rahva suurim probleem õigusest aru saamisel.

 

Mul on mitu head tuttavat, kes õpivad juurat ja kui nemad mulle ütlevad, et Eestis on kohtus parem olla naine kui mees, siis ma pigem usun neid + välismaal tehtud uuringuid, mis kinnitavad seda väidet. Sama lugu on valged vs mustad. Google on kõigile avatud, aga ma võin sulle algatiseks 1 lingi visata: http://www.huffingtonpost.com/2012/09/11/men-women-prison-sentence-length-gender-gap_n_1874742.html

 

//Kõik, mida Hitler tegi oli seaduslik, seega ma peaks sellega leppima jah?

 

Tegelikult.. lahe on lugeda nende 12-16aastaste kommentaare siin, kes ise pole elu näinudki. Ja sõimavad siis politseinikke..

 

Mis te tõesti arvate, et see videokaamera mees võttis kohe kaamera välja kui nägi politseid tulemas? Arvatavasti oli enne seda mingi teema - ja siis kui sai maha surutud, siis hakkas filmima alles.

 

Ainuke, mida ise pean natukese üleliigseks on K9 koera ässitamine..

 

Sageli on just nooremad need, kellel puuduvad eelarvamused ja vanemad inimesed on need, kes teevad ennatlikke järeldusi, seega ma ei tea, miks vanus sulle ette jäi. Mina lugesin sinu postist välja, et "Mina olen vana ja tark, mina tean kuidas asjad olid, teie olete siin enamus kõik alles 12-16 aastased ja sellepärast peaks suu kinni hoidma. Kutsu näris natuke mees, aga see oli nii natukene ju. Need tüübid said kindlasti asja eest, sest politsei ei eksi, neil on alati õigus.". Paranda mind, kui millestki valesti aru sain.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on mitu head tuttavat, kes õpivad juurat ja kui nemad mulle ütlevad, et Eestis on kohtus parem olla naine kui mees, siis ma pigem usun neid + välismaal tehtud uuringuid, mis kinnitavad seda väidet. Sama lugu on valged vs mustad. Google on kõigile avatud, aga ma võin sulle algatiseks 1 lingi visata: http://www.huffingtonpost.com/2012/09/11/men-women-prison-sentence-length-gender-gap_n_1874742.html

 

//Kõik, mida Hitler tegi oli seaduslik, seega ma peaks sellega leppima jah?

 

 

 

Hitlerit siia näitena tuua on ikka enam kui vale. Hitler tegi enda jaoks kõik seaduslikuks ning siis hakkas oma seaduste järgi elama.

Ning siiski, sinu argument, et "juurat õppivad sõbrad ütlesid" on väga random ning näitab, et tegelikult sa meie kohtusüsteemist midagi suurt ei tea ning oled üsnagi kergesti mõjutatav, nagu valdav enamik Eesti rahvast, mida tõestab ka see sama video! I rest my case.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema on päris palju arenenud ajast mil ma viimati siia silma pistsin, seega ei viitsinud sõnasõnalt kõiki kommentaare läbi lugeda, aga isiklikust kogemusest on enamused kallid kodumaa valvurid - Eesti politseinikud - suht mõttetud saamatud idioodid. Ise olen korralik inimene, mingit paska pole kuskil korraldanud, aga võin teile ühe huvitava loo rääkida. Mõned aastad tagasi kui ma veel alaealine olin sai ühel rahulikul suve päeva pärastlõunal kahe sõbraga(üks välismaalane, rääkis eesti keelt aktsendiga) ranna poole mindud, kui enamvähem pool kilomeetrit enne ranna juurde jõudmist jooksis meie poole mendi bussist välja hüppanud tainapea meie poole, me kaugelt nägime seda, jäime kohapeale ootama et mis tal asja on. Lõpuks kui paks lohh ennast kohale jõudis ajada käskis kõigil meil koheselt pikali visata, reaalselt ähvardas sõnadega "Kes nüüd jooksu paneb saab kuuli" ja sundis meid vait olema, ootas ära oma paarimehe ja siis oli vaja isikut tõendavaid dokumente, kuna mul oli dokument seljakotis, mis oli parasjagu mu seljas kui ma kõhuli lamasin, otsustasin, et tõusen istukile, et oma id kaarti otsida, kuid ei see vitunägu käratas "keegi lubas sul püsti tõusta?". Ühel sõbral polnud ühtegi dokumenti, minul ja välismaalasel olid olemas. Dokumendita sõber viidi mendi bussi kuuti, mina ja välismaalane saime mugava istme bussi keskosas. Meiega tegeles see paks lohh, kuudis olnud kutt sai endale veidi normaalsema seltsilise. Aga no siit alles läks asi meie jaoks huvitavaks, paks tainapea otsustas midagi vene keeles omaette seletada ja ma küsisin et kas ma pidin nagu midagi aru saama sellest, lits vastas et tal on õigused meile loetud et ta ei pea enam midagi ütlema, mille järel hakkas ta lampi välja pressima et me tunnistaksime ülesse et meie varastasime absoluutselt linna teises otsas asuvast statoilist paar tundi tagasi mingi ulmelise koguse bensiini(ilma dokita sõber kes kuudis istus oli rolleriga). Ikka ütlesin et me pole mitte midagi varastanud jne jne, aga no ment ikka ajas rängalt agressiivselt peale, et tunnistage ülesse et teie varastasite bensiini. Ta isegi ei küsinud meilt kas varastasime, lihtsalt ütles et meie varastasime bensiini ja et me peame ülesse tunnistama. Ma pärisin ka, et no ma tahaks väga näha seda turvakaamera videot kus me varastasime bensiini, mille peale paks lohh eriti marru läks ja hakkas enamvähem sõimlema stiilis et "türa sa ei tea kuidas siin asjad käivad?" ja näitas oma rusikaid või midagi sellist, ma ütlesin et ei tea jah, me pole midagi varastanud. Välismaalane oli samal ajal minu kõrval hullus paanikas ja nuttis ja ei saanud midagi aru mis toimub või miks me seal autos oleme või miks see ment meilt mingit muinasjuttu välja pressib, aga no see oli ju paksu mendi jaoks ülipohh. Vahepeal jätkus samas stiilis väljapressimine, kuni mingi 10-15 minutit hiljem jõudis kohale mingi mutt kes seal statoilis töötas, kinnitas pühalikult mentidele et jah meie olime raudselt need kes bena rotti lasid. Mutt hellas oma ülemusele, kuulsin kuidas uhkelt ja rõõmsalt teatas et "Saime kätte need varganäod kes bensiini röövisid" või midagi sarnast. Paar hetke hiljem muutus mutt tõsiseks ja ma ei tea isegi kuidas ta emotsioone kirjeldada, kui ülemus oli teatanud litsile, et aa nad olid tagasi tulnud ja ära maksnud, oli enne lihtsalt meelest ära läinud maksta. Türa kus alles siis hakkasid vabandused tulema, kahju et ise sellel ajal nii noor ja teadmatu olin, oleks hakkanud kohe vastu ja ei oleks asja nii jätnud. Lasti meid pärast tunni ajast istumist mendi autos ilusti randa ja isegi see paks vitunägu vabandas ja ütles et ei tegelt ei oleks nad tohtinud nii käituda. Kodus sai pärast ise järgi uuritud nende mentide kohta, et olid alles natuke aega enne seda intsidenti ka töölt eemaldatud olnud ka millegi sarnase eest. Ema pöördus ka mingi uurija poole et mingit õigust saada aga no pmst ainus mis me teada saime pärast mingi poole aastast uurimist oli see, et paks ment luges vene keeles õigusi peale ainult selle pärast et välismaalane rääkis eesti keelt aktsendiga, pohh et nende käes olid ilusad isikut tõendavad dokumendid kus on hoopis muu riigi kodakondsus ilusti kirjas.

 

 

TL/DR: Mendid on lohhid, kõik mätsitakse kinni.

 

Sai kiiruga kirjutatud, väga ei jälginud sõnastust, üle ei viitsi lugeda. Ütlen veel lisaks, et ma ei liialdanud oma jutus ja täpselt nii asi oligi. Ja teile kes siin teemas nende mentide tegevust kaitsevad soovin ma ainult edu ja jaksu, ning loodan et puutute ka ükskord kokku eesti politseiga, siis saate aru, miks rahvas nii vastu on politseinikele ja miks puudub igasugune austus nende vastu. Mainiks kindlasti ka seda, et jah olen teadlik, et siin-seal võib leiduda mõni normaalne politseinik ka, ning oma viha ei suuna ma niiväga mingite uurijate poole kes sellise pasaga tegelema peavad, vaid nende patrullpolitseinike vms vastu, kes seda paska korraldavad. Loodan ka, et te ei leia et ma väga mööda kirjutasin teemast, kuna lugeja võib ette kujutada ka mida ma arvan Kultuuritolmu intsidendist. Kui teil küsimusi, jäi midagi arusaamatuks või midagi öelda peaks olema kuidas ma ikkagi pidin midagi valesti tegema, et sellises olukorras olla, siis aga palun, andke näppudele tuld, vaidlen hea meelega teiega.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hitlerit siia näitena tuua on ikka enam kui vale. Hitler tegi enda jaoks kõik seaduslikuks ning siis hakkas oma seaduste järgi elama.

Ning siiski, sinu argument, et "juurat õppivad sõbrad ütlesid" on väga random ning näitab, et tegelikult sa meie kohtusüsteemist midagi suurt ei tea ning oled üsnagi kergesti mõjutatav, nagu valdav enamik Eesti rahvast, mida tõestab ka see sama video! I rest my case.

 

1 tuttav on doktorantuurid, alal töötanud juba 10+ aastat, 2 tuttavat on veidi nooremad ja õpivad magistris. Ma pigem usun neid, kuna nende juttu kinnitavad ka välismaal läbi viidud uuringud. Ehk leidub neid Eesti kohta ka, aga pole uurinud. Ehk seletad veidi lähemalt, miks hitlerit nii vale näide oli, kuna praegune seletus on minuarust veidi mõõda. Näite mõte oli see, et seaduseid saab alati muuta/parandada, kuid tundub, et sa hakkasid üldse midagi muud seletama.

 

Pakuks, et vaatasime erinevaid videosid, kuna see on naeruväärne, kuidas sa praegu politseid kaitsed. Lisaks jätad väga üleoleva hoiaku, nagu sa oleks Eesti targim inimene, kes ei lase ennast kellelgi ega millelgi mõjutada. Jääme ikka video juurde, kuna siililegi selge, et see ei olnud normaalne käitumine ja kui politsei tahab oma mainet hoida, siis tuleks ka asjaosalisi vastavalt karistada, olenemata sellest, kas tegu on politseinikuga või peokülastajaga. Muidu võib jääda teistele mundrimeestele mulje, et see ongi uus norm ja varsti saad ise ka kutsu kihvu oma kanni küljes tunda. Ma teeks sellest pigem näite, et kui seadust rikud, siis saad karistada olenemata asjaolust, kas sa oled politseinik või tavakodanik.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 tuttav on doktorantuurid, alal töötanud juba 10+ aastat, 2 tuttavat on veidi nooremad ja õpivad magistris. Ma pigem usun neid, kuna nende juttu kinnitavad ka välismaal läbi viidud uuringud. Ehk leidub neid Eesti kohta ka, aga pole uurinud. Ehk seletad veidi lähemalt, miks hitlerit nii vale näide oli, kuna praegune seletus on minuarust veidi mõõda. Näite mõte oli see, et seaduseid saab alati muuta/parandada, kuid tundub, et sa hakkasid üldse midagi muud seletama.

 

Pakuks, et vaatasime erinevaid videosid, kuna see on naeruväärne, kuidas sa praegu politseid kaitsed. Lisaks jätad väga üleoleva hoiaku, nagu sa oleks Eesti targim inimene, kes ei lase ennast kellelgi ega millelgi mõjutada. Jääme ikka video juurde, kuna siililegi selge, et see ei olnud normaalne käitumine ja kui politsei tahab oma mainet hoida, siis tuleks ka asjaosalisi vastavalt karistada, olenemata sellest, kas tegu on politseinikuga või peokülastajaga. Muidu võib jääda teistele mundrimeestele mulje, et see ongi uus norm ja varsti saad ise ka kutsu kihvu oma kanni küljes tunda. Ma teeks sellest pigem näite, et kui seadust rikud, siis saad karistada olenemata asjaolust, kas sa oled politseinik või tavakodanik.

 

Ma tahaks alustada sellega, et palun ära saa minust valesti aru, mu eesmärk ei ole olla üleolev ega kedagi siin "vajutada", veel vähem otsin ma tüli, lihtsalt mind häiris, kuidas sa natukene rutakalt hakkasid Eesti kohtusüsteemi maha tegema. Kui sul on tugevad tõestused enda argumentidele (eelkõige pean silmas seda naiste-meeste teemat) ning sa need hästi presenteerid, olgu, sul oli õigus, kui ei, pole mõtet öelda asju, mida sa ei suuda tõestada. Ning lisaks, kuna meil käib jutt Eestis, sooviks vastavaid uuringuid, kõik riigid on erinevad, erinevad õigussüsteemid, väärtushinnangud jne. Võib-olla meie möödarääkivus on tingitud sellest, et minu jutust ei tule välja see, et sugu, rass ning muud sellised näitajad võivad tõesti rolli mängida, kui kohtunikul on diskretsiooniruumi (näiteks kas kohaldada 1 aasta või 2 aastat), ent ka see otsus peab olema motiveeritud ning baseeruma seadusel. Selle koha pealt, kas inimest karistada tapmise eest või mitte, pole tal valikut, ta peab seda tegema.

Väga väga võimalik, et räägime üksteisest mööda. Hitleri koha pealt, tegemist on ~80 aastat tagasi juhtunuga, ajad olid hoopis teised, on natukene ebapraktiline võrrelda selliseid asju. See oleks umbes sama nagu võrrelda tugevalt kristlikku Euroopat tänapäevasega. Ning kuna Eesti on vaba, õigusriik, pole see seaduse muutmine niivõrd lihtne, vähemalt ebapopulaarse seaduse(analoogia Natsi-Saksamaaga) vastu võtmine või muutmine on kaunis raske. Eeldan, et see sinu Hitleri näite mõte oli?

Tulles nüüd selle juurde, kuidas ma väidetavalt politseinikke kaitsesin, on see kohe väga õhust otsitud argument. Ma olen tugevalt erapooletu selles juhtumis, kuna tean, et mina ei ole kursis sellega, mis seal toimus ning ühe poole video najal on natukene rutakas valida poolt. Kindlasti ei ole õige järeldada, et ma väidaksin, et politsei peaks olema antud juhul immuunne, kindlasti mitte.

 

Palun tõesti vabandust, kui sind mingit moodi solvasin enda kommentaaridega. Ei vastuta selle eest, et miskit kukkus arusaamatult välja, kuna mõtteid on peas väga mitu ning neid presenteerides jooksevad nad kokku. Põhimõtteliselt, kui tahad seda minuga individuaalselt arutada, on see vägagi oodatud! Ehk see spamm käib kellegile kettasse vms.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palun tõesti vabandust, kui sind mingit moodi solvasin enda kommentaaridega. Ei vastuta selle eest, et miskit kukkus arusaamatult välja, kuna mõtteid on peas väga mitu ning neid presenteerides jooksevad nad kokku. Põhimõtteliselt, kui tahad seda minuga individuaalselt arutada, on see vägagi oodatud! Ehk see spamm käib kellegile kettasse vms.

 

Ma ei otsigi sõnasõda. Selles artiklis (http://www.huffingtonpost.com/2012/09/11/men-women-prison-sentence-length-gender-gap_n_1874742.html) olid muidu lingid ka uurimustöödele, mis toovad välja, et mehed saavad sama kuriteo eest karmimaid karistusi. Politsei kaitsemise kommentaar oli tõesti õhust võetud, nüüd üle lugedes on aru saada jah, et kirjutasid kohtusüsteemi kaitseks, mitte politsei. Lihtsalt ma arvan, et me oleme kõik lugenud/kuulnud neid lugusid pistist võtnud politseinikest/kohtunikest, seega ei saa käsi südamel vanduda, et antud juhtumi puhul ollakse erapooletud ja lähtutakse ainult seadustest ja mitte asjaolust, et vastamisi on politsei vs kodanik. Mina olen juba oma otsuse teinud, et politsei kasutas liigset jõudu ning kui uusi tõendeid/videosid ei tule, siis ei näe, et see muutuks, olenemata kohtu lahendusest.

 

Arutame edasi ja kui keegi saab uut videomaterjali või pealtnägijate ütlusi, siis andku tuld.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inimese käte raudu panemiseks pole vaja teda peksta ega koera kallale ässitada. Juhtus enne seda mis juhtus, liigset jõudu ei ole vaja sellegipoolest kasutada.

Kui tüüp isegi annab politseinikule lõuga, ei tähenda see, et politsei võiks ta selle eest armetult läbi peksta. Selle jaoks on kohus. Meil eestis omakohust rakendada ei tohi!

 

Olen isegi näinud ja ka tunda saanud politsei liigse jõu tarvitamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-video-prefekt-kristian-jaani-ilma-teenistuskoera-sekkumiseta-voinuks-politseinikud-kultuuritolmul-kolki-saada.d?id=69484665

 

Uku Arop (Esineja nimega Suur papa) kirjutas oma facebooki seinale järgmist:

Politsei prefekt Kristian Jaani. Sa oled Eesti Kirjanike Liitu oodatud kui rikka fantaasiamaailmaga ilukirjanduse ime!

Isand Jaanike, me saame aru, et iga tõendiga, mis näitas teie politsei jõudude ebakompetenset olukorra hinnangut ja väärat ülevaadet intsidendist, üritate te meedia vahendusel juhtida tähelepanu kõrvale kannatanutest, heietades fantastilisi lugusid, vapratest korravalvuritest, kes riskisid oma eludega palga ja riigi nimel, et võidelda pimeda mehega, kes lamas kõhuli maas...aplaus.

NÜÜD aga väide nagu koer oleks vajalik olnud, sest kurjad deemonid olnuks suureks ohuks korrakaitsjate tervisele siis sa valetad tervele Eestile sa vana peni, va sina!

Kui koer jõudis sündmuspaika oli ca 10st inimesest, kes meie seltskonnas olid ja kes gaasi said, sealhulgas mina - juba minema roomanud!

Sellist ohtu nagu prefekt väidab - vapratele politseinikutele ega ka turvameestele ei olnud ja juba sellest hetkest alates, kui me gaasist pimedad olime. ehk ca 30 minutit enne teie (loe:politseinikute) saabumist!

Kui te loete suureks ohuks kohalikke kalamaja ja muu maailma hipsteried, kes sihtisid teid oma iPhone 5 kaamerasilmaga siis te hindate oma julgeolekut nii madalalt, et Riik peaks põhimõtteliselt varustama igat politsei ekipaaži pisargaasi, teenistuskoera, kumminuia ja piitsaga, et Kalamaja päevade ajal profülaktika mõttes hipid laiali peksta, et noh....äkki kägistavad sallidega ära teid või nii...

Sündmuspaika jäi istuma Heigo, hiljem puretud ja pekstud Heigo ja veel 2-3 meie seltskonna inimest, kes üritasid filmida ja samal ajal hoida SÕNADEGA tagasi politseinike liigse jõu kasutamise eest heigo suunas ja SEE KÕIK ON FILMILINDIL, pole oluline kas härra isand sir perfekt lord Kristian Jaani valetab ja väidab vastupidist või mitte... MEIE olime seal. MEIE filmisime. Jaani sügas telekapuldiga kodus kotte ja vaatas kirgede tormi sel ajal, kui poisid linnapeal tunkedega peol käisid.

Miks küsitleb meedia kirjanikke mitte politseinikke kes olid kohapeal?

Turvatöötajad, ega politseinikud pole kunagi varem Eestis jäänud oma väärate töövõtete ega rikkumistega videolindile ÜHEL ja SAMAL peol ÜHEL ja SAMAL intsidendil. See näitab, et politsei riigis elamine pole isegi sinisilmsetele kodanikele nii hea, kui palgad Soomes. Aeg kolida või mis? Muutuda?

 

 


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järelikult astus liialt gängstri moodi (Y) - "Astu nagu gängster, astu nagu gängster"

Ainuke mis oli liig, oli minumeelest teenistuskoera kasutamine, Piradose video on SLõhtulehe omaga võrreldes niivõrd ära lõigutud, et seda ei saaks võtta kui "puhast tõestusmaterjali".

 

See on ainult minu mõte sellel teemal, hAlmsOn ples dunt hurt me :(

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Järelikult astus liialt gängstri moodi (Y) - "Astu nagu gängster, astu nagu gängster"

Ainuke mis oli liig, oli minumeelest teenistuskoera kasutamine, Piradose video on SLõhtulehe omaga võrreldes niivõrd ära lõigutud, et seda ei saaks võtta kui "puhast tõestusmaterjali".

 

See on ainult minu mõte sellel teemal, hAlmsOn ples dunt hurt me :(

 

 

Absoluutselt ei huvita mida sina arvad. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Absoluutselt ei huvita mida sina arvad. :)

 

Heh, sulle söödeti "sõltumatu" video ette ja sealt kujunes sinu arvamus. Need kes kohal olid, teavad, et päris nii hull see asi nüüd ei olnud nagu Paraadi vennad väita üritavad. Taga-tipuks käitus sama vend agressiivselt haiglas meedikutega. Pole ka siis ime, et mehel sellised vigastused lõpuks olid, kui arstiabi anda ei saa ja uuesti jõudu peab kasutama paar tundi hiljem tema vastu. Karma is a bitch, Pirados rahunegu maha, endaarust on "gangsta shit" aga kui liiga tehakse siis on memmekad. Videos on näha millised elajad nad on, sõimatakse nii, et lausa hale kuulata, tõukavad politseinike jne. (ja seda kõike enne koera kasutamiseni)

 

See suure papa jutt "pimedale vennale", videos on näha kui kaugelt talle gaasi lasti, see ei tee kedagi pimedaks mitmeks tunniks, õhus seda paska kindlasti oli mis silma sattus, aga, et kedagi pimestada, siis peab see gaas ikka palju lähedamalt tulema ja otse näkku. Vee valamine seda kindlasti tegi hullemaks, kuid siiski.

Lennake nüüd mulle peale oma arvamuste ja sopi tootmisega.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Absoluutselt ei huvita mida sina arvad. :)

 

Sa oled reaalne butthurt...

Teistel oma arvamust avaldada ei lase ja surud oma vaatenurka peale, midagi valesti on siis on kõik kohe idioodid ja ära taunistunud mendid.

Sa oled nii rõngas oma piradose teemaga, et jätad ikka jubeda fangirli mulje endast, nii pimestatud oma kuradi ära lõigatud klipist, et teiste argumendid on kõik instavaled sinujaoks.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.