Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tzetseeni teekond! Skilling!ALL STATS +80!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Õhtust.

Täna sihukene väga ebaluck päev olnud, GWD suhtes.

Päev läbi sai bandos bossi soloda, kc kokku 204( Kõikke ei teinud täna ) 0 itemit, 0 shardi, 0 elitet, ainult 1x hard. Wtf ?

 

Arenal proovisin 2m-ga õnne, päeva lõpetuseks tuli sellest ca 40m.

NB: Te võite arvata, et ma varsti cleaned, aga oleme ausad, et igat asja elus peab mõistusega tegema, ma ei käi seal raha teenimas, ei IRL jaoks ega millegiks muuks.

Kui mul motivatsioonipuudus ja rsis muud teha pole, siis käin aegajalt ja võtan 1-2m kaasa, kaotan siis rohkem ei mängi, võidan teatud piirini kuni tajun, et nüüd on kõik.

Üldiselt kõik staked on 1-2m suurused, miks nii väiksed? Kuna siis alati võimalus buildida, 2m-st kuni 15m sain kõik võidud, siis vahepeal kaotasin, ning lõpetuseks kui arenalt lahkusin oli 22.5m invis, viisin Be Cooli-le dfsi tagasi, Tänud muidugi et laenas, sain bandos soloda, peale seda läksin arenale, panin 20m sisse, et enne und üks yolo stake, isegi kui oleks kaotanud, oleksin täna olnud plussis 2.5m mis ka kena summa.

Kuigi tuli võit ning peale seda sulgesin Rs screeni ja nüüd lähen magama:)

Nüüd piisav rsgp kogus käes, et range ülesse uppida või kena gear PvM jaoks osta.

Muidugi aegajalt käin ikka 2m kaupa arenal proovimas, kuid kunagi ma ei lenda arenale nii, et võtan pangast 10-20m ja kohe all in või 5-10m staked, "ehk joppab" peale, sama hästi võin selle raha maha droppida ja ehk kellegil "joppab"

Kuna päris elus oman väikeettevõtlust, teades, et kunagi ei tasu hasarti sattuda, eriti vaadates kui on hea võimalus teenida kergelt raha, kuna kunagi pole easy money nii easy nagu paistab, samamoodi pead arvestama rahade ja asjadega, kuna kui raha käsitleda ei oska, ongi lõpuks see, et rahad on otsas, ning kõik tegemised Pe*ses.

 

 

Igastahes mõned pildid,

 

2znpwgp.jpg

Viimane stake

314scgk.jpg

Pank - Ütleme nii, et slayer + herb, potid ja muud tabid seal tuleb veel ehk 10-15m eest kraami juurde:)

zspjrl.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kenad võidud. Bandos probleemi parandame õhtul ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna siis viimane päev kus veel aega päeval nolada, kuna nüüd nädal tuleb pausi, või väiksemat pela.

Vaja objektid üle vaadata, tööd ümber muuta ja muid tegemisi.

 

Igastahes täna sai Arenale mindud, jällegi 2m-ga, muidugi kes ei usu see ärgu uskugu:) Vahepeal olin 500k peal ja vaatasin, et cleaned ja tänaseks aitab, aga rabelesin välja, kordagi pangast raha juurde ei võtnud.

Kokku siis teenisin 43m, minu stiilis ikka, 500-2m staked, mul aega on, ei ajaj taga suuri stakesi, et "kiirelt rikkaks" saada, vaid vaikselt ja tasakesi, tänu sellele ka mu pank vaikselt tõuseb aga säilib. Kui ma mängiks suurtemate rahadega, siis ma usun, et tänaseks oleks ma juba cleaned, :)

 

Ühesõnaga pildid.

34yqv5d.jpg

See mees on tüüpiline staker( nickname on 99 99 99 ), kaotab 2-3 game järjest ja siis toob pangast viimase stuffi "ehk veab ja joppab midagi tagasi ja siis kaotab kõik", sihukesed üldiselt cleani saavad, kaotavad mõistuse, lähevad närvi, sõimavad ja loodavad "jumalale" et saavad midagi tagasi.

Temalt võitsin järjest 11m, Fury, Whip, Bandos chestplate, kõik staked võitsin. bandos chestplate oli viimane, peale seda sai cleani ja ragequit.

Milleks vaja niimoodi rahasi maha stakeda? Saab ka rahulikult, ma olen kasvatanud oma panga edukalt 115-120m suuremaks rahulikute stakedega, kolm päeva aega võtnud aga vähemalt raha alles. Sorry, unustasin viimase stakest pilti teha, kus võitsin chesti, ning ragequitis. Samamoodi ei viitsi teha 1-2m stakedest pilte, milleks neid vahtida, pole eriliselt huvitavad? Päeva lõpetuseks parem üks bank pic:)

29bos8w.jpg

 

Kõigi muude asjadega pank kusagil ca 160-170m väärt:)

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Õhtuseks lõpetuseks veel 23m lisa:)

Tänane päev oli suht edukas, +65m up:)

2nvufko.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Selle kohta ma ütlen ühte, kui mõistust pole, ei ole mõtet arenale ronida, ning kes teksti pole lugenud, ei saa mu viisist ka aru, samas ma ei väida, et 100% saan alati võita.

Aga minu stiil on see, et kui viitsin stakeda, siis päevas ainult 1-2m VÕTAN kaasa arenale, kaotan siis rohkem ei stake. Ma ei ole sihukene nagu 60% arenal olijatest, saavad suurema summa, satuva dhasarti ja mängivad kõik maha.

See on nagu IRL-is investeerimine, sa ei topi raha sinna kus ei tule loogiliselt sisse, või protsent on 10%, muidugi kui raha on, miks mitte riskida, sama ka Arenal, aga ma lähen kindla peale, 2m kaasa, ei vea siis tulen ära. Te võite arvata, et see on ainult jutt, aga reaalselt kes stakevad, need peaksid teadma, et kui mul oleks hasart, oleks ma ammu rahadest ilma, mitte et igapäev vaikselt buildin juurde, vms ?

Muidugi kui mul on päevas kasumit ca 30-40m, siis vahel proovin 5-10m stakesi, kuid nii, et võtan pangast 10m ja kihutan arenale, nty. Ma ei viitsi sellest rahast sama kiirelt lahti saada, kui sain :)

 

ARENA, 50%-luck (dds spec + whip hit) + 50% mõistust. Kui mõistust pole, et normaalselt käituda, siis ära arenale ka roni :)

 

5lnhh3.jpg

ATT 98&Combat 122

e9hxza.jpg

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Julmaks filosoofiks oled muutunud, aga coinsid on ilusad! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hey hey:)

 

Täna sai siis 100m maha müüdud, homme läheb veel 70m ja siis pean hoogu:)

Hetkel teen wc 80-85, afk mode peal yewides, järgmiseks lasen craft + smith up.

Täna üks päeva parim + lõpetus stake, 52m :)

erg6c1.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
100€ ANNETAJA

Hullult oled ikka stakenud, tundub nagu sa võidaks kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hey

Eks neid kaotusi ka tulnud, aga ikkagi plussis :)

Täna siis sai wc 81 tehtud, ning 1123 yewi cutitud.

Miks just yeweidega teen? Kunaneed burnin/fletchin ära, ehk näha ole. Fmi tehes kiirem xp kui mapletega :)

Kaotasin ka Kraken PETi, oli olemas ja ükskord kui jõudsin yew spotti, oli kadunud :S:S

r29vs4.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

+2,1k yewe olemas. :)

2dhu4py.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

3,5k yewe koos :)

2db4e8y.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
2qibrb4.png

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hey hey.

1 level wc veel ja siis lasen fm/fletchi up nende yewidega mis sain. Plaanis siis veel smith + herb up saada.

 

Hetkel 5060 yewi koos.

1g27gk.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
fu51ra.jpg

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas siis nii et pet pani minekut :D Kena agility lvl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Wc 85, total 1700.

Kokku tegin 6780 yewi:)

Nüüd panen need yewid fm alla.

3469vzo.jpg


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.