Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Esimene stake clan päevik [Whip Stakes]

Soovitatud postitused

VIP

No minul samas halbu kogemusi pole, võitsin ikka kenasti, kuid ei saa võita ilma kaotuseta, ise läksin ahneks, sellepärast sain ka cleani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

okey kõige selle laimu peale lisaks siis mina ühe video. :D

Kui teie teaksite kes dasmustang realselt on in game siis vast ei räägiks minust sellist paska. Üldiselt olen selle aja jooksul mis hostinud 1 korra cheatinud, see oli siis kui tegin enda rahaga vs sunate ja panin spec on tema pole seda märknud. Nii et jah eks igal ühel on oma arvamus müüsin täna 1 ränki jällegi maha 50m eest mees rahul.......

Kui mees ei kuuletu mulle siis pole midagi teha. Lihtsalt tegemist eriti närvilise inimesega kellega eelistad enne tülis olla kui taluda tema vingumist.

Hey hi hello saj deranki sellepärast ja pole mina teda siiamaani vingumas näinud. Ei saada minu tuttavatele pme et ma olen scammer jne. Lihtsalt chill.

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Scammi võib igaltpoolt, iga asjaga rsis saada ja arena on üks nendest, seda pole vaja öeldagi et siin scam võimalus on olemas aga Kaabakaga olen juba pool elu koos rsi mänginud ja pole teda kunagi scammimas näinud, kuigi on tal suuri võimalusi olnud aga tal siiski südametunnistus on olemas ja selliseid on rsis vähe, varsti on rohkem aega jälle rsi pelada ja stakema hakkan siis ostan ka parema ranki talt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mida sa ajad ? Rankide eest saadud raha läheb advertiserite sisse ja giveawaydeks... minu raha on minu raha. Sellega võin teha mida ma ise tahan vms ? Mul aktiivseid hoste vaja ja ma ei küsi nendelt rahagi. Kui mees giveawaysid teeb jne jne. On kõik okey. Lõpetate ehk selle laimu ära? Ma ei ole kedagi scamminud ja pole plaaniski scammida.... olen selle foorumi liige olnud pea 3 aastat ja pole kordagi tulnud mõttesse ka et scammima hakkata siin. In game pole kordagi scamminud ja iga kord kui ma cleani saan arvate et ma hakkan scammima? ? ? ? Enamus 100m+ potid mida stakenud olen tol hetkel ise cleaned olnud. Ärge lihtsalt hakkake enne midagi mõtlema kui teie olete ise seda proovinud.

Ja kes ütles et ma rankide eest saadud rahadega stakesin ? ? ? ? Teenin hostimise pealt piisavalt et rebuildida... tõmba vähe tagasi.

Hostimise pealt 30m päevas teenida ei ole just väga raske, vahet pole. Ingame on vast rohkem usaldust kui siin..... 36 tehinguga vend tuleb sõimab mind scammeriks.

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa ajad ? Rankide eest saadud raha läheb advertiserite sisse ja giveawaydeks... minu raha on minu raha. Sellega võin teha mida ma ise tahan vms ? Mul aktiivseid hoste vaja ja ma ei küsi nendelt rahagi. Kui mees giveawaysid teeb jne jne. On kõik okey. Lõpetate ehk selle laimu ära? Ma ei ole kedagi scamminud ja pole plaaniski scammida.... olen selle foorumi liige olnud pea 3 aastat ja pole kordagi tulnud mõttesse ka et scammima hakkata siin. In game pole kordagi scamminud ja iga kord kui ma cleani saan arvate et ma hakkan scammima? ? ? ? Enamus 100m+ potid mida stakenud olen tol hetkel ise cleaned olnud. Ärge lihtsalt hakkake enne midagi mõtlema kui teie olete ise seda proovinud.

Ja kes ütles et ma rankide eest saadud rahadega stakesin ? ? ? ? Teenin hostimise pealt piisavalt et rebuildida... tõmba vähe tagasi.

Hostimise pealt 30m päevas teenida ei ole just väga raske, vahet pole. Ingame on vast rohkem usaldust kui siin..... 36 tehinguga vend tuleb sõimab mind scammeriks.

 

Äkki loeksid uuesti läbi mis ma kirjutasin. Kus kohas olen ma öelnud, et sa scammer oled? Lihtsalt see derankimine mis sa korraldasid ei tekita usaldusväärsust. (suhtumine, umbes, et keegi natuke vingub kohe derank ja ranki uuesti saamine 50m vms. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nope, diil dasmustangiga on midagi muud. Kui mees ei ole nõus mulle maksma 25m ja läheb maksab rivaal clani omanikule 150m ma arvan et se on derankmist väärt küll..........

 

No alustan sinuga koos cc arendamist ja hakkad lampi raha nõudma, sest said ise cleani. Mina ei hakanud küll sulle mingi 25m maksma ranki eest sellises clanis, millest ei pruugi asja saada. Ja sinu jutust võib välja lugeda nagu ma oleks ostnud ranki teises ccs enne seda kui ma deranki sain. See pole enam sinu asi mis ma edasi teen, ega see enam sind sellest sitast välja ei too kui kirjutad siin, mis minust edasi on saanud. Korraliku sita keerasid endale kokku, mis ma muud ikka oskan öelda. :D


XqYMPvt.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina jätkan järjepidevalt enda mõla edasi. Just don't care.

Niisiis 5% commissioni peal. Tegin ka kõikidele hostidele reeglid. Vahepeal 200m peale tõusnud. Clanni kallal on veel väga palju tööd vaja teha enne kui sellest asja saab. Tänapäeva päevikud vist koosnevad piltidest. Teen mingipäev tulevikus slideshow saate vaadata :) Ei tõuse niipalju kisa. :D Aga kui soovi siis viska pilk peale. -----> https://www.youtube.com/channel/UC-ane5GNewwnPbjJJAQlBXw/discussion

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
"Host must refund after sixth, seventh, and eighth losses in a row."

You on crack bro? Tulge bettima "Main Stakers".

 

mida sa säutsud siin väike värdjas päkapikk ?

 

Tulge whip stakes, teeme rikkaks teid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noh mis saanud siis?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.