Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Esimene stake clan päevik [Whip Stakes]

Soovitatud postitused

Mis ma siin ikka oskan õelda kõik on oodatud liituma meiega. Staken teiste raha eest võtan 3% võidupuhul endale!

Friendchati räägime ainult inglise keeles.

Palusin enda esimesel high beteril teha ka video minu stakedest.

Hostid on maxed melee stakerid! dds või whip fight

Clan members:

rwd2: owner

1gp exelent: co-owner

Crazyman1515: Silver rank

Stud bong: Bronze

Rollton: Bronze

Soul of rome: Bronze

Kim Yoo Sukk: Bronze

Uued rankid tulevad peale.

Gold rank: No limit.

Silver 100m

Bronze: 25m-50m [oleneb kui uus tegelane on]

 

 

Esimene oli 25m stake temajaoks pot oli 56m kokku.

https://www.youtube.com/watch?v=ON0Tk-_kFn8

 

Vähe tõsisem pot win 144m, tegin samale vennale 2x ags stake esimene video läks kaotsi :S :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZU9IRtZSarE

 

106m pot win with payout

 

177m pot win

 

Selle lingi alt leiad kõik minu videod -----> https://www.youtube.com/watch?v=ON0Tk-_kFn8&index=2&list=PLQRa_8NHt5PHG5MhWENH_73Ia2zwzfywR

 

 

Meil on nädalas vähemalt korra 10m+ realne clanisisene dropparty. Teen ka sellest video.

Kõige aktiivsem clani member kes ei ole ranked kui host saab 10m kui mina jõuan 200m peale.

once i reach a bil there will be amazing dropparty!

 

 

 

Olete julgelt oodatud panustama.

 

 

NB: Kõik suuremad potid 50m+ filmitakse ja vajaduse korral uploaditakse youtube channelile. Nii ei juhtu mingeid ringe, amulette ega muid asju peale.

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ise oled ka pehmo :D

 

 

 

Mis siin ikka suurt uudist enamus profitit läks jällegi clani sisse, väga bettereid polnud! Mõninga suurema võidu suutsin ikka ka välja meelitada. Ofc kaotasin 2m, 12m, 30m, 60m, 78m row. Nüüd läks ka minu esimene normaalne better minema. :D Kui stakemisega hoos siis unustan kõik screenshotid ära millegipärast. Suutsin vähemalt päeva kõrgeimast võidust pilti teha cash out! Tuleb loota et homme parem päev :) selle reedeni arvatavasti võtame 3% võidust endale. Tulge julgelt panustama.

win1.png[/url]

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Eile oli haige streak, endal tegin kolmest miljonist viiskümmend kolm miljonit :D Samuti käis ka vend kes tuli 690k-ga ja lahkus 30m up :) Oli mõni suurem stake 50m+ jne. Tegin ka ühe video mis tundub väga läägiv -.- aga täna veel no commission olete oodatud :)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Täna oli iseenesest üsna sisukas päev, polnud hetkegi kus oleks saanud pausi pidada. Söögist rääkimatta . Ulme rahmeldamine käis.

Kui nüüd täna mingiaeg ülesse peaks jällegi tõusma läheb arenal uuesti sama asi lahti, aga seekorda 2% commissioniga (teised võtavad 5%).

Juhul kui sa isegi peaksid natukene olema huvitatud ostmast hosti kohta siis lisa mind skype. Järgmine kord kui sa näed mind müümas hosti kohta on see lihtsalt niikallis et süda läheb pahaks ja mõtled elulõpuni kas oleks selle raha tagasi teeninud. Hosti koha hinnaks on 2x sinu max bet mida tahad võtta teistelt. 50.100.250m 07 rsgp :) easy to make it back :) Seda ma võin teile lubada .... :D isegi no commission sain annetusi täna 20m. Kui sa ostad ranki sa ei pea tegema 2% commission. Inimesed tulevad betivad sinule samamoodi nägu minule.

Endiselt reklaamin cc tõenäoliselt ka terve järgmise nädala. Lihtsalt et kasvatada cc usaldusväärsust. Välja maksin täna väga palju gp.

1x stake scammed, 2x person scammed :) kokku kaotasin 23m :) , aga seniks kuni sul on lahked kliendid pole häda, öösel korra mõtlesin jätaks pooleli selle asja, aga siis tulid lahked inimesed. Päeva suurim pot oli 80m aga kahjuks lose. Seega oli vendi kes tuli panustas 1.5m ja tegi sellest 48m. Võiks isegi väita et võitsin 75% stakedest . Ühe stake sain ka videole ja palju pilte millest saab tulevikus video teha :) Parimat edu mulle enda claniga ! tänane video--->

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noo mina olen küll rahul, hommikul oli 1,7M, hetkel jäi panka 10,5M.

Lõpus ise läksin veidi ahneks, sellest ka kaotus, kuid ei miskit hullu.

Ei saa võita ilma kaotuseta, mingi moment olin isegi 500k peal ja ennäe imet, joppas.

Siiani probleeme ei esinenud ei mul ega kellegil teisel, väga rahul, bank made.

 

Syncro.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noo sell betib(panustab), seega annab raha stakeri kätte, võidust saab topelt tagasi(miinus comission tasu), kaotuse puhul ei saa midagi.

Alustasin ise 1,7miljoniga, olen mitu korda ka peaaegu nulli end panustanud.

Hetkel ostsin just 10k chinchompasid omale ja panka jäi ligi 18 miljonit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks on omanikul võim pähe hakanud. Alustasin koos temaga selle cc arendamist, ja nüüd järsku hakkab mult 25m nõudma, muidu derankib mind. Muidugi ei hakka ma seda raha välja käima, sest olen algusest peale näinud vaeva ja olnud abiks talle nii palju kui suutsin. Ilmselt on põhjuseks see, et stakes eile oma panga maha ja nüüd kuskilt ruttu raha vaja.. Ega muud vist ei olegi öelda. Igaljuhul, kui keegi soovib seal ranki osta, siis väga ei soovita, mine tea mis summasid pärast hakkab välja pressima.


XqYMPvt.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No nägu kõikidel teistel hostidel oli sul 1 week katse aeg ja kui sa pole isegi hosti koha eest 25m maksma mis on nägu 50% realsest hinnast siis ofc ma derankin sind :D usun et leian uue ja aktiivsema hosti kes on nõus ka realselt maksma mitte igapäevaselt nõudma kõrgemat ränki. edu flaxi pickimisel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oled sa mulle rääkinud mingist 1 nädalasest katseajast? Ega vist ikka ei ole küll. Kui ma alustan sinuga koos cc arendamist, mis kuradi katseaeg mul siis peaks olema? Oled ikka naljanina küll.


XqYMPvt.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna saj nii mõnigi vend jälle õnnelikuks tehtud, ise ka suht lucky 215m up 35m läks giveawayks.! dasmustangi kohta ma ei viitsi isegi komenteerida kui pvmisime temaga ta pirtsustas ka iga asja pärast. Üldiselt nüüd ma olen master scammer kuna tema derankisin sellepärast et mees pole nõus maksma mulle 25m mille ta võib vabalt päevaga tagasi teenida , aga eks igaüks teab mida ta teeb. Pmib nüüd mo hostidele igast si**a , aga edu pvm. pick flax jne :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teind siis mind ka õnnelikuks, kuid no jah, ise olin ahne ja sain cleaned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan seda mängu mitte mängida sest scam võimalus olemas. Hostid teevad kokkumängu ning kasutavad ntks imbued warrior ringi, mis ei ole teistele nähtav ning umbes 56% võit vastasele.

Ei soovi teie clanile midagi halba, vaid kommenteerisin kogu seda mängu.

Aga edu teile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Praeguseks hetkeks on meil uued rankid [rollton, crazyman1515 ja stud bong] Kõige aktiivsem crazyman kes saj ka mõnipäev tagasi hacki :D üldiselt clan edeneb hästi. Väga paljud quitivad endal ka vahel tunne et quitiks , aga kahjuks ei saa hetkel....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba mõtlesin, et betin ka, aga selle kaabaka kätte ei julge vist keegi oma raha anda enam. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.