Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

9.klassi matemaatika eksam

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Suht lebo oli, 47p.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pandakse neid üldse üles kuskile?

 

Mingi aja pärast ilmuvad need eksamivihikud sinna innove.ee keskkonda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru kuidas te saate õelda lebo selle kohta, minu jaoks oli see ülim mindfuck, va mõned ülesanded.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võrreldes uue õppekavaga ei ole ta üldse nii tore kui paar aastat tagasi

Ma arvan, et eksami raskusaste on ikka enam-vähem sama. Tegin vist selle 2 aastat tagasi? Ise lähen nüüd 12. klassi.

 

Eelmisel aastal tegin suht lebolt, sain "5". Valemid on vaja pähe õppida ja ei midagi muud.

Yep.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mõtlemist ikka pole, siis ei ole mingit kasu valemitest.

 

Tõsi, kuid põhikooli matemaatika eksamid on nii lihtsad, et alla 4/5 ei tohiks küll saada, kui oled veidigi õppinud ning saad asjadest aru. Ise, kui eelmine aasta tegin, sain maksimumist -0,25 vormistusvea tõttu.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi, kuid põhikooli matemaatika eksamid on nii lihtsad, et alla 4/5 ei tohiks küll saada, kui oled veidigi õppinud ning saad asjadest aru. Ise, kui eelmine aasta tegin, sain maksimumist -0,25 vormistusvea tõttu.

 

See on küll huvitav. Kuidas -0.25, kui 2013. aasta hindamisjuhendi järgi saab anda ainult täispunkte, olenemata vigade olemusest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on küll huvitav. Kuidas -0.25, kui 2013. aasta hindamisjuhendi järgi saab anda ainult täispunkte, olenemata vigade olemusest?

 

Täpselt ei oska sellele küsimusele vastata, kuid õpetaja mainis, et kuna mul vastuses oli "2ba" (ei mäleta ülesannet) ning oleks pidanud olema tähestiku järjekorras "2ab", siis nad võtsid -0.25 punkti maha tööst.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täpselt ei oska sellele küsimusele vastata, kuid õpetaja mainis, et kuna mul vastuses oli "2ba" (ei mäleta ülesannet) ning oleks pidanud olema tähestiku järjekorras "2ab", siis nad võtsid -0.25 punkti maha tööst.

 

See küll mingi vormistusviga ei ole, vaevalt riiklik kontrollija seda veaks nimetaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht lebo oli, 47p.

 

Sa lähed alles 8ndasse ju.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paar aastat tagasi kui tegin siis vist napikalt 3 tuli ära :D Kodus õppisin, oli suht selge. Eksam hakkas siis aju oli nagu tühi koobas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võrreldes uue õppekavaga ei ole ta üldse nii tore kui paar aastat tagasi

 

Vaatasin seda matemaatika eksamit, minu mäletamist mööda oli meil üsnagi sarnane (3a tagasi) - pythagoras, ruutvõrrandi lahendamine/uurimine, lihtsustamine, protsent ülesanne. Ise sain 47p kunagi.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea isegi mitu punkti ma sain selle, hinnet ka ei tea, aga lõputunnistuse hinded olid:

 

Eesti keel ja kirjandus - 3 Rahuldav

A-võõrkeel (inglise) - 3 Rahuldav

B-võõrkeel (vene) - 3 Rahuldav

Matemaatika - 3 Rahuldav

Loodusõpetus - 4 Hea

Geograafia - 3 Rahuldav

Bioloogia - 4 Hea

Füüsika - 4 Hea

Keemia - 3 Rahuldav

Ajalugu - 3 Rahuldav

Inimeseõpetus - 4 Hea

Ühiskonnaõpetus - 3 Rahuldav

Muusika - 3 Rahuldav

Kunst - 3 Rahuldav

Kehaline Kasvatus - 4 Hea

Tehnoloogiaõpetus - 4 Hea

Loovtöö: Orienteerumine

 

Lõpetasin klassi kiituskirjaga kehalises kasvatuses :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.